Hřích

Hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44828/bmid_hrich-Ebg-44828.png 4 154 29

Venetia Hamiltonová, mladá nadaná malířka, zachraňuje pověst své rodiny tím, že splácí otcovy dluhy - kreslí místo něj dobře honorované erotické kresby, a dbalá své pověsti je vydává za otcovo dílo. Netuší, že hlavní prostopášník z jejích obrázků, muž vysněný dívčí fantazií, se nápadně podobá Markusovi Wyndhamovi, hraběti z Trentu. Jde tedy o hraběte nebo je to jen souhra náhod...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Sin , 2006

havrmoni
08.09.2016 4 z 5

Před touto knihou jsem četla Susan Johnson a některé komentáře se pohoršovali nad přemìrou erotiky. Vyjádřila jsem se,že oproti jiným co jsem četla je to nic. No po přečtení tohoto dílka, je skoro vše co jsem kdy četla erotického,nic. Ale abych neobočovala, když pominu vulgarity (nemám je ráda, můj pocit) a detailní popis orgií ( vše tam má,ale své místo ),je to velmi hezká romantika s krimi zápletkou. Hrdinové jsou sympatičtí. Celkově se mi to líbilo. Zaujala mě postava temného vikomta Swansbourougha,příběh o něm, by mohla být velmi zajímavá erotická fantazie.

V..endulka
11.03.2016 5 z 5

Parádní erotická oddechovka :)

munka
16.04.2014 5 z 5

Trochu viacej vulgarizmov na môj vkus, ale je to erotický román, tak to tak aj beriem. Napriek tomu sa mi páčila.

Moňa69
03.11.2013 5 z 5

Jsem jediná, komu připadalo nesmírně romantické, že s Venetií ten hrabě souložil análně, jen aby zachoval její panenství? :D Za mě nejlepší erotická kniha, k jaké jsem se zatím dostala. Vulgarity byly samozřejmě na místě, bože, je to erotický román, kdo chtěl číst o pusinkách a namlouvání pod hradbou růží, měl sáhnout po nějaké sračce pro ženy!

Zdery
20.08.2013 1 z 5

Tak tímhle hnusem jsem se nebyla schopná prokousat až do konce. Vadila mi spousta vulgárních slov a popisů sexuálních praktik, z nichž se mi zvedal žaludek.

petruska85
20.08.2013

erotická kniha, která se četla sama, některé vulgarity bych asi trochu uhladila, ale přesto je to pěkná kniha

malazluta
29.07.2013 3 z 5

Romantiky se v této knize nedočkáme, je to erotický román se vším všudy a tak je k němu taky třeba přistupovat. Souhlasím, že má své kouzlo.

luci2
21.07.2013 4 z 5

Erotický až pornografický román. Kdyby nebyli používány vulgarizmy a byl by trochu více uhlazený asi by se mi líbil víc, ale i tak má své kouzlo.

Lucie249
06.12.2011 5 z 5

Úžasná knížka.Jenom je škoda, že napsala jenom jednu.

Anglie 19. století erotika historické romance

Sharon Page