Lexi7892 Lexi7892 komentáře u knih

Křehkost Křehkost Jan Váňa

Velmi čtivé. Ale ten konec

21.10.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Mám raději Eriku ale sbírka je sbírka. Tady jsem se nějak zamotala do postav a konec mi byl jasný už v půlce.

17.10.2023 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Čekala jsem hodně, nepřišlo nic. Nuda, strach 0. Kniha zůstává nedočtená.

19.09.2023 1 z 5

Venkov Venkov Michaela Labáková

Velmi pěkné počtení, oddychovka na léto. Ke konci mě už ovšem štvalo, jak všichni všude běhají a vyprskávají smíchy.

30.07.2023 4 z 5

Pojď se mnou Pojď se mnou Ronald Malfi

Divím se, že jsem knihu vůbec dočetla. Prostě mě nebavila.

20.07.2023 1 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Už jsem se vážně těšila na dočtení této knihy, krom toho že základ strašidelných domů je pořád stejný, tady to šlo do cíle fakt pomalu. Alespoň období příběhu se posunulo do historie. Jen mě trochu štvalo to věčné 'ach'.

11.06.2023 3 z 5

Smrková Tišina Smrková Tišina Kristýna Sládečková

Přečteno za zhruba dva dny což je můj rekord, mám ráda tento styl psaní, propletené jednotlivé příběhy. A ještě se to odehrává na Šumavě jen by mě zajímalo, kdo je ten modrý svetr

08.06.2023 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Zajímavý příběh. Strašidelná teda není ani trochu a nějak tápu proč název skrýš

19.05.2023 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Tentokrát nic moc. Měla jsem ji dlouho rozečtenou a ke konci se nutila do přečtení ať už to mám za sebou.

01.05.2023 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Film je rozhodně lepší.

13.03.2023 3 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Po dvou týdnech přesouvám knihu do nedočtených. To se fakt nedá. Podle anotace zněl příběh fajn, z mostu sebevrahů se ale stal most, kde na sebe půl knížky míří zbraní tři lidi. Nuda. Zajímá mě jak to dopadne, ale ne na úkor nucení se do čtení pořád toho samého.

26.01.2023 1 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Nedočetla jsem, posílám dál. Nějak mě nezaujala, nevyznám se ve jménech, hlavní postava zanedbává děti, neustále kouří, bere xanax a už mi to lezlo krkem. Prostě mi nesedla.

12.11.2022 1 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Jednu hvězdu ubírám za konec.. chci vědět jak to skončí! Ne si to domýšlet.

20.10.2022 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Wow. Při četbě večer jsem se vážně i malinko bála.

15.09.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Zatím nejhorší z této řady. Četla jsem jí dlouho, příběh mi nepřišel moc reálný. Spíš by mě překvapilo, kdyby to skončilo jinak než happyendem.

07.08.2022 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Zatím nejlepší kniha od Kariky. Má to děj, jde to rychle dopředu. Jdu kouknout na filmové zpracování.

25.07.2022 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Z pěti vlastněných knih od Kariky byla tato zatím nejméně otravná na čtení. Děj se neopakoval a šel tak nějak stále dopředu, bylo o čem číst. Ještě mě čeká Trhlina.

09.07.2022 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tohoto tématu nebude nikdy dost a přesto se lidstvo nepoučí. Přečtena za na mě velmi krátkou dobu. Určitě se na přečtení chystám ještě jednou, nevím jestli jsem vše správně pochopila.

09.07.2022 5 z 5