Analytik

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Newyorský psychoanalytik Frederick Starks dostal záhadný, výhrůžný dopis. Po přečtení jeho řádků se ocitl ve víru nebezpečné hry, kterou režíruje neznámý šílenec. Základní pravidlo zní: během dvou týdnů musí Starks odhalit pisatelovu identitu. Jestliže se mu to podaří, vyvázne živý. Neuspěje-li, pisatel postupně zavraždí padesát dva lidí, kteří jsou Starksovi blízcí - pokud je ovšem doktor nezachrání tím, že zabije sám sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4980/big_analytik-SMd-4980.jpg 4.4147
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Domino
Originální název:

The analyst, 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (41)

Kniha Analytik

twix6862
02.09.2020

První kniha - nuda a šeď. Všechny postavy veskrze nesympaticke,, ale vyplatilo se vydržet. Po zásadním zvratu na konci první knihy přichází opravdové napětí a následuje i akce. Konec není předvídatelný a třetí knihu jsem přečetla jedním dechem. V souhrnu výborné čtení.

NienorNíniel
27.07.2020

Skvělá kniha. Prostředí psychologů mi sedělo a stejně tak neustálé analyzovani kým jaký člověk je.
Kniha krásně zachycuje vývoj hlavního hrdiny, který si vytvoří dvě osobnosti, stává se z lovené myši kočkou a na konci už je pánem situace.


RomanDušek
18.05.2020

Anotace slibovala zajímavý a napínavý děj, ale já byl z knihy dost zklamán. Příběh se vleče a já se pak knihou jen obtížně prokousával. Stačilo mi přečíst pouze jednou.

PROCESOR
13.12.2018

-Hodně napínavý aneb nikdy nepodceňuj, svojí kořist...-

davas
04.11.2018

Velmi dobré čtení...Příběh,který mne bavil od začátku až do konce ...do dobrého konce ...pět hvězd

t.adm
12.04.2018

Doporučuji. Trochu odlišná detektivka/thriller, do čtení mě sice nic moc nenutilo, ale kniha mě bavila, měla dobré nápady, zajímavé situace. Promyšlenost zamotaného motivu, řešení situací. Ano, některé konverzace byly příliš zdlouhavé a hlavní hrdina by měl někdy nechat ostatní domluvit ( :D), ale když si uvědomíme, že v příběhu většinou mluví lidé zabývající se psychologií, tak jsou všudypřítomné otázky v rozhovorech na místě. Rozuzlení mě napadlo asi o 30 stránek dříve, nicméně se mi velmi líbilo. Konec s květinami a láhví vína mi připadal lehce zbytečný a ochuzený o pana R. Ale doporučuji.

berila
06.04.2018

Tak nevím, opravdu první polovina pouze průměr, druhá polovina už lepší ale místy mi to přišlo dost nereálné, konec takový nedotažený, ale číst se to dalo.

LP113
19.01.2018

Začátek trochu nuda, podle mě zbytečně zdlouhavé, ale potom se od toho člověk nedokáže odtrhnout a naprosto strhující

1