Hříšné tajemství

Hříšné tajemství

Připadala mu jako zjevení: exotická bohyně, která se vznášela slavnostním sálem a přitahovala pohledy všech přítomných mužů. Stačil jediný pohled a Charlemagnu Griffinovi okamžitě vytanula představa vlahých nocí a saténově povlečeného lože... Ta představa byla naprosto scestná, jak záhy zjistil, poněvadž dáma sice vyhlížela svůdně, nicméně svést se jen tak nedala. Ale protože Charlemagne nepatřil k mužům kteří se nechají lehce odbýt, vytasil všechny trumfy z rukávu, včetně podrobností chystaného obchodu, na němž hodlal pohádkově zbohatnout. I v tom se však šeredně zmýlil. Lady Sarala Carlisleová možná působí jako neškodná naivka, ovšem pod touto maskou se skrývá brilantní mysl výtečné obchodnice. Jak by mohla nevyužít cenných informací, které jí Charlemagne tak hloupě vyzradil? Proč by se měla ochudit o bohatství, které jí může spadnout do klína? A proč by se měla v takovéto výjimečné situaci zaobírat banální otázkou, jestli za to všechno nakonec nezaplatí neúměrnou cenu? A jaká je vlastně cena srdce obletované dámy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31456/the-griffin-family-series-hrisne-ta-fG6-31456.jpg 4.1103

The Griffin Family Series (3.)

Something sinful (2006)

Vydáno:, Domino

Etule

Zatím nejlepší díl. Sarala byla skvělá, moc se mi líbilo, jak ho na začátku přelstila. :) Měla jsem problém si oblíbit Melbourna, ale v tomhle díle trošku stoupnul. Takže jsem přece jen zvědavá na jeho příběh.
Shaye jsem měla od začátku nejraději, takže jsem si jeho příběh užila. Čínští bojovníci byli docela příjemný bonus. ;)

vcielka

Postavy krasne, ako chlap tak i zena. Pacili sa mi ich charaktery. Shaya nie je problem si oblubit a zo Sarali cisela exotika, co sa mi velmi pacilo. Len v tejto serii mi akosi vadia tie komplikovane pribehy. Ten koniec ako z hlupaka urobili s prehladom este vacsieho hlupaka mi celkom vadilo. Akosi nemam rada protivnikov, ked su hlupi. Prislo mi to jeho obalamutenie cele akosi prihluple a detinske.

karamelka57

troška mi na Sarale niečo vadilo, bola to taká chytrolína, ale inak celkom fajn. ale z tejto série najlepšia jednoznačne prvá časť...

kacaaba
17.02.2016

Tak mě tento díl připadal nejnapínavější. I jsem se nasmála a hrozně jsem fandila hlavní hrdince. Nebyla to žádná nána, ale inteligentní žena, která se ho nebála, dokázala si dělat legraci a stála si za svým.

Kamiliana
07.12.2015

Ke knize jsem se dostala po pár slabších knížkách jiných autorů a úplně jsem ožila. Je sice pravda, že tento žánr nic neřeší, ale pokud je dobře napsán, je to pohlazení na duši :-) Zde je bonusem vtipné pošťuchování mezi hlavními postavami i způsob, jakým je vztah rozehrán.

jaja1989
30.03.2015

musim rict ze tato autorka umi i lepsi knizky.Zacatek zajimavy tema ale pak se to dlouho tahlo a autorka na muj vkus moc prekombinovala cinani, spatny milenec atd.

luci2
25.12.2013

Knížka se mi líbila a dobře se mi četla. Sice Číňany bych v knížce tolik nemusela, ale i tak byl příběh pěkný. Charlemagne byl okouzlující a Sarala byla chytrá a vtipná. Líbilo se mi, že mu nic nenechala zadarmo a vždy vymyslela něco co neočekával.

Sydney Rose
28.08.2013

Super knížka. Místy taková neotřelá. Určitě si přečtu celou sérii.

machrus
10.04.2013

Čekala jsem podle hodnocení, že tato kniha bude horší.Tak špatné to zase nebylo.

lanusinka
27.10.2012

Rozhodně zajímavější než předchozí díl, narozdíl od neslané nemastné Karolíny je Sarala zajímavá a její dialogy jsou zábavné...