Lu89 Lu89 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

První dojem byl velmi špatný, dobrých 70 stránek jsem trpěla, díky bohu jsem to ale zvládla. Příběh se sice rozjel, ale na můj vkus byl velmi předvídatelný.

12.12.2016 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět skvěle napsaný a napínavý příběh. Oproti jiným dílům zde vystupoval Hunter sám, bez Garcii a zároveň nám autor poskytl možnost nahlédnout do osobního života našeho oblíbeného detektiva.

02.12.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Myslela jsem si, že Ch. Carter už nemůže napsat lepší detektivku, zmýlila jsem se. Od začátku až do konce naprosto strhující příběh. Sice to není nic pro slabé povahy, ale tak kdo zná tohoto spisovatele ví, že od něj žádný čajíček čekat nemůžete :) Oproti jiným detektivkám se mi také líbí, že až do posledních stránek vůbec nevíte, kdo je vrahem. Vlastně ani nemáte čas nad tím dumat, protože hltáte jednu stránku za druhou dokud nejste na konci.

24.11.2016 5 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Podle mě nejlepší díl s Kathryn Danceovou. Sice se tam řešilo více případů najednou, což bylo chvílemi zdlouhavé, ale jinak super.

17.11.2016 5 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Chvílemi velmi dobře napsaný příběh, který se občas totálně zkazil nudnou či nepovedenou zápletkou. Nebudu lhát, ale čekala jsem víc

19.10.2016 3 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Přečteno jedním dechem. Už se těším na poslední díl :)

04.09.2016 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jedna z nejrychleji přečtených knih, které jsem kdy četla. Jak už se tu několikrát zmiňovalo, jak začnete číst, nedokážete přestat do doby, dokud to celé nepřečtete. A když jste na konci, tak se až divíte, jak moc se všichni spoléháme na data v počítačích. Je jedno, zda jsou pravdivá či ne, život Vám i tak ale mohou velmi poznamenat či dokonce zničit.

25.08.2016 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Velmi poutavý děj, škoda sympaťáka Sonnyho :) Nicméně min. za mě už by se v každém díle nemusela zmiňovat Améliina artritida, touha po dítěti a značka Lincolnova vozíku.

16.08.2016 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Za mě nejlepší z knih, kde nevystupuje Rhyme. Modrá sféra byla velmi dobrá, na Ďáblovu slzu ale rozhodně nemá. Od začátku byl děj plný napětí, konec byl ale excelentní.

05.08.2016 5 z 5

Modrá sféra Modrá sféra Jeffery Deaver

Tento díl je pro mě stejně povedený jako Sběratel kostí. Dozvěděla jsem se spoustu nových pojmů a zároveň přečetla super příběh u kterého mě ani malou chvíli nechyběl Rhyme a Amélie.

08.07.2016 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Kniha s možná nejvíce zvraty od první až do poslední stránky. Oproti jiným dílům se mi ale líbilo, že tu poprvé Amélie, tak i Rhyme pracovali každý na svém případu, který je ke konci spojil dohromady, protože se ukázalo, že to nejsou dva, nýbrž jeden, zato velmi zapeklitý případ.

28.06.2016 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Oproti ostatním dílům se mi moc nelíbil začátek a konec, , proto 4 hvězdy.

29.05.2016 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Slabší rozjezd, zato konec naprosto neuvěřitelný, takže nelze jinak, než 5 hvězdiček z pěti.

19.05.2016 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Opět skvěle napsaná kniha, oproti Sběrateli trošičku horší, ale i tak velmi čtivá. Nejvíce mě ale dostal závěr, který byl naprosto dokonalý.

08.05.2016 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Film jsem viděla několikrát, až po letech jsem se ale odhodlala přečíst i knížku.. Musím říct, že lituji..že jse. To udělala až po tak dlouhé době, protože to je jedna z nejlepších knih, kterou jsem za poslední dobu četla!

25.04.2016 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Dobrý, ale už se těším na jiné autory a jejich knížky. Po 9 ti knížkách od této autorky mi Erika ala Jessica Fletcher a jejich sestra Anna ala zoufalá manželka začaly jít na nervy :))

15.04.2016 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Když vynechám stále dokola zmiňující osobní život Patrika a Eriky, tak to pro mě byl nejlepší příběh ze všech knih této autorky.

12.03.2016 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Aktuální příběh Eriky a Patrika mě nijak nezaujal, Elsyiny deníky z dob války mě ale pohltily.

05.03.2016 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Pro mě asi nejslabší kniha od této autorky. Příběh nebyl špatný, ale některé pasáže už mi přijdou dost přitažené za vlasy.

23.02.2016 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Skvělý příběh plný napětí a zvratů. Ještě teď ale nedokáži pochopit, jak se v někom může skrývat tolik zloby a zášti, kterou ovlivní životy mnoha lidí ve svém okolí.

10.02.2016 5 z 5