liletka_a liletka_a komentáře u knih

Divoženka Divoženka Mary Jo Putney

Opravdu strašně zvláštní knížka..:D přišlo mi to skoro jako pohádka..:D jak si "princ" vybojoval svou "princeznu"..:D Meriel, dívka z jiného světa a roztomilý gentleman Dominik..:) můj žánr to zrovna nebyl, ale docela bych si přečetla díl o Dominikovým dvojčeti Kyleovi..;)

24.06.2017 3 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Zase jednou pěkné počteníčko..stará dobrá Drake..:)) Miluji, když se hlavní hrdinové mezi sebou neustále hašteří, škádlí se a milují až za hrob..;) Tady se jedná o příběh Lady Kat (Zelené rukávce) a lorda Damiana (stříbrný meč - ta přezdívka zrovna nebudí moc respektu :D :D) do toho Robin Hood...no legendami se to tam jen hemží a ten opravdu krásný příběh doplňuje...:)

05.06.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Průměrná kniha, spíš pro mladší ročníky... příběh nebyl špatný, akorát na mě ten začátek byl nesmyslně rychlý... Braden a Maddie se evidentně už znají delší dobu, pak jak holky tak kluci vymyslí "ďábelskou hru" a skoro ze dne jsou najednou pár...Nevím no, přišlo mi to celkem nepřirozené, ale jak už jsem psala klasický průměr, nic víc, nic míň..;)

02.06.2017 3 z 5

Spoutáni láskou Spoutáni láskou Meredith Duran

Souhlasím s komentáři níže..opravdu místy zamotaný, zmatený, bez hlavy a paty...občas jsem si říkala, o čem to vlastně čtu.. Její rodina hrůza, jeho taky nic moc..samotní hlavní představitelé jsou na tom velmi podobně..Nezamlouval se mi on ani ona :D Vždy si oblíbím alespoň jednoho, bohužel tady se to nestalo..Mám za sebou už kupu historických romancí a prostě jsem už zvyklá na nějaký standard, bohužel tato kniha ho nesplňuje ani z poloviny..

29.05.2017 2 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tato kniha Vás rozhodně dojme a vezme za srdce..:) Asi každá by chtěla toho svého nevinného Archera... takový chlapi jsou už na vymření..;)

26.05.2017 5 z 5

Tak jsem konečně sáhla po této knize a přečetla jí. Moderního fotra a jeho příhody s Čeňkem jsem většinou poslouchala v rádiu. Ale jo, bavila jsem se. Autor má prostě svůj vlastní humor a buď se to někomu líbí a nebo ne. Všude jsme pohlceni knihami o dětech, co dělat a co ne a tady to vzal "tatík" do vlastních rukou. Musím říct, že mi bylo chvílemi Nataši líto, i když to vlastně v knize vypadá, že nic nedělá.. :D :D Do metra/autobus/vlaku ideální.. :))

17.05.2017 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Každý díl je prostě perfektní!;) A rozhodně každého chlapa bych od J. Lynn brala všema deseti..:D Jax a Calla, co k tomu dodat... Hrozně se mi líbilo, jak se o ní staral a dokazoval jí, že i přes všechny její jizvy, je pro něj ta nejkrásnější a myslím, že při jeho větě: ,,Zamiloval jsem se do tebe dřív, než jsi vůbec znala mé jméno." padla každá holka do kolen..:))

08.05.2017 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Podle těch pochvalných komentářů jsou čekala něco víc...Celkem sympatické čtení. Na jedničku to, ale zdaleka nemělo...Tu jsem slupla během dvou dnů, kdežto tuto jsem louskala asi měsíc..ale, asi nemá cenu srovnávat... Líbil se mi dopisový příběh Henryho a Emmanuelle, miluju příběhy z minulosti a jejich byl moc krásný a smutný zároveň... Docela mě štve, že se Ruby celkem hodila i ke Xavierovi.. Mám ráda, když hrdinka má to "spojení" jen s jedním partnerem, tady tedy s Jackem... Je jako pár zbožnuju, tak jsem hltala každou stránku, kterou jim autorka dopřála..:))

06.05.2017 3 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Díl od dílu lepší a lepší..:)) Hrozně mi bylo líto Wolfa, ten si prožil opravdu otřesné dětství a po slovech Genina tatíka se ani nedivím, že byl opravdu sám sebou velmi nejistý..zase trošku jiný typ chlapa než v předchozích dílech..Tak trošku vlk samotář se "z*urvenou" minulostí a zase na druhou stranu Gen s psychopatickým bývalým. Drama/láska, láska/drama..:) Hodně jsem jí četla v autobuse a u sexuálních scén jsem měla zakrývací tendenci..! :D

01.05.2017 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Krásnej chlap, který se zamiluje do baculaté holky? :D no proč ne..:)) Tohle by si měly přečíst všechny modelky..nedoporučují číst lidem, kteří jsou na dietě zejména kvůli Bradfordovské posedlosti vším, co se dá pozřít. Jídlo tvoří 80% knihy a zbytek je přece o lásce..:)))

24.04.2017 3 z 5

Hľadanie prísľubu večnosti Hľadanie prísľubu večnosti Jennifer Probst

Knihu jsem četla ve slovenštině. Prvně jsem si jí chtěla jen tak prolítnou a zjistit o čem bude Arilyn příběh a najednou koukám a už jsem v půlce.. :D Nejvíc jsem byla unešená vztahem Stona a čivavy Pinky.. jako milovník psů jsem ty jejich sbližovací scénky hltala jednu za druhou...:D Ale zpátky k Arilyn a Stonovi..:) Drsný, živočišný, upřímný..:))

