Dáma v nesnázích

Dáma v nesnázích

Krásná a tvrdohlavá Kateřina de Montrain zdědila obrovský majetek, ale to ji neochránilo před úklady mocných nepřátel. O její bohatství se zajímal dokonce i králův proradný bratr, a tak se Kateřina musela v zájmu vlastní bezpečnosti provdat za šarmantního lorda Damiana Montoye. Svatbu však považovala z nutné zlo a přísahala si, že manželovi nebude nikdy patřit. Lord Damian zasvětil život boji proti tyranii a bezpráví, které vládne v celé zemi. Nejtěžší bitvu však musí svést o vzdorné srdce své zákonné manželky, která ho ustavičně odmítá. Damian totiž ví, že ji může ochránit, jen pokud se ho Kateřina naučí milovat a uhasí plameny vášně, které spalují jeho duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9562/dama-v-nesnazich-9562.jpg 4.2113

Damsel In Distress (1992)

Vydáno:, Domino

PerlaZP

V této knížce bylo na můj vkus použito, až moc legend. Navíc, bych chtěla vidět někoho v tak dobré masce, že by ho nikdo nepoznal. Moc se mi, ani nelíbí to, že překladatelka použila české jméno Kateřina, protože podle mě klidně mohla nechat anglickou verzi…
Knížce dávám tři hvězdičky, protože si myslím, že se zde, autorka nechala troch unést svojí fantazií…

avalonek

Nádherné čtení,které mi bylo líto dočíst.Pani spisovatelka opravdu umí a já jsem ráda,že mi byla doporučena.

liletka_a

Zase jednou pěkné počteníčko..stará dobrá Drake..:)) Miluji, když se hlavní hrdinové mezi sebou neustále hašteří, škádlí se a milují až za hrob..;) Tady se jedná o příběh Lady Kat (Zelené rukávce) a lorda Damiana (stříbrný meč - ta přezdívka zrovna nebudí moc respektu :D :D) do toho Robin Hood...no legendami se to tam jen hemží a ten opravdu krásný příběh doplňuje...:)

Nika.19999

dokonalá kniha :)

KateChatt

Jedna z nejlepších knih od S. Drake, pravda bylo to její klasické klišé. Ale do jaké doby byl ten příběh vložen (Robin Hood,... atd)!!

ariel platto
26.12.2016

Když jsem knihu začala číst, říkala jsem si, to zas bude takové to autorčino klišé, jak ona ho tvrdohlavě odmítá a utíká... Ale tentokrát mi to nelezlo na nervy a kniha se mi dobře četla. A erotické scény byly super. A to, jak na závěr knihy komentovala, že neví jestli dítě bude jeho nebo Stříbrného meče, bylo kouzelné :)

ospalaa
05.09.2016

Hezká kniha, trochu mi připomínala "Pirátovu milenku". Jako oddychovku vřele doporučuji.

LilianaFalcon
15.04.2016

Podle obsahu by mě fakt nenapadlo, že nakonec budu číst i o Robinu Hoodovi, princi Janovi, králi Richardovi... tuhle část historie jsem vždycky milovala a skrytými identitami se to tam jen hemží, což mám taky ráda :-D
A asi za to jsou ty 3 hvězdičky. Protože jinak se hlavní hrdinové chovali jak dva fracci a těch míst, co jsem musela přeskakovat tam bylo až až.

19.10.2015

Kniha se mi moc líbila. Má oblíbená spisovatelka. Jen mne mrzí, že její knížky už u nás nevydávají.

kellee
25.09.2015

veľmi dobre sa mi kniha čítala. Trochu mi akurát vadilo to Katino nekonečné kecanie. Inak tej hnihe nemôžem vytknúť nič.

moudivlacek
03.09.2015

Děj se podobá příběhům vyprávějící legendu o Robinu Hoodovi, pobavíte se a přečtete jedním dechem. Vtipné scénky nejsou výjimkou.

Barbora H
05.04.2015

Hezká knížka - opravdu romantická pohádka...

havrmoni
19.11.2014

Opravdu pěkná romantická pohádka s historickým pozadím z dob krále Richarda. Přesně to co od takových knížek čekám,těším se na další.

jaja1989
17.10.2014

No jelikoz mam rada Robina Hooda, byla jsem prekvapena, kdyz se objevil v pribehu.Je to krasny pribeh, ktery jsem precetla rychle, ale uz od zacatku je vse jasne a to i jak to dopadne, hlavne kdyz se to prolina s filmem o Robinu Hoodovi:-)

IFu
28.01.2014

Robin Hood, Lady Zelené Rukávce a Stříbrný meč. Příběh zasazen do známého příběhu Robina Hooda. Není to ale vše jen o něm. Napínavé situace, domluvený sňatek, před nímž se odehraje něco, co hlavní hrdinka zcela jistě nečekala a neplánovala.
Stejně jako všechny knihy od této autorky mohu jen doporučit. Pravdou ale zůstává, že děje jsou povětšinou stejné, jen se mění doba, místo a hlavní hrdinové.

Libuna
27.01.2013

Vau velice pěkná kniha moc se mi líbila stojí za to mít ji doma už mám 12 knih a tahle spisovatelka umí opravdu psát tak že čtu a nic jiného nevnímám . Patří mezi mé oblíbené.

Martinabsp
28.08.2012

Moc hezká knížka, pěkný příběh...

maryzka
17.04.2012

No opět romantika se všim všudy. Caterina sje schovanka krále Richarda L ví srdce - jeho bratr Jan týra poddany- mezitím šlechta vybírá peníze pro osvobození krále, jeho bratr Jan chce provdat Caterinu za svého lojalního poddaného který se nelíbí králi Richardovi a nakonec se provdá za rytíře Montoe, který je lojalní poddaný krále Richarda, mezitím tam vystupují zbojníci vedeni Robinem Hoodem, který je lojalání králi Richardovi ale tyto zbojníci jsou psanci díky králi Janovi. pikantnost je ta, že je to Caterinin bratranec jo pěkný propletenec no konec je dobrý Caterina a rytíř Damien Montaye spolu žiji spokojené.