lenkavildomcova lenkavildomcova komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Opět perfektní. Těším se na třetí díl. Autorka má skvělý vyprávěcí dar, přestože popisuje spostu hrůzy a neštěstí, příběh tak nějak poeticky plyne.

04.02.2021 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Skvělá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout.

10.04.2020 5 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Škoda, že nejde dát více hvězd. Teda to byla jízda. Skvěle napsáno. Vůbec jsem netušila, že se v Argentině stala taková zvěrstva.

02.09.2019 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tři příběhy každý jinak šílený...

25.12.2018 5 z 5

Opět vtipné hlášky, čtivé a bláznivé.

27.12.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Škoda, že nemůžu dát více hvězd. Kniha je úžasná. Tolik pravd, mouder, krásných myšlenek pohromadě. Nádhera. Mám ji půjčenou, ale půjdu si ji koupit. Ráda se k ní budu vracet. A jen uvedu na pravou míru nejsem věřící a "černoprdelníky" nemám ráda. Ale Czendlik to je jiné kafe.

17.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha! Autor nás provází událostmi 20. století s humorem a lehkostí. Připomíná mi to našeho Švejka, Foresta Gumpa a Járu Cimrmana.

25.07.2016 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Tak právě jsem dočetla... na to že jsem začala včera, a že vlastně takový typ knih nemám moc ráda, tak říkám wow... super. Ove je prostě jednička. Musela jsem číst, číst a číst, protože mě zajímalo co zase vyvede, resp. komu pomůže.... Je to krásně napsáno... některé pasáže mě rozesmály a některé... obzvláště pak konec rozplakaly. Dávám pět hvězd! Zaslouženě. Pane Backmane doufám, že píšete další :-).

28.10.2014 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tak to byla jízda. Skvělé. Škoda, že nejde dát více hvězd.

11.02.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

To byla jízda. Fakt super.

15.04.2022 5 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Skvělé, dala bych i více než 5.

05.04.2022 5 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Ve světle dnešních událostí už kniha zdaleka není fikcí. Neuvěřitelné, že autor popisuje dnešní covid dobu už v roce 2013-2014. Mazec.

13.09.2021 5 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

Zase skvělé.

27.02.2021 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Cekkem povrchní vhled do Japonska. Nebylo to špatné, ale čekala jsem víc.

07.02.2021 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Joo, zase super. Těším se na další knihy.

17.10.2020 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Skvělá, napínavá.

29.06.2020 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Skvělá, neuvěřitelná. Vše se dokonale propojilo.

08.03.2020 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

Kniha mě moc bavila a to hlavně díky tomu, že jsem přesně věděla, kde se co odehrává. Skoro jsem čekala, že jakmike vyjdu z domu, uvidím projíždějící auto s Bo a Říďou. Vtipné ostravské hlášky mě taky bavily. A mi... Je prostě tady naše.

29.12.2019 5 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Škoda, že nemůžu dát více hvězd. Skvělá kniha. Super zápletka.

11.08.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečteno jedním dechem. Po dlouhé době zase skvělá kniha. Autor píše velmi čtivě. Jdu vyhledat další knihy.

26.05.2019 5 z 5