Hřích

Hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44828/bmid_hrich-Ebg-44828.png 4 154 29

Venetia Hamiltonová, mladá nadaná malířka, zachraňuje pověst své rodiny tím, že splácí otcovy dluhy - kreslí místo něj dobře honorované erotické kresby, a dbalá své pověsti je vydává za otcovo dílo. Netuší, že hlavní prostopášník z jejích obrázků, muž vysněný dívčí fantazií, se nápadně podobá Markusovi Wyndhamovi, hraběti z Trentu. Jde tedy o hraběte nebo je to jen souhra náhod...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Sin , 2006

Katka7922
06.03.2024 3 z 5

To bylo fakt porno :-) Ani by mě nenapadlo, že napíšu někdy tuhle větu - toho sexu tam mohlo být klidně méně :-)
Jinak příběh za mě byl v pohodě, zápletka dobrá.
Chystá se samozřejmě na další díl, takže jsem toho evidentně ještě neměla až tak moc :-)

- na stránkách vydavatelství jsou u knihy tři papričky asi jich tam mohlo být o dost víc :-)

Ewe291
05.11.2023 3 z 5

Knihy som mala uz dlho a az teraz som sa rozhodla ze si jednu precitam a zatial ostanem pri tejto jednej. Skusim este jednu s tej upirskej serie a uvidim. Ale tuto autorku si musim davat po kuskoch. Este sama netusim co si o nej mam mysliet. Ale prislo mi to zvlastne ako neuveritelne porno - knizne porno a trocha aj nudne a nezazivne. Za mna je to nerozhodne

helena9598
16.10.2023 4 z 5

Knížka v podstatě regulérní porno. Za mě nevadí. Příběh jako takový pěkný a postavy jsou zajímavé a na tyhle mé milované zamilované příběhy celkem neobvyklé. Hrabě je něžný i přes chtíč a Venetia je dost odvážná a zvídavá. Pokud někdo není moc na dost popsanou erotiku nečíst. Raději sáhněte po Kleypas nebo Laurens tam je erotika jemnější a dostačující.

miruska1
10.04.2023 1 z 5

U sedmé kapitoly jsem to vzdala.... Tohle má vážně nebaví. Nevadí mi trochu erotiky v nějakém zajímavém příběhu, tak nejak to i očekávám. Ale toto je "nějaký" příběh vsunuty na stránky plné erotiky. Spíš také porno a to má fakt nebaví číst.

Pain
27.02.2023 3 z 5

U knihy mi chybí zařazení do žánru erotika. O sex tu jde v první řadě. Venetia i hrabě jsou zajímavé postavy. Líbil se mi přístup hraběte k Venetii a to, že jí chtěl dát šanci užít si sexuálních hrátek a "nepoškodit" to, co v té době bylo u nevěst ceněno. Nicméně jejich příběh je upozaděn a popis erotických scén je to hlavní. Což je škoda. Chybí mi taková vyváženost mezi obojím.

trancy
15.01.2023 5 z 5

Anglie 19.stoleti + sex+ napětí = velmi zajímavé čtení. Autorce se působivě povedlo vše skloubit v jedné knize.

Kristy.Seb
21.11.2022 4 z 5

Knihu jsem dlouho odkládala. Téma historie a sex mi nešlo dohromady. Ale celkem mě příběh překvapil. Příjemná zápletka.

Modrasek15
21.11.2022 4 z 5

Tak nějak jsem se dlouho bránila této knize kvůli její historické části. Nemám ráda historické romány, ale kromě strachu z odhalení nemá tato kniha s historií nic do činění. Do čtení jsem se pustila jen kvůli vidině hříšného sexu a velmi mě zajímalo, jak toto autorka zakomponovala do historie, kdy byla společnost upjatá a odsuzující. No můžu říct, že se s tím vypořádala opravu velkolepě. I pro odpůrce historických děl, jako jsem já, mohu s klidným svědomím doporučit. V knize je hodně popisu sexuálních praktik i aktů, které se neobjeví ani v pornu a kniha má i zajímavý děj. Zápletka by mohla být trochu více rozvinuta. Děj knihy je oproti sexuálním praktikám postaven trochu na druhou kolej, proto jsem dala čtyři hvězdy, ale pro představivost v sexuální životě je naprosto skvělá.

