Bez narkózy

Bez narkózy https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96116/bmid_bez-narkozy-cCI-96116.jpeg 4 18 5

Příběh samolibého muže, v jehož milostném životě se bez hlubšího vztahu střídají kolegyně, milenky, přítelkyně, aniž by prožil opravdovou lásku. Teprve ve vyšetřovací vazbě má možnost přemýšlet o svém vztahu k životu a především ženám, které tolikrát zrazoval.

le21nka
16.07.2023 3 z 5

Příběh třicátníka, který ve vyšetřovací vazbě přemýšlí o způsobu svého života.

JancaMia
12.03.2022 2 z 5

Jsem zklamaná , podle anotace jsem se těšila . Bohužel je příběh zasazen do období okolo roku 1975 ( měla jsem očekávání 90. let a s tím spojenou atmosféru ). Hrdina je nesympaticky ,zmatecny ,nevyzraly a tím podkopává všechny okolo sebe. Jak mám autora rada , tak přišlo velké zklamání .

Lenndy
06.02.2022 3 z 5

Přečetla jsem,ale hrdina mi byl teda krajně nesympatický.Byl mi nesympatický svým stylem života a zbabělostí vůči jakékoli zodpovědnosti.Aspoň že ke konci knihy bylo hrdinovo uvědomnění.

Zaujal mě citát z knížky: V životě vždycky stačí málo k dobré věci.Ale ten rozhodný krok musíme pokaždé udělat sami,nezištně,o své vůli.

WaN635
14.01.2022 3 z 5

Vzhledem k úmrtí autora jsem se rozhodla z nostalgie si přečíst jeho knihu. Bohužel jsem neměla šťastnou ruku a kniha se mi nečetla dobře. Ono to bylo hlavně tím, že mi byl krajně nesympatický hlavní hrdina. Jediné co se mi v knize líbilo byl forek s trénováním Sparty.
Jinak knihy autora mám vesměs ráda a některé jsem za svůj život četla opakovaně a s radostí.

kika 13
07.02.2013 3 z 5

Román pro dospívající dívky.Pěkný.