LP113 LP113 komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Jediná kniha, která mě od Nesba aspoň trochu bavila.

Playground Playground Lars Kepler

to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, ale bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

Stalker Stalker Lars Kepler

Tahle byla asi nejlepší. Četla jsem všechny a všechny jejich knihy jsou nepřekonatelné. Nedá se od toho odtrhnout, pro mě naprostý favorit, vždycky je mi líto, že už jsem knihu dočetla. Netrpělivě čekám kdy dorazí další novinka.
Jedinou vyjímku tvoří Dětské hřiště, to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, lae bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

prostě úžasné. Chci aby Lisbethbyla moje nejlepší kámoška. ;-))))

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto úžasné. Začátek teda podle mě docela zbytečný, tato kauza tam opravdu úplně nemusela být tak podrobně popsaná, ale jinak jsem se nemohla odtrhnout.
Viděla jsem i oba zfilmované jak ve švédské tak americké produkci. Oba filmy byly super, ale kniha je kniha. Opět se mi to po několikáté potvrdilo, že kniha je mnohem lepší. Do filmu se nedá zakomponovat vše co v knize je.

19.01.2018

Pecka!!!Některá místečka zbytečně zdlouhává, jinak naprosto úžasné. Mám velký problém s jménama, hrozně se mi pletou, všechno je to podobné. No to je ale asi můj problém. ;-))) Jinak doporučuji

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Občas jsem se trochu ztrácela, ale jinak celkem čtivé. Některé věci mě dost děsí, hlavně když se týká dětí.....

Šelma Šelma Wilbur Smith

Nebylo to špatné

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

Brutál. Perfektně se čte, ale chvílema teda jsem musela odložit, brutalita, která se vyskytuje mě dost děsila. Čtu převážně v buse a kolikrát jsem si říkala, jestli někdo nevidí co čtu.

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Super, čtivé. Konec mě trošku zklamal, bylo trochu překombinované, ale jinak kniha výborná

Analytik Analytik John Katzenbach

Začátek trochu nuda, podle mě zbytečně zdlouhavé, ale potom se od toho člověk nedokáže odtrhnout a naprosto strhující

V lesích V lesích Tana French

Dobré, trochu zdlouhavé, mrazivé