Lenndy Lenndy komentáře u knih

Veselá svině s račicí a depkou Veselá svině s račicí a depkou Andrea Kábelová

I když má knížka těžké téma,moc hezky se čte. A věřím že pro autorku byla dobrou psychoterapií. I když mě teda nejdřív odrazovala obálka a název,jsem ráda že jsem knihu četla.

05.03.2022 4 z 5

Bez narkózy Bez narkózy Stanislav Rudolf

Přečetla jsem,ale hrdina mi byl teda krajně nesympatický.Byl mi nesympatický svým stylem života a zbabělostí vůči jakékoli zodpovědnosti.Aspoň že ke konci knihy bylo hrdinovo uvědomnění.

Zaujal mě citát z knížky: V životě vždycky stačí málo k dobré věci.Ale ten rozhodný krok musíme pokaždé udělat sami,nezištně,o své vůli.

06.02.2022 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Knížka byla dobře promyšlená,pořád udržovala zvědavost čtenáře.Líbila se mi.

05.02.2022 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Už jsem od Nesba četla lepší knížky.Hodně dlouho mi trvalo,než jsem se začetla.S velkým zaujetím jsem ji četla až tak od třičtvrtě knihy.

25.12.2021 3 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Knížka se mi moc líbila.Poslouchala jsem jako audioknihu.A přednes Kláry Issové byl zajímavý, jako kdyby četly dva lidi za sebou. Celkem rychle čtené ale ani mi to nevadilo.Příběh samotný se mi líbil.Nechtěla bych teda být v situaci Emy,ale její volba si myslím že byla správná.

17.12.2021 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Knihu jsem poslouchala jako audio.Pohled na svět pana faráře je mi moc sympatický a knížka mě velmi obohatila.Přináší mnoho zajímavých zamyšlení.Myslím si že by knížka byla ještě lepší kdyby ji namluvil sám Zbigniew Czendlik.

11.11.2021 4 z 5

Aha! Rodičovství Aha! Rodičovství Laura Markham

velmi poučná knížka,některé věci se teda často opakují ale asi je to schválně aby si to rodič zapamatoval :o)

01.09.2021 5 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Pohodové letní čtení.Poslouchala jsem jako audioknihu.Jsem zvědavá na třetí díl.

07.08.2021 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Mě se knížka celkem líbila,příjemné oddechové čtení .

20.07.2021 3 z 5

Advokát chudých Advokát chudých John Grisham

Zajímavá knížka se zajímavým tématem.Líbila se mi.

26.05.2021 3 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Opuštěno,nějak mě knížka nezaujala.

16.04.2021 1 z 5

Ostny a oprátky Ostny a oprátky Jiří Padevět

Aby ti příběh měl sdělit to podstatné,nemusí být dlouhý.Dobré čtení.Mám ráda krátké a smysluplné příběhy.

26.04.2024 5 z 5

Goldstein píše dceři Goldstein píše dceři Irena Dousková

Poslouchala jsem audio a nemohu se ubránit srovnání s Hrdý Budžes.Oproti tomu je tato knížka celkem nudná. Možná to je i interpretací audia.

28.02.2024 3 z 5

Špitál Špitál Josef Veselka

Krátké povídky. Mě se jako zdravotníkovi líbili. A mám i ráda tenhle styl krátkých povídek.

18.01.2024 4 z 5

Soužití k zabití Soužití k zabití Miroslav Plzák

Příjemné čtení,plné zvukomalebných obratů.Chvílema i vtipné.

07.04.2023 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Začátek byl trošku nezáživný ale pak se to rozjelo a nemohla jsem přestat.Moje první kniha od tohoto autora.Povedené.Jsem zvědavá na další.

28.02.2023 4 z 5

Hořká vůně mandlí Hořká vůně mandlí Arnošt Lustig

Moje první knížka od pana Lustiga.Pro mě trochu těžší čtení, co se týče stylu psaní.
Co se týče obsahu, asi netřeba slov.Být Židem v době Německé říše to byla témeř jistota smrti.Nejvíc se mi líbila první novela Dům vrácené ozvěny,i když teda začátek byl příliš zdlouhavý.

23.11.2022 3 z 5

Literární poklesky Literární poklesky Stephen Leacock

Oddechové čtení.Suchý humor.Některé povídky byly zábavné některé méně.Nějak jsem se po půlce nemohla prokousat do konce.

28.10.2022 3 z 5

Pohled šelmy Pohled šelmy František Niedl

Posloucháno jako audio.Knížka mě bavila.

28.10.2022 4 z 5

Únosně výstřední: 77 příběhů ze života cestovatele Únosně výstřední: 77 příběhů ze života cestovatele Vladimír Váchal

Trvalo mi dost dlouho než jsem knihu přelouskala.Poznámky pod čarou mě odváděly od čtení.Ale jako celkově to bylo odpočinkové a výhoda byla, že jednotlivé příběhy nenavazují,takže nevadilo,že jsem ji četla asi 2 měsíce.

19.05.2022 3 z 5