Jita160
12.09.2022 4 z 5

Tento historický román byla hříšná prasárnička.
Přirovnala bych jí ke knize Lady Fuckingham i když tato byla určitě lepší.
Byla samozřejmě plná zvrhlostí, orgií ,sexu swingers party, ale byla i o odvaze oddaností, víře, rodinných hodnotách ,umění a o lásce.
Kriminální zápletka vás dala aspoň trochu vychladnout od toho sexuálního maratonu,který byl skoro na každé stránce.
Připravte si ke knize něco na schlazení je to vážně žhavé čtení.

petraj30
06.09.2022 3 z 5

Můj Bože! Tady platí pravidlo "čeho je moc, toho je příliš." Myšlenka tohoto příběhu rozhodně nebyla špatná, ale byla utopena v přílivu erotických scének. Rozhodně bych si vyhrála více s druhou dějovou linií a erotiku stáhla do pozadí. Nebylo to vyloženě špatné, ale mnohdy zdlouhavé a erotické scénky mi přišli velice podobné, často jsem přeskakovala. A ten překlad?...

Leído
29.07.2022 1 z 5

Sex na papíře mi nevadí, naopak. Ale asi k tomu potřebuju předehru. To znamená, že to napětí a touhu PŘED musím cítit. Tady nic takovýho nebylo. Takže za mě nuda.

Ditules
14.04.2022 3 z 5

:D Tak to byl matroš... Na čtení v narvané tramvaji to není, každopádně na sexu autorka nešetřila...

kacenka6144
12.02.2022 3 z 5

Pokud hledáte klasickou romantiku, tak tuhle knížku rozhodně vynechte. Pokud vás zajímá detektivka s hromadou sexu, tak šup a hned se pusťte do čtení.

ElikaBendova
21.01.2022 4 z 5

Jsem za knihu nesmírně ráda, protože pornografickou literaturu mám ráda. Ale ten překlad! Bože mýho. Paní Malá má velmi slabou slovní zásobu, která knize úplně sráží na kráse. Číst dokola o kundičce, pičce a poštěváčku byl pro mě literární mor. Rozhodně se těším na další díly.

georginaa
18.01.2022 3 z 5

Tak v první řadě musím říct, že mi vadila brožka, jelikož se špatně držela. Nešly pořádně otvírat stránky, abych knihu neponičila. Co se týče samotného příběhu, je to jako ponaučení pro panny, nebo mladě ženy, co vlastně mají předpokládat od mužů, jak přistupovat k svému tělu a potěšit druhého partnera. Myslím, že v té době to byl normální počin, nic jiného se ani moc neřešilo, jen kdo je v lepším postavení a bohatý a co si mohl dovolit k ostatním. Ani nijak zvlášť bych to nenazvala romantikou, ale spíše rada na sex.

Kačka655
13.01.2022 5 z 5

Skvělá oddechová hodně hodně erotická kniha :-)

Verulínek
07.11.2021 4 z 5

Tohle je opravdu hodně erotická kniha takže kdo má rád erotiku tak doporučuji .

johana3160
22.10.2021 2 z 5

Nemuzu dat vic. Beru ze se kniha pohybuje spis v zanru Lady Fuckingham nebo De Sade, ale pulku knihy mi prislo ze to ctu podruhe, a stejne me to nejak neoslovilo, ani pribeh ani postavy. Nesedlo mi to.

petulik330
25.07.2021

Už mám za sebou přečtených docela dost knih s tohoto období, ale tato se vymykala. Žádná romantika, ale jen pořádná dávka erotiky.
Jinak co se týká děje, byl dobře napsaný, hlavní hrdinové měli charakter. Hlavně hlavní hrdina to ukázal na orgiích.

vcielka
20.05.2021

Ehm, akoby som to povedala. Precitala som stovky a stovky regentskych romanci a kazda ma snad viac ci menej erotiky v sebe. Avsak toto? Podla tohto by mali natocit porno. Nic podobne historicky romanticke som s takouto davkou porna a vulgarit necitala. Konecne by malo porno dobry dej. Mne sa to fakt ale pacilo. Skoda, ze od tejto autorky vydali len tuto jednu knihu.