Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481819/bmid_vasen-sgg-481819.png 4 69 10

2. díl Trilogie Sester Hamiltonových Nebezpečné svádění. Maryanne Hamiltonová očekávala, že bude šokována, ale chlípné orgie, které najde v salonu paní Masterové, ji nutí přemýšlet, zda nevstoupila do pekla. Zoufale se snaží uniknout a narazí na samotného mistra hříchu - lorda Swansborougha. Fascinována jeho nahotou se touží dotknout každého centimetru jeho dlouhého, tvrdého... těla. A když ji vyzve, aby se přiblížila, rychle se poddá jeho hříšným slibům tělesné rozkoše a smyslné extáze. . . "Spalující milostné scény, při kterých se zapotíte, a zajímavá zápletka, která to všechno drží pohromadě." "Silná, charakterově založená romance. ... dojemná a emotivní. ..nesmírně smyslná a erotická."... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Mediaplex

Black Silk , 2008

dooky
25.03.2024 3 z 5

Nemohu si pomoct, ale první díl mě bavil víc. Tady sice přibylo děje, ale nějak mě to nechytlo. Maryanne mi moc k srdci nepřirostla, i když byly chvíle, kdy mě překvapila. Trochu zklamání a uvidím, jestli se pustím do dalšího dílu.

Pain
27.02.2023 3 z 5

V druhém díle se ubralo na erotických scénách a přitlačilo se na příběhu. Detektivní linka je zajímavá a lepší než děj první knížky. Hlavní postavy jsou slabší. Maryanne mě nenadchla. I od lorda Swansborougha jsem čekala více. V prvním díle byl zajímavější. Nicméně třetí díl určitě přečtu. :)
Sice dávám čtyři hvězdičky, ale viděla bych to spíše na 3,5.

Kristy.Seb
25.11.2022 4 z 5

To, na čem v životě záleží, není, odkud jsem přišla, ale kam směřuji. Co budu dělat. Naše současnost, naše budoucnost - to je důležité.

Co se týká děje, tak jednoznačně lepší než první díl.

Modrasek15
23.11.2022 5 z 5

Mnohem lepší než první díl. Děj byl rozvinutější a napínavější než v prvním díle a mělo to to správné napětí. Opravdu jsem od toho moc neočekávala a po knize jsem sáhla jen pro její příslib erotiky, ale nadchla mě. Zápletka byla zajímavá a rozuzlení nečekané hned ve dvou ohledech. Kniha si opravdu zaslouží pět hvězd. Poskytla mi víc, než slibovala. Snad mě nezklame poslední díl.

Jita160
16.09.2022 4 z 5

Komu se zalíbil Hřích tak Vášeň vás nezklame.
Myslím že toto volné pokračování druhé sestry Hamiltonové je o krapet lepší a napínavější. Samozřejmě se tam dějí orgie a sexu všude plno ale příběh vás vtáhne svym tajemném a zápletkou.
Spisovatelka vás navádí myslet si kdo je za všechna ta zvěrstva zodpovědný jen že na konci je vše úplně jinak.

kacenka6144
19.08.2022 3 z 5

Prostě takové soft porno s trochou tajemna. K duševnímu obohacení to určitě nepřispěje, ale večer s bouřkou se s tím strávit dá. Jo, a v tramvaji to fakt nečtěte. :-)

Ditules
14.04.2022 3 z 5

Toho borce z titulní strany už nemůžu ani vidět. Už je asi na 5 knize.... Ach jo! Kniha je o trošku lepší než předchozí díl.

petusska01
01.04.2022 3 z 5

Celkom som prekvapená, že sa mi to páčilo, väčšinu času nesiaham po historických románoch. Ani nejak často po detektívkach. Toto bol taký mišung, navyše s orgiami a celkom dobre to vypálilo musím povedať. Prvý diel som nečítala, prečítam si nasledujúci. Co sa týka postáv, Marianne sa mi páčila osobnostne viac v noci a viac v "sexe" ako cnostná a dokonalá manželka, ktorá sa schovávala pred hosťami. Prišlo mi to zvláštne, dva extrémy. Detektívna časť so zápletkou bola veru prekvapením, a vážne sa mi to pozdávalo aj keď koniec koncov to bolo riadne pritiahnuté za vlasy. Ale celkovo, pútavé.

ElikaBendova
02.02.2022 5 z 5

Mnohem lepší než první díl. Rozhodně chválím i s překladem, který minulé knize nesmírně uškodil. Ta zápletka v románu je skvělá a plná zvratů! Přečteno jedním dechem

havrmoni
21.11.2021 4 z 5

4 * za zápletku. Ta byla zajímavá a za lorda Swansborougha. Ten mě zajímal už v předchozím díle a nezklamal. Za to Maryanne, tak ta oproti sestře hodně zaostávala, nebyla mi nijak zvlášť sympatická.

historické romance

Sharon Page