Lenyaa Lenyaa komentáře u knih

Svíčka za mrtvého Svíčka za mrtvého Ann Granger

Začátek knihy mě moc nebavil a byla jsem v pokušení ji odložit, ale jsem ráda, že jsem to nakonec neudělala. Velice zajímavá detektivka, hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a konec překvapivý. Jednu hvězdu strhávám za pro mě nezáživný začátek a za přílišné používání vykřičníků, nevím proč, ale otravovalo mě to :)

25.04.2020 4 z 5

Pojď blíž Pojď blíž Sara Gran

Knihu jsem dočetla jen proto, že nerada nechávám knihy nedočtené.

25.04.2020 1 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Skvělá kniha, chytla mě od začátku a držela až do konce. Hned jdu na další díl!

02.06.2019 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Opět musím dát plný počet, skvělá kniha.

26.02.2019 5 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Knihu jsem právě dočetla a musím říct, že je to něco jiného než jsem čekala. Do půlky byl příběh napínavý, chvílemi až hororový, pak se to krapet táhlo a konec byl opět skvělý, i když mě mrzí, že některé otázky nebyly zodpovězeny, musím dát 4.

14.01.2019 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Knihu jsem četla opravdu dlouho a několikrát zvažovala, zda ji nemám odložit. Ikdyž zápletka byla nakonec překvapivá, musím říct že celkově mě kniha zkrátka nebavila. Hlavní hrdina mi opravdu k srdci nepřirostl, neustále se bál, byl na pochybách nebo panikařil. Neříkám, že každý vyšetřovatel musí být superman bez lidských pocitů, ale na mne toho bylo moc... Pokračování si nejspíš přečtu, jen abych zjistila jak dopadne otevřený konec, ale teď si dám od pana Miniera dlouhou pauzu..

29.12.2018 2 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Příběh nebyl špatný, ale konec mě zklamal... Nemůžu dát víc než 3*

29.03.2018 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Skvělá kniha! Moc se mi líbil styl psaní a hlavní postava mi byla velice sympatická. Souhlasím, že je to úplně něco jiného, než knihy s HH, ale určitě se k ní v budoucnu vrátím!

23.03.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

Tato kniha mi ležela v knihovně dlouhou dobu a stále jsem ji odkládala... Když jsem se konečně odhodlala ji začít číst, byla jsem mile překvapena! Od prvních stránek napínavá, velice zajímavě zpracovaná, čtivá. Sice mě malinko zklamal konec, čekala jsem trochu víc, ale i přesto dávám 5* a určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu.

05.02.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Mrazivá atmosféra se mi líbila, ale knihu bych tak o polovinu zkrátila.... Na můj vkus až příliš mnoho "zbytečných" informací a nemohu si pomoct, ale hlavní vyšetřovatel mi zkrátka k srdci nepřirostl.... Připadalo mi, že stále jen tápe. 3* jsou hlavně za prostředí psychiatrické léčebny.

05.02.2018 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět musím dát plný počet, jinak to prostě nejde :-)

04.08.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Další skvělá kniha!! Při čtení nebyl čas na nudu, nebyly v ní hluchá místa a zbytečné pasáže. Má spád, má akci, má Harryho, co víc si přát?? Jednoznačně 5*

21.06.2017 5 z 5

Zlatý řez Zlatý řez David Hewson

Zhruba půlka knihy mě bavila, ale zbytek... No řekněme, že jsem měla co dělat, abych jí neodložila. Vila Mystérií mě bavila víc, proto tentokrát jen 3*

23.05.2017 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět brutální, opět čtivé, opět napínavé, proto opět 5*!!! :)

02.05.2017 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Skvělá kniha, místy je opravdu hodně detailní a brutální, ale to mi nevadilo. Hned se vrhám na další knihu v pořadí!

05.04.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem nadšená! Od první stránky napínavá, místy nechutná (ale to mi nevadilo, mám ráda když autor dokáže tak skvěle popsat různé situace a místa činu..) a každopádně, i když jsem tušila, kdo je pachatel, stejně jsem byla na konci překvapená! Nemohu jinak než 5* a hned se vrhám na další knihu v pořadí!!!

21.03.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Nesmírný je nesmírně skvělé pokračování oddělení Q. Příběh mě opravdu moc bavil!!! Více slov netřeba a jednoznačně 5*.

06.03.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Po brilantním prvním díle, přišel brilantní druhý díl... Napínavé, nečekané, prostě nemohu jinak, než chválit. Doufám že další díl vyjde co nejdříve!!!! 5*

31.01.2017 5 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Průměrná detektivka na 2 až 3 večery. Musím uznat, že vraha jsem vůbec netušila a moc se mi líbil konec, který byl trochu zamotaný a hektický, ale ne přehnaný. Za mě 3* a nejspíš si přečtu i autorovy budoucí knihy.

09.01.2017 3 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Naprosto geniální... Prostě a jednoduše, typická Mo Hayder!!!!

22.12.2016 5 z 5