livana livana komentáře u knih

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

výborná kniha. přečetla jsem jedním dechem. doufám, že bude další.

23.09.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

velice dobře zamotaný příběh.

01.09.2017

Jen jeden život Jen jeden život Sara Blædel

kniha mě moc nenadchla. Přečetla jsem ji dokonce, protože mě zajímalo řešení, ale více o této etnice číst nebudu.

20.08.2017

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

ze začátku mi chvílu trvalo, než jsem se začetla. Ale nakonec se z toho vyklubala velice pěkná detektivka. Sice nějaké pasáže jsem nepochopila, ale je to jen kniha.

31.01.2017 5 z 5

Horká noc Horká noc Carol Higgins Clark

nic moc. Opravdu

14.02.2016 3 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

dojemný příběh. Ke konci mi i slzy ukáply. Vřele doporučuji

03.02.2016 5 z 5

Bigamista Bigamista Jana Javorská

zajímavý příběh. Moc se mi kniha líbila

03.01.2016 5 z 5

Darovanému manželovi na zuby nekoukej Darovanému manželovi na zuby nekoukej Alena Jakoubková

ježišmaria, jak já takovéto příběhy miluji.............Moc pěkně napsáno. Jdu číst další.

31.12.2015 5 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

pohodové čtení. Mám ráda příběhy ze života.

30.12.2015 5 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

četla jsem první knihu od tohoto autora a dobré. Budu číst i další

30.12.2015 5 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

příjemná oddychovka. Mně se kniha líbila. Už se těším až dostanu další díly.

05.12.2015 5 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

do poloviny knihy jsem si myslela, že to bude jenom červená knihovna a náhle se objevila zápletka. To už jsem se nemohla od knihy odtrhnout a hltala až do půl třetí ráno. Pár stránek jsem si nechala na večer a vychutnala jsem si rozuzlení. Kniha se mi líbila.

05.12.2015 5 z 5

I v ráji jsou hadi I v ráji jsou hadi Karolína Becková

jo, jo, takový je život. Pěkně napsáno

28.11.2015 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

sice mi chvíli trvalo, než jsem se zorientovala kdo je kdo, jaké jsou vazby a co chce vlastně spisovatelka říct. Ale v zápěti jsem byla vtáhnuta do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Nemůžu napsat krásný příběh, protože to s krásou nemá nic společného. Smutný příběh, nepochopitelné jednání zoufalých osob. Tato kniha mi zůstane dlouho v mysli.

15.11.2015 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

velice příjemné a hlavně napínavé čtení.

12.11.2015 5 z 5

Výměna Výměna Jana Javorská

mně se příběh moc líbil. Knihu jsem musela přečíst na jeden zátah. Byla to první kniha od této autorky a už se těším na další

04.11.2015 5 z 5

Jako můry za světlem Jako můry za světlem Viktorie Veselá

tolik najivních slečinek v jedné knize se hned tak nevidí respektive nečte. V polovině jsem s knihou chtěla seknout, ale zvědavost mě přemohla a dočetla jsem .
Nakonec bych knihu doporučila.

16.09.2015 4 z 5

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

druhý díl jsem přečetla jedním dechem. Bylo to velice milé čtení a hlavně bravurní sloh. Oba díly skvěle napsané.
Vřele doporučuji.

04.09.2015 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

úžasná kniha, čtivá, nevšední pojetí až milostného příběhu. Šok na konci, chtěla jsem listovat dál, ale nic. Opravdu to skončilo??????????

04.09.2015 4 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

velice příjemné erotické čtení. Stojí za to si knížku přečíst.

29.07.2015 5 z 5