Šťastné zítřky

Šťastné zítřky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25576/bmid_stastne-zitrky-Kq2-25576.jpg 4 106 18

Romanický a napínavý román z doby války Severu proti Jihu. Kendall je odvážná jižanská kráska, trpce zklamaná svým nevydařeným manželstvím, z něhož se rozhodne utéct bez ohledu na následky. Osud ji vrhne přímo do náruče Brenta, nejkrásnějšího muže, jakého kdy potkala. Ten je vůči ní zpočátku ostražitý, ale nakonec neodolá její kráse a během jediné vášnivé noci ztratí srdce. Ale válka a zrada je od sebe brzy odtrhnout, a tak jim nezbývá, než žít pouze pro příslib šťastných zítřků...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Tomorrow the Glory , 1985

Edita1702
01.07.2023 5 z 5

Příběh se odehrává ve válce, bohužel tím pádem je tam i hodně smutných chvíli, mimochodem babu bych nechala sníst ten koláč....ale jinak jsem spokojená a knihu doporučuji.

MarŽak
12.06.2023 5 z 5

Začátek slibný, ale nelíbilo se mi že mezi začátkem a koncem přešlo několik roků a postavy se potkávali jen na chvíli

preny
17.10.2021 2 z 5

No,po knize jsem sáhla po letech a musím říct,že do čtení jsem se dost nutila,přespříliš války a romance poskrovnu,chemie mezi hlavními postavami skvělá,ale převládaly hlavně války.

Ivusak7
26.04.2021 3 z 5

Tak jsem konečně přečetla, začátek této knihy se mi velmi líbil, ale pak když už se do příběhu dostávalo moc války. A dva hlavní hrdinové se viděli jen na 2-3 dny a pak zase nic, tak už mě to spíše nudilo :/ za mě moc války a málo romantiky. Jinak když to shrnu, tak to byl celkem obstojný příběh.

DUNIKO
18.08.2020 3 z 5

Má i lepší

vasnivyctenar23
01.08.2020 5 z 5

Výborná kniha

petraj30
09.07.2020 3 z 5

Nemám ráda válečné příběhy, ať už jsou jakékoliv. Tady probíhala válka od začátku do konce. Ani nevím jestli bych to brala jako romanci, toho válčení bylo opravdu hodně, někdy až přes míru, ale na druhou stranu, kdyby autorka popsala jen nějakou tu malou bitvu asi by skončila na 100 stránkách.
Hlavní hrdinka byla podle mě ztřeštěná. Sice měla velké srdce, ale rozum jí v některých chvílích chyběl. A Brent byl můj další oblíbený hrdina.
Příběh jsem kdysi dávno začala číst, ale po pár stránkách jsem to zase zavřela. Teď jsem tomu dala ještě šanci, ale upřímně se mi to líbilo jen ve chvílích, kdy byli oba hrdinové pohromadě. Takže až na to válčení to bylo pěkné:-)

luci2
06.10.2019 3 z 5

Knížka nebude patřit mezi moje top, ale jsou zde pasáže, které se mi libili, avšak jich nebylo tolik. Brent Kendel doopravdy miluje a dává ji to od prvního okamžiku znát. Hrdinka o něm nepochybuje, což je trochu jinak, než jak to u autorky casto bývá. Takže napětí mezi hlavními hrdiny až tak nečekejte ;-)

zimolka
18.09.2019 4 z 5

Opět krásné,čtivé a jak již bylo zmíněno v komentářích přede mnou bych ubrala jednu hvězdu za opravdu hodně popisu o válce.

Zirvith
12.06.2018 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale už jsem od autorky četla spoustu lepších... A u téhle mi nějakou dobu trvalo, než jsem ji vůbec dočetla.

ketvin
09.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha s mnoha zvraty, skvělými hrdiny i vedlejšími postavami avšak s příliš rychlým koncem - schází mi tu "co bylo po válce"... Knihu jsem četla po sourozencich Cameronovych, škoda, že autorka knihy alespoň miniaturne neprovazala, stačila by zmínka :)

denisa30
14.12.2015

Četla jsem ji několik krát je to moje srdcovka :)

Barbora H
01.04.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale... hrozně mi tam vadilo, že se v celé knize až moc popisoval průběh války - chápu, bylo to o válce, ale prostě kdyby to tam bylo popsané méně, dala bych o hvězdičku víc. Bylo to zbytečně moc smutné.

miruska1
08.10.2014 5 z 5

Kniha je zaujimava a čtiva ale autorka ma aj lepšie knihy

pavlina123
30.05.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších.

kika 13
27.12.2012 3 z 5

Romantické čtení nic drastického čte se pěkně.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Krásná - nic víc, nic míň. Opravdu se četla sama...

Dreisii
29.06.2012 5 z 5

Nádherná...uplně mě pohltila a musela jsme jí číst do uplného konce bez přestávek :D moc krásně napsané!