Hříšné tajemství

Připadala mu jako zjevení: exotická bohyně, která se vznášela slavnostním sálem a přitahovala pohledy všech přítomných mužů. Stačil jediný pohled a Charlemagnu Griffinovi okamžitě vytanula představa vlahých nocí a saténově povlečeného lože... Ta představa byla naprosto scestná, jak záhy zjistil, poněvadž dáma sice vyhlížela svůdně, nicméně svést se jen tak nedala. Ale protože Charlemagne nepatřil k mužům kteří se nechají lehce odbýt, vytasil všechny trumfy z rukávu, včetně podrobností chystaného obchodu, na němž hodlal pohádkově zbohatnout. I v tom se však šeredně zmýlil. Lady Sarala Carlisleová možná působí jako neškodná naivka, ovšem pod touto maskou se skrývá brilantní mysl výtečné obchodnice. Jak by mohla nevyužít cenných informací, které jí Charlemagne tak hloupě vyzradil? Proč by se měla ochudit o bohatství, které jí může spadnout do klína? A proč by se měla v takovéto výjimečné situaci zaobírat banální otázkou, jestli za to všechno nakonec nezaplatí neúměrnou cenu? A jaká je vlastně cena srdce obletované dámy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31456/the-griffin-family-series-hrisne-ta-fG6-31456.jpg 4.1138

The Griffin Family Series 3.

Vydáno, Domino

Something sinful, 2006

Kniha Hříšné tajemství

DUNIKO
14.11.2020

První knížka od této autorky a určitě ne poslední.Bylo to moc pěkné,milé a romantické.Jen by mě zajímalo kde paní autorka přišla ke jménu Charlemagne???Ale Shay dokonale ladilo se Saralou.Jako obvykle jsem z celé série četla tu jako první takže mě to příjemné naladilo na další knížky. Líbilo se mi to:):):).

moudivlacek
20.10.2020

Hezká romantika, vtipné dialogy, i ta troška napětí tam byla, prostě klasická červená knihovna. Shay je sympaťák a rozhodně si umí "zahrávat" se svým protivníkem - lady Saralou. Ale ani ona není ve světě obchodu žádný nováček a Shay to brzy pozná na vlastní kůži. A navíc jsou k sobě přitahováni silou lásky. A běda tomu, kdo chce tento vztah zničit. Shay má totiž navíc i milující rodinu, která nikoho nenechá na holičkách.
Moc se těším na příběh Sebastiana - hlavu rodiny.

Maruš.D
02.10.2020

Ze začátku mě kniha skoro vůbec nezaujala. Prostě jsem se nějak nemohla vžít do příběhu a do postav. Postupem to bylo docela čtivé, ale i tam jsem některé pasáže jen tak letmo přejela očima.
Shay byl fajn, ale nijak zvlášť mě nezaujal. Musím však říct, že se mi líbí vlastnosti a charakter Griffinových.
O Sarale toho ani nemám moc co říct, protože už jsem to zapomněla a to jsem knihu dočetla před 5 minuty.
Příběh byl vtipný, i když dost ujetý. Kdo mne naopak mile překvapil, tak to Sebastian, na jehož příběh se nakonec i trochu těším.

09.08.2020

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Vše bylo k mé naprosté spokojenosti a pouštím se do další autorčiny knížky.

izfnp
28.03.2020

Príjemný, zábavný, zápletkami a motívmi vcelku nový počin v porovnaní s ostatnými knihami autorky. Prekombinovaný, ale chytrý príbeh rýchlo utečenie i vďaka postavám: hlavné charaktery sú sympaťáci, ktorým fandíte, no bavia aj vedľajšie postavy v podobe ďalších hrdinov z Girffinovskej ságy. Dokonca aj vojvoda si výrazne polepšil, tak uvidíme, čo prinesie jeho časť. Ak bude lepšia, než dvojka, budem spokojná.

petraj30
12.03.2020

Byla to příjemná změna oproti předešlým dílům. Ten začátek byl trošku nudnější, ale od poloviny se to zdárně rozjelo a na konci jsem se od srdce zasmála (to jsem překvapila sebe sama). Předchozí díl mě tolik nenadchl.
Sarala nebyla typická anglická slečinka, ale někdy to dost přeháněla. Shay se mi ze sourozenců líbil zatím nejvíc. O největší zpestření se ale zasloužili delegáti z Číny.
Zbývá mi poslední díl, ale mám trochu obavy, protože Sebastian je takový bručoun a působí jako suchar...

immerin
22.05.2019

Začátek mne nijak neoslnil, ale v průběhu knihy jsem se nechala vtáhnout do děje a jen těžko jsem se odtrhávala. Doporučuji

Etule
24.08.2018

Zatím nejlepší díl. Sarala byla skvělá, moc se mi líbilo, jak ho na začátku přelstila. :) Měla jsem problém si oblíbit Melbourna, ale v tomhle díle trošku stoupnul. Takže jsem přece jen zvědavá na jeho příběh.
Shaye jsem měla od začátku nejraději, takže jsem si jeho příběh užila. Čínští bojovníci byli docela příjemný bonus. ;)