Šelma

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery, a protože oficiální úřady jim pomoc odmítají, obrátí se na majitele bezpečnostní agentury Hectora Crosse. Spolu s ním bere spravedlnost do vlastních rukou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87309/big_selma-87309.jpg 4.2162
Série:

Hector Cross 1.


Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Romány

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Those in Peril, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Šelma

pch1976
15. listopadu

Celkem se mi to líbilo. Napínavý, zajímavý příběh.Jen bych knihu tak o čtvrtinu zmenšila. Chvílemi to bývalo moc rozpitvané, že jsem kousky přeskakovala.

Chaki
22.08.2020

jak už tu v komentářích bylo zmíněno několikrát Wilbur asi strárne a čím dál více začíná být expicitní a vyhraněný. Ale přes to všechno se dá číst jedním dechem. Škoda jen že ty jeho postavy jsou černobílé bez zásadního vývoje... Jdu rozečíst další díl a říkám si co nového nadčlověk Hector předvede


RendyaDav
13.01.2020

Výborné čtení , které má vše ..Taková pohádka pro dospělé...

zanzara
20.12.2018odpad!

Výpravování z uhlu pohledu průměrného, amerického četaře - tehdy nakolík se to da posoudít po moralce a světonázoru Hectora Crosse (nomen omen? křiž - současné kladivo na muslimské čarodějnice?), vyprávěče a hlavního hrdiny romanu. Svět není komplikovaný. Muží a ženy? Každá žena potřebuje muže hlavně jako ochránce, a bude št'astná jen když on bude mít s ní sex přesně jako v nejhnůsnějším pornofilmu. Amerika a islam? Určitě někde žijí dobří Arabove, a jsou to právě ti, kteři Amikům za penize pomáhají proti jejím brátrům ve víře, jež májí tu chýbu, že jsou přiliš ortodoxní. Poslední jsou stejně pirati a vrazí, tak musí se je prostě zabit, nejlíp nějakým, sofistikovaným způsobem. Pomsta je islamské pravo? Tak pro pomstu budeme se vyjímečně řidít zákonem šaría. A čim můžeme vzdorovat fanatům islamu? Máme přece nejlepšího boha: penize. Jen penize zachrání svět. Podrobný popis typů rolexů, lodí, drahých aut apod. dáva pocít, že roman byl napsán pro umístění produktu. A možna ještě z pocitu bezmocí a touhy pomsty po terroristickým útoku na WTC v 2001 roku. Dost naivné a nehutné. K bleskovýmu zapomenutí, jako většina amerických filmů.

LP113
19.01.2018

Nebylo to špatné

LenkaKa
28.11.2017

Je to taková pohádka pro dospělé, ale Wilbur je skvělý vypravěč, tak jsem to prostě zhltla a vlastně se mi to líbilo.

Ferratka
07.11.2017

Bývalá vítězka Australian Open, bezchybná podnikatelka s úžasným tělem Hazel Bannocková a její Pán Dokonalý, Hector Cross. První polovina slušná a druhá nudná. Těch, cca 80 stran romantiky bych zkrátila. Kvůli nim jsem knížku skoro nedočetla.

Martin1974
06.09.2017

Rozprávka ako z časov Emilia Salgariho...

1