luci2 luci2 komentáře u knih

Podvedený vévoda Podvedený vévoda Bertrice Small

První polovina příběhu mi přišla příliš zdlouhavá a jaksi ne moc poutavá. Teprve až druhou polovinu jsem začala číst trochu s větším zaujetím, i když musím přiznat, že v závěru knihy jsem se nenudila a dokonce jsem se i zasmála. Tato autorka asi nebude můj šálek kávy. Avšak musím přiznat, že tato kniha nebyla bezduchaplná říčka sladkých a předvídatelných frází. Příběh měl určitý cíl a je pravdou, že při čtení jsem přemýšlela jak se příběh vyvine. Asi se k této knize nebudu vracet a pokud se k ní někdy vrátím, tak za hodně dlouhou dobu. Ale kdo má tuto autorku rád, tak tenhle příběh můžu oblíbencům B. Small jen doporučit.

12.08.2013 2 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Příběh je v celku dobře napsaný, asi nebude patřit k mým nejoblíbenějším, ale určitě se nudit nebudete. Příběh je trochu zamotaný především jeho anotace, ale abych to upřesnila jedná se o ztracenou sošku bohyně a zápisky profesora Katiana otce. Tak to je asi to podstatné co se v anotací nedočtete, taky se zde uvádí, že Gabriel Kate zradil, ale to se nestalo spíše se Kate cítila ukřivděná, že s jejím otcem jede na výpravnou cestu. Závěr je docela překvapující teda aspoň já jsem ho tak neočekávala. Trochu mi vadila hloupost Mag, ale nebyl by to trochu kriminální příběh, kdyby tam nebyla důvěřivá a naivní dívčina co k tomu dodat, kdo chce vědět jak to je dál musí si příběh přečíst :-)

10.08.2013 4 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Knížka se mi moc líbila. Líbila se mi urputnost, ale i odhodlání Alice a Draka, jeho dobré srdce a úžasný přístup k její pomatené matce. Její přítomnost příběh mile zpestřovala. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem v příběhu nacházela zajímavost, ale i špetku nepředvídatelnosti, jak to u podobných příběhů bývá zvykem.
Vůbec by mi však nevadilo, kdyby se v příběhu objevilo více i o vztahu Sary a Jemse, ale i tak je knížka dobře napsaná a postelové scény mají v příběhu své místo a bez nich by smysl příběhu nebyl takový.

09.08.2013 5 z 5

Rošťákovy radosti Rošťákovy radosti Hope Tarr

Příjemné čtení, kde naleznete úplně vše. Odbojnou hlavní hrdinku v nesnázích a ne tak čestného rytíře na bílém koni, který se kvůli lásce změní v okouzlujícího prince... ;-)

08.08.2013 4 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Musím souhlasit s Rosamund, že je to velmi pěkná knížka, ve které najdete humor, temperament a hodně romantiky s krásným vyznáním lásky. Pro romantičky přímo stvořená. I když v příběhu najdete i předvídatelné části děje, i tak má knížka své kouzlo, proto ji všem, kdo mají tento žánr rádi mohu jen vřele doporučit.

08.08.2013 5 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Erotický až pornografický román. Kdyby nebyli používány vulgarizmy a byl by trochu více uhlazený asi by se mi líbil víc, ale i tak má své kouzlo.

21.07.2013 4 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout velmi se mi líbil a musím přiznat, že jsem si druida Mergwina oblíbila a bez něho a jeho předpovědí by to nebylo ono. Všechny příběhy jeho předpovědi krásně zpestřují. Holt nemohu tomuto příběhu nic vytknout. Takže, kdo se rozhoduje, zda si tento příběh přečíst mohu jen říct směle do toho :-)

19.07.2013 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Příběh je velmi čtivý. Nebýt toho, že jsem jako první četla válku srdcí líbil by se mi asi víc, ale takhle musím přiznat, že válka srdcí mne nadchla. Nyní se však už těším na vikingovu ženu ;-)

19.07.2013 4 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

V téhle knížce je naprosto všechno. Nic bych nepřidala ani neubrala. Je tam láska, čest a intriky. Krásný příběh, kterým všem doporučuji a ten, kdo váhá si jí přečíst se určitě nesplete, když po ní sáhne :-)

10.07.2013 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Je to krásný hodně romantický příběh. Příběh dvou lidí, kteří se velmi miluji. Popravdě řečeno osud hrdinů není jednoduchý, dokonce jsem několikrát uronila i slzu, ale konec je naprosto úžasný a myslím si, že tento příběh krásně uzavírá sérii Bridgertonových.

