Nezralý pro lásku

Nezralý pro lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20682/nezraly-pro-lasku-20682.jpg 4 59 14

Romantický milostný příběh o probouzející se lásce se odehrává v Anglii. Ethan Sinclair, hrabě z Chaselbournu, je snad nejnebezpečnější ze všech svůdníků celé Anglie. Jakmile se ale u jeho dveří objeví Jane Mayhewová, bystrá a energická mladá žena, jíž by si však normálně ani nevšiml, je náhle nucen řešit následky svého neodpovědného jednání. Na Janině prahu totiž kdosi zanechal nemluvně a zpráva na přiloženém lístku tvrdí, že dítě je jeho. Ethan ví, že mu nezbývá, než se o ně postarat, avšak to poslední, po čem by toužil, je zaplést se s upjatou a počestnou Jane. Někdy ovšem osud nehledí na to, co si člověk přeje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Too wicked to love , 2004

Ewe291
22.06.2022 2 z 5

Nebolo to zle, ale vobec mi nesadol styl pisania. Inak zaujimave ale clovek sa nevedel zosobnit s hlavnymi postavami a pribeh mi prisiel tak rychlo napisany

rampapa
17.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Dádulka67
03.03.2022 odpad!

Po šedesáté stránce, které jsem dosáhla vyloženě násilím se skřípajícími zuby, jsem knihu odložila a už ji určitě nedočtu. Strašné. Ještě že existují i kvalitní knihy. Tato mezi ně ale opravdu nepatří.

Kudík
28.08.2020 4 z 5

Autorku jsem dosud neznala, ale hned první kniha a celkem příjemné čtení. Líbí se mi postupný vývoj hrdinky Jane, a to ze "staré panny", i když hezky kousavé, až v žádoucí ženu. Zápletka ohledně rodičů Marianne mi byla jasná po návštěvě cca třetí milenky a jsem ráda, že jsem se nepletla.

Zomy
02.08.2020 4 z 5

Od autorky jsem předtím četla Svůdné objetí a to bylo lepší - víc propracované, zamilovanější.
Nezralý pro lásku má pomalejší rozjezd a postava Jane je dost rozpolcená. Nejdřív je to šedá a upjatá stará panna, která se lusknutím prstu stane smyslnou krasavicí, jež dosáhne všeho, co si zamane.
Přesto se kniha čte pěkně a v rámci historické romance jde o lepší průměr.

helena9598
01.08.2020 4 z 5

Moc pěkně napsaný příběh. Doporučuji klasická romantika okořeněná erotikou.

kacenka6144
01.06.2020 4 z 5

Nedávám plný počet hvězdiček, protože musím souhlasit s některými komentáři pode mnou - Jane je někdy k nesnesení a musí se s ní člověk trošku sžít. Někdy z ní máte pocit, že vlastní patent na rozum a všechny svoje počiny si lehce zdůvodní - vždyť to dělá jenom pro dobro všech. Ona všechno ví a všemu rozumí. Ale nakonec přec jenom trošku zkrotne a příběh může dojít do šťastného konce.

havrmoni
08.04.2018 4 z 5

Tak po letech jsem na ni narazila a říkám si dala jsem 4*,tak se mi asi líbila. Pamatovala jsem si jí jen matně a dala se tedy znovu do čtení. Příběh dobrý,ale hrdinka byla naivní moralizujucí do všehonosstrkající nanynka. Celou dobu jsem si říkala je to výchovou ber to tak. Tak čtu dál a ze ctnostné panny pěkná manipulátorka,ale vše si omluví láskou k dítěti. Abych si nezkazila čtení jinak hezké knihy,musela jsem hrdinku brát opravdu hodně s nadhledem a připomínat si její dobré vlastnosti.

kackajh
21.03.2017 4 z 5

Příběh pěkný. Hlavní hrdina taky, ale hlavni hrdinka byla na starou pannu dooost sebevědomé stvoření a chovala se celou knihu jako nána.

miruska1
29.04.2014 5 z 5

Kniha sa mi pačila. Na začiatku som mala pocit,že bude niečo slabšie. Ale nakoniec to bol zaujimavy pribeh s dojimavym zaverom.

MichaelaMalinka
01.01.2014 4 z 5

Možná spíš něco mezi 3* a 4*, jak už píšete pode mnou. Dříve jsem moc nečetla historické romány, ale po tomto jsem sáhla při dlouhé chvíli o vánočních svátcích a musím říct, že mě zaujal. U knihy jsem se uvolnila, mnohokrát také zasmála a určitě i citlivé já v každé ženě si najde svoje. Můžu doporučit.

gabca007
27.12.2013 4 z 5

S tím,že je kniha velmi vtipně napsaná lze jen souhlasit.
Čte se velmi dobře a nenutí vás nad ničím přemýšlet.
3* mi přijdou málo, 4* moc. Ale doporučit ji romantičkám bych se určitě nestyděla.

luci2
08.08.2013 5 z 5

Musím souhlasit s Rosamund, že je to velmi pěkná knížka, ve které najdete humor, temperament a hodně romantiky s krásným vyznáním lásky. Pro romantičky přímo stvořená. I když v příběhu najdete i předvídatelné části děje, i tak má knížka své kouzlo, proto ji všem, kdo mají tento žánr rádi mohu jen vřele doporučit.

Rosamund
27.06.2013 5 z 5

Jedna z najlepších kníh čo som kedy čítala. Zábavné dialógy, spletitý dej, trochu napätia, lásky.

19. století historické romance

2006  86%Svůdné objetí
2007  75%Sváděj mě znovu
2006  81%Nezralý pro lásku

Kniha Nezralý pro lásku je v