luci2 luci2 komentáře u knih

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Knihy této autorky se čtou s lehkosti, jenž Vas zcela pohltí. Pribeh Annabell a Simona je okouzlující, avšak autorka nezapomíná rozvinout další postavy, takže už ted se moc tesim na další knihu o čekankach a na vášnivou americkou Lillian a urozeneho Westcliffa.

12.10.2019 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Po velké čtecí pauze jsem tuto knihu cetla znovu a opět se mi líbila. McKenna byl okouzlující a jeho pritel jakbysmet :-) Takže doporučuji přečíst. Je to roman, který zahřeje ženskou duši.

10.10.2019 5 z 5

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Knížka nebude patřit mezi moje top, ale jsou zde pasáže, které se mi libili, avšak jich nebylo tolik. Brent Kendel doopravdy miluje a dává ji to od prvního okamžiku znát. Hrdinka o něm nepochybuje, což je trochu jinak, než jak to u autorky casto bývá. Takže napětí mezi hlavními hrdiny až tak nečekejte ;-)

06.10.2019 3 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Ustláno na růžích je knížka, kterou jsem po letech cetla znovu. I ted se mi celkem líbila. Poprvé mě příběh nadchnul a nyní se mi při čtení mírně vybavoval příběh, takze jsem tusila co očekávat. Příběh je i tak hezky, avšak docela předvídatelný. To mi, ale nevadilo. Chápala jsem obavy Genevievi, i když někdy jich bylo zbytečně moc a obcas bych z Tristanova přístupu vrazdila. Ale i přesto všechno se mi postava Tristana líbila. Útěky a nucena svatba byli milým zpestřením. Bez těchto scén by se z příběhu vytratila vášeň a o vášni je celá kniha, ze které se stane hluboká láska. Takže za mě....jdete do toho ;-)

26.09.2019 4 z 5

Rytíř z Walesu Rytíř z Walesu Elizabeth Chadwick

Knihu jsem cetla po mnoha letech znovu a můj pohled se na ni změnil. Hlavní hrdinka je zpočátku velmi naivní, což se casto v románech tohoto typu objevuje. Avšak později zde naleznete dávku strizlivosti, jenž příběhu dáva trochu realnejsi podobu. Příběh Vás nestrhne, ale plyne Vás provede dějem až do zdarneho konce.

03.09.2019 4 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Krásná kniha. Moc se mi libila. Příběh me strhnul, pobavil, dojal a mel vse co by takový příběh mit. Proto mužu jen vřele doporucit.

15.07.2015 5 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Kniha se mi líbila. Bavila jsem se u ni. Neříkám, ze už jsem podobný příběh četla, ale kdo ma rad tenhle žánr určite se mu bude líbit jako me. Přeji hezké po čtení :-)

10.07.2015 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Kniha se mi líbila a dobře se četla, avšak některé pasáže se dají předpokládat, ale nevadilo mi to a dokonce jsem i na tyto pasáže čekala. Takže knihu mužů jen doporučit a padací most repliky zámku nemá chybu :-)

06.07.2015 4 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Krásná knížka, která se dobře čte. I když jsem občas měla pocit, že už jsem podobný příběh někdy četla. Ale po každé stránce jsem se pomalu přesvědčovala o tom, že to tak není. Sice mě neuchvátila tak, že by mi vyrazila dech, ale i přesto ji všem vřele doporučuju. Na pozdní večery je naprosto ideální. Přeju hezké počtení ;-)

03.08.2014 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství Suzanne Enoch

Knížka se mi líbila a dobře se mi četla. Sice Číňany bych v knížce tolik nemusela, ale i tak byl příběh pěkný. Charlemagne byl okouzlující a Sarala byla chytrá a vtipná. Líbilo se mi, že mu nic nenechala zadarmo a vždy vymyslela něco co neočekával.

