lištička123 lištička123 komentáře u knih

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Dávkovala jsem si ji, protože tady to šlo aněkdy to bylo i lepší. Knížka je super.Dokument jsem neviděla a možná mi bude stačit tato knížka.

29.09.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Za mě musím říct, že od této autorky zatím nejslabší kus. Nebylo tam a takové napětí, jaké jsem čekala. Ale neodradí mě to a přečtu si i další knížky.

11.09.2020 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

I když obsáhlá, přesto skvělá knížka, plná napětí.

21.06.2020 4 z 5

Krvavý Bronx Krvavý Bronx Petra Soukupová

Zajímavá knížka, většina povídek se mi líbila. Určitě stojí za přečtení.

14.06.2020 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Moje první Fantasy a jsem nadšená. Moc se mi líbil příběh, který byl poutavě napsaný, prostě za mě jedna z nejlepších knih, které jsem letos četla.

04.06.2020 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Popravdě jsem z téhle knížky zmatená, hlavně z její poslední třetiny. Přišlo mi to tak nějak pomotané. Kniha mě zklamala, čekala jsem víc. Přesto dávám hvězdičky za střídání linek a za příběh.

19.04.2020 3 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

Tento druhý díl se mi líbil stejně tak moc jako Bílá vlčice. Skvělé pokračování příběhu Xeňi, její rodiny a přátel tentokrát v poválečném období. Opravdu stojí za přečtení.

05.04.2020 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nechci říct, že by knížka byla špatná, ale děj se zbytečně vlekl. Konec to potom trochu vylepšil, ale četla jsem i lepší trillery.

25.01.2020 3 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásný příběh. Knížka se moc dobře četla. Musím přiznat, že jsem o takovém vlaku četla poprvé, proto jsem ráda za nové informace k tomuto tématu.

25.12.2019 5 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Čtivá knížka, zajímavý námět, ale přesto ne úplná pecka. Přesto jsem si ji ráda přečetla.

27.11.2019 4 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Knížka se četla dobře, hlavně její první část, přesto jsem od ní očekávala víc. Taková nenáročná oddechovka oddechovka.

18.11.2019 3 z 5

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Knížka je neméně příjemným pokračováním nepálských lásek. Opět plná života, pomoci, lásky ke druhým. Stojí za přečtení.

20.09.2019 5 z 5

Pařížská manželka Pařížská manželka Paula McLain

Knížka určitě stojí za přečtení. Je zajímavé podívat se do jiné doby, na lidi, kteří žili úplně jiným stylem života. Nakouknou do prvního manželství E. Hemingwaye.

08.09.2019 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Taková jednodenní chuťovka na oddych. Je sice pro mladší ročníky, ale přesto pěkně napsaná, hezký, sladký, romantický příběh.

01.08.2019 4 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Knížku jsem si přečetla na doporučení a byla jsem nadšená. Skvělý příběh, moc hezky vykreslené pocity hlavních hrdinek, vztahy mezi nimi,...prostě výborné počtení. Kdybych od ní nemusela odcházet, přečetla bych ji na jeden zátah.

03.07.2019 5 z 5

Sběratel dětí Sběratel dětí Sabine Thiesler

Skvělá knížka. Od začátku do konce jsem byla napjatá, jak to dopadne. Kdybych mohla, přečtu za jeden večer. Prokletá krev od stejné autorky byla super, ale Sběratel dětí byl ještě o něco lepší. I když téma bylo na mě těžké. Nejspíš proto, že oběťmi byly děti.

16.05.2019 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Knížka mě mile překvapila. Je čtivá a nabízí člověku zamyslet se nad tím, jak žije, jaký je smysl jeho života, jaké jsou jeho hodnoty,...

01.03.2019 5 z 5

Mělo to smysl?! Mělo to smysl?! David Menasche

Perfektní kniha, čte se sama. Určitě patří mezi ty, po kterých sáhnu ještě jednou. Hlavní hrdina mi je příkladem jak učitelce, tak člověku.

24.03.2016 5 z 5

Paříž - Má zhouba a láska Paříž - Má zhouba a láska Rosecrans Baldwin

Ráda bych napsala něco jiného, ale ani mě nijak nenadchla.

29.04.2015 1 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Popravdě jsem čekala víc.

22.03.2024 2 z 5