LP113 LP113 komentáře u knih

Obnažená Obnažená Sylvia Day

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne.

11.04.2018

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-) Ale tohle byl nejhorší díl. To už byla taková romantika, že z toho mám sladko v puse.

11.04.2018

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-) První díl byl lepší

11.04.2018

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Já jsem naprosto nadšená z obou knih od David Lagercrantz . Fakt si myslím, že se pokračování velmi vydařilo. Když jsem dočetla chtělo se mi brečet, že už je konec.

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mě se teda líbilo moc. Já bych teda nepznala, že to nebyl Larsson. Naopak, libilo se mi, že tam nebylo až zas tolik té omáčky. Opravdu to bylo čtivé. A jak tady někdo píše, že má pocit že Lisbet je tu nesmrtelná, tak to teda si asi nevzpomíná jak se v předešlém díle hrabala z hrobu s prostřelenou hlavou. To mi teda přišlo víc nepravděpodobné, než prostřelené rameno. Autor se toho zhostil opravdu výborně. Už jsem v půlce "Muže, který hledal svůj stín" a to je teda taky pecka.

22.03.2018

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Čekala jsem trošičku větší nářez. Nebylo špatné, ale Analytik byl lepší. Závěr mě trošku zklamal, chtěla jse vědět více o vrahovi. No nic, ale když člověk nemá momentálně co číst, tak se to dá.

29.01.2018

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Strašnááá nuda. Jediné co bylo zajímavé byl příběh samotného Strika, jinak by celá kniha stačila na 100 stránek. Horko těžko jsem překousala. Hedvábník mi leží doma 3 roky a vůbec se mi do toho nechce.

Hry o moc Hry o moc Hilary Norman

Super, ještě o trošku lepší než Slepý strach.

Slepý strach Slepý strach Hilary Norman

Úžasné, jedna z mých prvních detektivek, kdysi dávno. Napínavé od začátku do konce. Vrah mě ani v nejmenším nenapad. ;-)

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Super, napínavé, chvílemi i vtipné a dramatické.

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Super čtení. Do poslední chvíle nevíte kdo je vrah. Moc pěkné.

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Super, moc čtivé

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Pecka, ikdyž hned na začátku víte kdo je vrah, přesto je to strhující

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přečetla jsem během chvilky, dřív než začal kolem humbuk. Moc se mi líbila. Po Nesbovi konečně pořádná detektivka. Doporučuji

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Trochu zlouhavé, ale dalo se. V lesích bylo lepší.

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

čekala jsem trochu víc, ale nebylo to špatný

Červenka Červenka Jo Nesbø

po 50 stranách jsem vzdala, tohle fakt ne

Švábi Švábi Jo Nesbø

Horko těžko jsem dočetla, a to jen proto, že nesnáším nedočtené knihy. Další knihu od Nesba si určitě nepřečtu

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Druhá kniha po Synovi, která se dala jakš takš přečíst. Ještě jsem s vypětím všech sil přečetla Švábi, ale další knihu už fakt nechci. Nuda