Bigamista

Bigamista https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244098/bmid_bigamista-244098.jpg 4 26 9

Existuje ještě bigamie v civilizovaném světě? Jak dlouho vydrží muž tajit, že má dvě manželky popř. dvě rodiny? Když se Hedvika konečně zamiluje do toho pravého, kterého hledala celý život, zjistí, že vše není tak růžové, jak se původně zdálo. Nádherný byt, báječné dovolené, ani drahé dary však nemohou zamaskovat, že její vyvolený má už dávno rodinu někde jinde. Ovšem tyto skutečnosti vyjdou najevo až po svatbě. Nečekaná událost přivede Hedviku na stopu, které se jen těžko věří, ale která se nedá přehlédnout – je druhou právoplatnou manželkou. Ale ona chce být tou první a jedinou v jeho životě. Jak se zachovat?... celý text

mirka71
22.11.2017 1 z 5

Za mě zklamání, psáno dost krkolomně, a konec, kdy umírající manželka předává manžela a syna druhé, neprávoplatné manželce, no klišé jak hrom....

petrzel
05.11.2016 4 z 5

Začátek pro mě byl dost rozpačitý,ale pak se to rozjelo a už se mi nechtělo přestat až do konce

zdehan
20.09.2016 5 z 5

Kniha byla moc pěkná i pár slziček ukáplo přečteno za jeden den.

PočetBook
11.05.2016 4 z 5

Moje sedmá kniha od Javorské, a vypadá to, že autorka konečně začla do příběhů vkládat uvěřitelné a emočně silné motivy. Smrt mladé milované ženy je sice trochu klišé, ale i tak je Bigamista kniha, na kterou budete myslet pár týdnů/měsíců po přečtení. Mně se to docela líbilo, dávám 4 hvězdy. A teď honem zjistit, Proč muži nenosí podvazky :-)

livana
03.01.2016 5 z 5

zajímavý příběh. Moc se mi kniha líbila

Malinali
23.09.2015 3 z 5

Průměrná kniha takový příběh, který obsahuje všechno, manželku, milenku, zamotané řešení až moc možná přehnané.. konec takový romantický, nevím jestli by se to ve skutečnosti mohlo opravdu stát.

Mahulena38
11.05.2015 5 z 5

Úžasný dojemný konec. Moc se mi to líbilo.

Dumbíčeta
06.05.2015 5 z 5

Skvělá kniha, opravdové počteníčko. Začnete a nepřestanete dokud jí nedočtete. Super;)

anais
21.04.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Dokonce jsem si u ní pobrečela stejně jako moje kamarádka, která ji dočetla přede mnou a varovala mě, že budu potřebovat kapesníky. Nevěřila jsem jí a opravdu. Mohu jen doporučit.

pro ženy bigamie

Jana Javorská