25.12.2013 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Jude Deveraux (p)

Příběh není špatně napsaný a dobře se četl, ale nějak jsem očekávala od toho víc. Neříkám, že se mi nelíbil, ale neřekla bych, že bude patřit mezi mých top deset. Jinak příběhy ze série Montgomeryových všem doporučuji ;-)

14.12.2013 4 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Hezká knížka, která se dobře čte. I když nemá, tak překvapující děj. Slovní přestřelky se mi moc líbily i Gerardovo přiznání, že na ni čekal jednatřicet let. Příběh má své kouzlo, i když se k němu nebudu, tak často vracet, ale určitě si ho ještě někdy přečtu.

16.09.2013 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Přijde mi, že jsem příběh na podobné téma již četla, ale i tak byl kouzelný a ráda se zase k němu vrátím.

08.09.2013 5 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Krásný příběh, který sérii čekanek hezky uzavírá. Moc se mi líbilo propojení bývalých hlavních hrdinek a jejich manželů. Příběh je posazen do vánočního času, i když vánoční svátky zrovna teď nejsou, podařilo se autorce vytvořit příjemnou atmosféru. Už nyní se těším až budou vánoce a já se budu moci uvelebit někde s příjemnou knihou. Rafe byl okouzlující a jeho milostný dopis byl naprosto úžasný. Proto všem romantikům tuto knihu doporučuji.

03.09.2013 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Opravdu krásný příběh, který mě hlavně v samém závěru neuvěřitelně dojal až mi tekly želví slzy. Tato série tímto příběhem pěkně začíná. Líbí se mi provázanost všech příběhů a kdo chce začít pěkně od začátku, tak si předčte i knížku tajná láska, ve které je vylíčena rodina hraběte Westcliffa :-)

02.09.2013 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Hezký příběh, který se příjemně četl. Určitě mohu doporučit na odpočinkové odpoledne.

01.09.2013 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Knížce nemám co vytknout. Líbila se mi od začátku až do konce. Sebastian byl naprosto úžasný. V knížce najdete mnoho humorných dialogů, ochranitelství, romantiku, přátelství, touhu a nádherné vyznání. Knížka mě nezklamala dokonce i předčila moje očekávání. Líbilo se mi zapojení Cama, kterého najdete v sérii Hathawayových. Co dodat další knížka, která bude patřit mezi mé oblíbené :-)

28.08.2013 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Naprosto úžasná knížka, ve které nechybí vůbec nic. Westcliff a Lillian splnili moje očekávání. Velmi jsem si oblíbila i Sebastiana a jeho zatím neproniknutelnou a tajuplnou masku. Musím říct, že při čtení tohoto příběhu jsem se již těšila na příběh Sebastiana a Evií. Také musím dodat, že tento příběh bude patřit mezi mé oblíbené, tak jako Tajná láska :-)

25.08.2013 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Knížka je úžasně napsaná a vzala mě za srdce. Nebyla jsem schopna se od knihy odtrhnout, takže jsem ji přečetla jedním dech. Proto se k ní budu ráda vracet. Neubránila jsem se dojetí, ale i pláči. Myslím si, že Předvečerní láska a Tajná láska jsou nejlepší co jsem od této autorky zatím četla, ale je pravdou, že mnoho knih mi ještě zbývá. Už teď se na ně těším :-)

21.08.2013 5 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Pěkný příběh plný humorných dialogů a vzájemných tahanic. Knížka se mi dobře četla a určitě se k ní někdy v budoucnu vrátím. Takovéhle příběhy mám ráda, i když hlavní hrdinka je trochu naivní. Její vzpurná povaha a upřímnost se mi však líbila. Škoda jen, že autorka trochu více neudělala zápletku zajímavější a vůbec by mi nevadilo, kdyby se Elizabeth se svým jestřábem a svými psy stala hrdinkou. Knížku určitě doporučuji a ten, kdo se odhodlá si ji přečíst přeji příjemné počtení ;-)

21.08.2013 5 z 5