lenysek69 lenysek69 komentáře u knih

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Opět dokonalý amišský příběh. Linda Castillo je v tomto směru opravdu jednička. Tentokrát jsem to s Kate opravdu prožívala. Doufám, že bude další díl. Čte se to opravdu samo.

05.10.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Opět perfektní příběh. Ani mi nevadilo, že tentokrát vlastně víte či tušíte, kdo je pachatel. Těším se na další, už je objednaná. ????

21.08.2020 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Přečteno opravdu jedním dechem. Děj naprosto dokonalý. Sice jsem v půlce knihy správně tipla vraha, ale to na tom, že je kniha úžasná, nic nemění. Doporučuji přečíst!

21.07.2018 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Linda Castillo opět nezklamala. Opět dechberoucí příběh Kate. Tento díl jsem prožívala trochu víc než ty minulé. Příběh na jedničku a rozvíjející se vztah Kate a Johna je skvělý. Těším se na další díl. Rozhodně doporučuji přečíst.

23.02.2020 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tento díl byl naprosto strhující. Musím se tedy, přiznat, že ze začátku mi trochu trvalo se začíst, ale pak už je to naprostá bomba. Jonna Linna je opět dokonalý, ikdyž se zde objevuje méně. Určitě doporučuji si přečíst.

13.06.2018 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Tenhle příběh mě opravdu strhl do děje a bavilo mě to od začátku až do konce.. Případy Kate a Johna jsou prostě perfektní

30.05.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Perfektní kniha..opět mě dokonale strhl děj..Kate a případy s Amiši jsou prostě skvělé..Jen by se mohl zase trochu rozjet vztah Kate a Johna .. Ale za mě TOP..

30.05.2022 5 z 5

Tohle nejde nazvat jiným slovem než DOKONALOST. Příběh naprosto zdrcující, který jsem hltala a skoro ani nedýchala. Lisbeth jsem si zamilovala, stejně tak Mikaela. Mohu jen doporučit.

14.11.2019 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl byl naprostá pecka. Už v prvním díle, jsem se "zamilovala" do Lisbeth a tento díl jsem naprosto zhltla a už se těším na další. Opravdu doporučuji přečíst.

25.09.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Naprosto dokonalý díl této boží série. Pro mě zatím nejlepší.. Jonna Linna je bezkonkurenční a celé pátrání v tomto díle Vám nedá spát. Opravdu jakmile začnete číst, nezavřete knihu, dokud ji nedočtete.

08.05.2018 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Dokonalý příběh, i přesto, že tentokrát je napsaný trochu jiným stylem. Celou dobu jsem tušila, kdo je vrah, ale furt jsem si říkala, že je to moc "jednoduché" a ono jo. Ale kniha Vás strhne, jako každá jiná od Castillo. Snad budou příběhy Kate ještě pokračovat. Čekám totiž jak to dopadne s ní a s Johnem.

10.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Jako tohle byl fakt masakr.. Nejenže byl případ napínavý jako blázen, ale celou dobu prožíváte osobní emoce s Kate. Nevím, jak vydržím do listopadu, kdy má vycházet další díl. Ovšem stále jsem si více jistá, že jsou to nejlepší příběhy, co jsem kdy četla.

06.10.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Naprosto boží kniha - přečetla jsem ji jako první, jelikož jsem předtím ještě nevěděla, že je to až pátý díl. I přesto mě kniha naprosto dostala. Chvílemi se mi tedy dělalo u knihy zle, ale zvládla jsem to a nakonec přečetla skoro jedním dechem. Doporučuji.

17.04.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Velmi dobré čtení. Taková oddychovka. Prožívala jsem to s Luisou dost intenzivně, ale závěr knihy byl opravdu skvělý.

17.04.2018 4 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Další díl ze série Kate nezklamal. Líbil se mi dokonce víc, než předešlý díl. Kate a John jsou prostě skvělá dvojka. Dokonce první díl s "otevřeným" koncem. Doporučuji.

20.09.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Naprosto luxusní kniha. Dostala jsem tip od kolegyně, abych si tuto knihu přečetla. Knihu jsem nakonec přečetla zhruba za 10 hodin. Příběh je napínavý až do konce. Celou dobu máte několik tipů, kdo to asi tak mohl udělat, ale nakonec jste překvapení, kdo je nakonec vrah. Stoprocentně doporučuji.

26.02.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tento poslední díl se mi moc líbil. Jelikož jsem si za těch prvních 6 dílů vytvořila k hlavní trojici (teď už vlastně čtveřici) vztah, tenhle příběh jsem opravdu prožívala. Byla to kniha, která mě chytla za srdce. Jen doufám, že nebyla poslední.

18.05.2019 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Dokonale čtení. Opět skvělý případ Kate a Johna.. Napínavé a dech beroucí čtení. Doporučuji.

08.09.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

I přes trošku "pomalejší" začátek naprosto skvělá knížka, která vás strhne. Od půlky knížky, jsem opravdu měla problém ji odložit. Carl mi svým způsobem hrozně učaroval. Doporučuji přečíst.

22.08.2018 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Jonna Linna opět nezklamal. Dokonalý příběh, který vás strhne. Až do konce, jsem absolutně netušila, kdo je vrah. Navíc otevřený konec, který vás donutí hned začít číst 4. díl.. Doporučuji.

27.05.2018 5 z 5