17.04.2017 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Jak jsem si myslela....tušila jsem, že se mi bude kniha více líbit z Cameronova pohledu..;) Autorka by sobě i mě rozhodně ušetřila čas, kdyby udělala jednu knihu..Prostě není nad to číst ji z obou pohledů...Nebudu tu zase básnit na Camem, všichni víme, jak je úžasný..:)) No tak zase jednou pohádka o chlapovi, kterého učarovala ta ''jedna - jiná'' dívka..;)

13.04.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Souhlasím se Salčou..Přečtená během jediného dne..Dokonalost sama.. :)) Vše co u knihy hledám, romantiku, zápletku, jiskření mezi hl.hrdinami, pohlcení do děje a samozřejmě usmiřující konec..;)

12.04.2017 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Perfektní zakončení série, kterou jsem si velmi užila..Rozhodně se k ní ještě plánuju vracet..:)) Myslím si, že hlavní kouzlo této serie spočívá v tom, že v každém díle se vyskutuje celá skupina, nezbavíme se jich jako tradičně na konci každého dílu, ale jsou s námi vlastně po celou dobu..I když kdo by chtěl být s těma "magorama" 24hodin denně..:D Liz a Ben, můj druhý nejoblíbenější pár.. Bena jsem si oblíbila už z předešlých dílů, kdežto Liz se nám krásně vybarvila až v tomto..:) Vtipná, pohotová, upřímná..Klidně by mi stačilo, kdyby si po celou dobu psali jen smsky..:D Myslím, že autorka udělala jen jednu chybu a to že nenapsala pohled i z mužského osazenstva. Dala bych nevím co, abych si to mohla přečíst...:)) Achjooo... Zasloužených pět hvězdiček!!:))

08.04.2017 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Na tuto autorku jsem narazila poměrně nedávno a zatím mám všechny její knihy co vyšly v češtině přečtené.. Opravdu perfektně dokáže vtáhnout do děje a každou postavu jsme si tak nějak oblíbila.. Jsem ráda, že se pak občas mihnou v nějakých dílech..:)) Tento byl tedy o Cainovi a Charlie.. Nevím proč, ale myslela jsem si, že je Cain starší a né jen 29tiletý.. Příběh byl zajímavý, spíš jsem asi prostě fandila Cainovi, aby byl konečně spokojený..Autorka mu mohla vybrat lepší partnerku.. ze všech dílů mi tento pár k sobě seděl nejméně.. ale jinak jsem s knihou byla spokojená.. :))

07.04.2017 4 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Opravdu velmi talentovaná česká autorka! :)) Mám ráda filmy o krasobruslení jako Ledové ostří, nebo Princezna ledu, atd., ale prvně jsem o tom četla i knihu.. :) Opravdu velké plus za jméno Rory, hned jsem si vybavila Gilmorky.. :) Přečetla jsem to velmi rychle, zábavné, propracované, nevadí mi ani, že je to z českého prostředí, většinou čtu spíš ty zahraniční. ;) Za mě rozhodně jedna z povedenějších knih pro dívky! :)

28.03.2017 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak Jimmy a Lena se pro mě stávají nejlepší dvojicí celé série. Sice si na nějakou větší akci musíme počkat 200 stránek, ale vůbec mi to nevadilo. :) Děj mi utíkal rychlostí blesku, knihu jsem skoro neodkládala..:D Jimmy i Lena se neustále špičkovali, uráželi, usmiřovali, rozcházeli, takový ten klasický koloč, ale bavilo mě to. :) Nedokážu si představit jaký je život s vyléčeným drogovým alkoholikem, asi žádná sranda, ale Lena ho se svojí povahou zvládla. :)) Jimmy si mě těmi maličkostmi získával stejně jako Lenu i když opravdu nechápu jak jí/jemu nedocházelo, že je do ní zamilovaný těmi neustálými žárlivými scénami.. :D Za mě pět hvězd s hvězdičkou! :))

16.03.2017 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Já čtu zároveň s pohledem Cama, takže čtení je celkem zajímavý.. :) Camovi vajíčka bych si rozhodně někdy dala, to je jak autorka vykresluje hraničí s něčím božsko-úžasným. :D Avery byla trošku mimo někdy, ale vzhledem k tomu, co se jí stalo a k její rodině, docela bych si dala i nějaký uzavření z jejich strany, zato Camova rodina skvělá! A co tak vím, další příběh bude zřejmě o jeho sestře Tereze.. :)) Jestli někdy potkám nějakýho "Cama" tak už jeho ani "Rafaela":DD nepustím! :)))

08.03.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Opravdu velká pochvala za ilustrace.. :) Co se týče knihy, docela mi vyhovovaly ty krátké příběhy, protože když jsem jich četla hodně za sebou, tak to bylo na jedno brdo, takže jsem je často odkládala. Kdybych je četla v časopise asi by mi to přišlo celkově zábavnější a lepší než takto za sebou, ale to je věc názoru..;) Ale jinak je to prostě fajn baba co umí psát i hrát. :))

28.02.2017 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Tuto knihu jsem dlouho odkádala, ani nevím proč..;) Mít splněné každé přání je snem snad každého(nejvíc by mě asi mrzela ta sportka :D) ale, je tu jedno velké ALE.. Hlavní postava Heather mi byla sympatická, ten kdo někdy žil v Anglii může říct, typická britka..:D Gabe s ní měl svatou trpělivost..:D Asi bych možná dala i pět hvězdiček, ale za ten konec??? 300 stránková kniha a "velké" usmíření Potterovka s prominutím spatlá na jednu stránku? WTF? Rozhodně si oba zasloužili víc...

25.02.2017 4 z 5