Hříšné tajemství

Připadala mu jako zjevení: exotická bohyně, která se vznášela slavnostním sálem a přitahovala pohledy všech přítomných mužů. Stačil jediný pohled a Charlemagnu Griffinovi okamžitě vytanula představa vlahých nocí a saténově povlečeného lože... Ta představa byla naprosto scestná, jak záhy zjistil, poněvadž dáma sice vyhlížela svůdně, nicméně svést se jen tak nedala. Ale protože Charlemagne nepatřil k mužům kteří se nechají lehce odbýt, vytasil všechny trumfy z rukávu, včetně podrobností chystaného obchodu, na němž hodlal pohádkově zbohatnout. I v tom se však šeredně zmýlil. Lady Sarala Carlisleová možná působí jako neškodná naivka, ovšem pod touto maskou se skrývá brilantní mysl výtečné obchodnice. Jak by mohla nevyužít cenných informací, které jí Charlemagne tak hloupě vyzradil? Proč by se měla ochudit o bohatství, které jí může spadnout do klína? A proč by se měla v takovéto výjimečné situaci zaobírat banální otázkou, jestli za to všechno nakonec nezaplatí neúměrnou cenu? A jaká je vlastně cena srdce obletované dámy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31456/the-griffin-family-series-hrisne-ta-fG6-31456.jpg 4.1120

The Griffin Family Series 3.

Vydáno, Domino

Something sinful, 2006

Kniha Hříšné tajemství

izfnp

Príjemný, zábavný, zápletkami a motívmi vcelku nový počin v porovnaní s ostatnými knihami autorky. Prekombinovaný, ale chytrý príbeh rýchlo utečenie i vďaka postavám: hlavné charaktery sú sympaťáci, ktorým fandíte, no bavia aj vedľajšie postavy v podobe ďalších hrdinov z Girffinovskej ságy. Dokonca aj vojvoda si výrazne polepšil, tak uvidíme, čo prinesie jeho časť. Ak bude lepšia, než dvojka, budem spokojná.

petraj30

Byla to příjemná změna oproti předešlým dílům. Ten začátek byl trošku nudnější, ale od poloviny se to zdárně rozjelo a na konci jsem se od srdce zasmála (to jsem překvapila sebe sama). Předchozí díl mě tolik nenadchl.
Sarala nebyla typická anglická slečinka, ale někdy to dost přeháněla. Shay se mi ze sourozenců líbil zatím nejvíc. O největší zpestření se ale zasloužili delegáti z Číny.
Zbývá mi poslední díl, ale mám trochu obavy, protože Sebastian je takový bručoun a působí jako suchar...

immerin
22.05.2019

Začátek mne nijak neoslnil, ale v průběhu knihy jsem se nechala vtáhnout do děje a jen těžko jsem se odtrhávala. Doporučuji

Etule
24.08.2018

Zatím nejlepší díl. Sarala byla skvělá, moc se mi líbilo, jak ho na začátku přelstila. :) Měla jsem problém si oblíbit Melbourna, ale v tomhle díle trošku stoupnul. Takže jsem přece jen zvědavá na jeho příběh.
Shaye jsem měla od začátku nejraději, takže jsem si jeho příběh užila. Čínští bojovníci byli docela příjemný bonus. ;)

vcielka
20.07.2018

Postavy krasne, ako chlap tak i zena. Pacili sa mi ich charaktery. Shaya nie je problem si oblubit a zo Sarali cisela exotika, co sa mi velmi pacilo. Len v tejto serii mi akosi vadia tie komplikovane pribehy. Ten koniec ako z hlupaka urobili s prehladom este vacsieho hlupaka mi celkom vadilo. Akosi nemam rada protivnikov, ked su hlupi. Prislo mi to jeho obalamutenie cele akosi prihluple a detinske.

karamelka57
09.02.2018

troška mi na Sarale niečo vadilo, bola to taká chytrolína, ale inak celkom fajn. ale z tejto série najlepšia jednoznačne prvá časť...

kacaaba
17.02.2016

Tak mě tento díl připadal nejnapínavější. I jsem se nasmála a hrozně jsem fandila hlavní hrdince. Nebyla to žádná nána, ale inteligentní žena, která se ho nebála, dokázala si dělat legraci a stála si za svým.

Kamiliana
07.12.2015

Ke knize jsem se dostala po pár slabších knížkách jiných autorů a úplně jsem ožila. Je sice pravda, že tento žánr nic neřeší, ale pokud je dobře napsán, je to pohlazení na duši :-) Zde je bonusem vtipné pošťuchování mezi hlavními postavami i způsob, jakým je vztah rozehrán.

Dámy z Grand Avenue
Dámy z Grand Avenue