Lucie89 Lucie89 komentáře u knih

Inovátoři Inovátoři Walter Isaacson

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Krásný výklad vývoje technologií a důležitosti týmové spolupráce. Excelentní vypravěčský styl autora. Jsem opravdu nadšená :)

02.06.2019 5 z 5

Agentka Agentka Hana Parkánová-Whitton

Knížka neurazila, nicméně ani nenadchla. U knížky mi neseděl "vypravěčský styl" autora. Nešlo se mi 'vžít' do hlavní hrdiny.

19.01.2019 3 z 5

Začátek knihy mě bavil, ale postupně me nadšení opadalo a nakonec jsem se musela i přemlouvat, abych knihu dočetla. Nicméně bylo to asi poprvé v životě, co mě nějaka postava z knihy ( resp.dve - Holger 1 a Celestinka) vážně štvala. ????

24.10.2018 2 z 5

Čaroprávnost Čaroprávnost Terry Pratchett

Knihy od Pratchetta jsou pro mě velice specificke a trvá mi, než se do nich ponorim a zatím to nikdy nebylo naplno. Přesto tomu dám ještě šanci ..

01.10.2018 4 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Poprvé jsem četla knihu, která je psána očima dítěte a toho, jak odlisne děti vnímají svět. V tomto případě velice smutný příběh, který mě i několikrát donutil knihu zavřít, vydechnout, nadechnout a pokračovat.

02.07.2018 5 z 5

A objevíš poklad, který v tobě dřímá A objevíš poklad, který v tobě dřímá Laurent Gounelle

První 2/3 knihy jsem se nutila číst a kniha mě nebavila. Přesto jsem ráda, že jsem vytrvala a spolu s hlavní postavou se zamyslela nad náboženstvím a tom, co nám sděluje či by alespoň částečně mělo.

30.06.2018 3 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Ke 3 dilu jsem se dostala po delsi pauze.. a uplne se do knizky ponorila. Autoruv humor miluji a uplne si ted rikam, proc jsem sakra vubec tu pauzu mela.?

12.04.2018 4 z 5

Ženy, které běhaly s vlky Ženy, které běhaly s vlky Clarissa Pinkola Estés

Kniha mě nebavila. Vždy se snažím knížky přečíst i když mě moc nezaujmou, nicméně zde to nešlo. Přišlo mi, že autorka stále plácala o všem a přitom o ničem.

07.04.2018 1 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Občas jsem se dost nudila.

11.03.2018 3 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Tenhle druh literatury jsem četla poprvé a chytlo mě to. :) včera jsem už načala druhej díl :D

21.11.2017 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Na romantiku a červenou knihovnu moc nejsem, nicméně tahle knížka se mi líbila. Snad brzy narazím na obdobnou, která pojednává jak o kariéře, tak i osobním životě. :)

14.08.2017 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Jako oddechovka u které člověk nemusí přemýšlet super. I když.. přeci jen to něco k zamyšlení na konci má. :)

07.03.2017 5 z 5

Ze začátku bylo horší zvyknout si na to, že je kniha psána formou scénáře. S tradičním HP se to srovnat nedá, ale špatné to také nebylo. Za mě lepší průměr :)

18.12.2016 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Právě jsem dočetla a musím konstatovat, že jsem unešena. Nechtění byla moje první detektivka a nyní po přečtení Sedmikrásek se vyloženě nemohu dočkat dalších děl autorky. Opravdu knížky, které mě nadchly! :))

23.02.2014 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Dle chvály a recenzí jsem čekala od knihy mnohem víc. Musím však říci, že závěr mě překvapil. :)

23.02.2014 3 z 5

Úvahy a projevy Úvahy a projevy Tomáš Baťa

Krásná kniha o opravdu fascinujícím muži a jeho přístupu k životu. :)

08.01.2014 5 z 5