07.07.2013 4 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Hezký příběh, který se dobře čte. Popravdě řečeno musím se zmínit i o osobě, která nebývá hlavní hrdinou příběhů Bridgetonových, ale i přesto jsem si tuto osobu "Lady Danburyovou" velmi oblíbila. Je to taková málá intrikánka s dobrým srdcem :-)

06.07.2013 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Příběh se mi moc líbil, jen jsem trochu víc očekávala od epilogu a to tím, zda se Michael zbaví svých takzvaných záchvatů a zda se Francesca vyčká vytouženého dítěte. Hold jsem velká romantická a chyběl mi dokonalý konec.

06.07.2013 3 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Krásný velmi romantický příběh hlavně na konci. Mě se obzvlášť líbil, takže všem jen vřele doporučuji. Elois je energická dívka, která se jen tak nevzdává a to se mi na ní moc líbilo. Taky jsem se dobře pobavila při scénách s jejími bratry, kteří příběh humorně zpestřili :-)

26.06.2013 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Příběh jako obvykle se mi velmi líbil. Nejvíce se mi líbila pasáž prvního polibku a také žádosti o ruku. Závěr příběhu však byl nejlepší, kdy Colin všem dal jasně najevo, že Penelope miluje a že si ji váží. Holt "skoro" dokonalý chlap :-)

24.06.2013 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Čtivý příběh, který se dobře četl.

19.06.2013 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Myslela jsem si, že mě příběh Anthonyho a Kate tolik neokouzlí, ale naprosto mě uchvátil. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nic bych na příběhu neměnila. Byl okouzlující!!!

16.06.2013 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Knížka mě nadchla asi bude má druhá nejoblíbenější z téhle série. Líbilo se mi Leovo odhodlání si Cat vzít. Knížka je vtipná a je tu dost humorných dialogů. Mám však jen malinkou výtku a to, že Catina rodina byla hodně ponurá a zlá, ale jinak všem doporučuji.

15.06.2013 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Příběh je velmi čtivý. Taky bych chtěla mít takové bratry jako má Daphne. Colin si již teď získal moje sympatie. Simonova jemná stránka plná pocitů a emocí byla zajímavá. Líbilo se mi jeho vyznání lásky a jeho koktání působilo roztomile. Milé oddechové čtení proto musím doporučit.

15.06.2013 4 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Příběh se mi líbil. Ze začátku mě trochu mrzelo podlé jednání Harryho, ale nakonec dávalo smysl. Líbila se mi Harryho neochota se Poppy vzdát a to, že by pro svou vyvolenou udělal všechno (a to např. dokonce i přerušit akt milování a jít se několikrát zchladit studenou vodou). Knížka měla své kouzlo, takže jsem jí málem přečetla jedním dechem. Na konci příběhu autorka navnadí naši zvědavost počínajícím vztahem Lea a Cat, který je obestřen tajemstvím a tím co se mezi nimi stalo........Už nyní mi to nedá spát, takže hurá na Sezdáni za rozbřesku :-)

11.06.2013 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Příběh Win a Keva je moc pěkný a na konci nechybí ani vtipné zpestření. Líbila se mi čistota a houževnatost Win a Kevovo vyznání lásky. Jsou tu pasáže, ke kterým se budu ráda vracet. Také se mi líbí, že autorka jemně navazuje na předchozí knížku a rozvijí nejen vztah Amálie a Cama, ale také počínající vztah Lea a guvernantky. Knížky této autorky se velmi dobře čtou a někdy nám problém se od nich odtrhnout ;-)

08.06.2013 4 z 5