LenkaNovotna32 LenkaNovotna32 komentáře u knih

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Veľmi sa mi páčili predchádzajúce knihy od autorky. Tesila som sa na tuto knihu, ale nenadchla ma. Malo to taky dobry potenciál, anotácia slubuje skvely pribeh o mafii... Ale ten sa nekonal,bolo to slabe, ne prepracované, plytky dej,ziadne mafianke prostredie alebo hlbšia myšlienka. Su knihy kedy sa neviem dočkať konca. A ta daaaa toto tato kniha na 100%splnila.Dakujem za zážitok.

24.05.2024 2 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Kniha nie je zla ale ani niako nenadchne. Hlavna hrdinka je totálne detinska, nedospela, ľahkovážna, uchylna a celkovo mi nesadla. Hlavny hrdina sa snazi byt alfa samec s dobrym srdcom ale vyzera to komicky. Cakala som knihu ako od T. L. Swan ale ma to od jej knih strasne ďaleko, nepacil sa styl pisania a ani trapny humor a nelogicke sceny. Nie proste sa mi to nepáčilo,ďalšie knihy urcite vynechám.

02.02.2024 1 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Malo kedy sa stava ze spojenie dvoch autoriek vyprodukuje niečo originálne. No opak je pravdou,kniha je proste skvela, zhltla som ju za jeden deň, ma vsetko co potrebujete.Zo začiatku to sice bolo take ťažkopádne ale potom sa to rozbehlo a kym nebolo 6 hod rano tak som sa nezastavila. Uzila som si sexi, napinavy, totalne vtipny pribeh.

17.01.2024 4 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Tuto knihu radím medzi najlepšie v top 5 v mojom živote. Kniha ma zasiahla tak ze som miestami nevidela na strany pri listovani koly placu, a este dobry týždeň rozmýšľa preco? koly comu museli bezbranny ludia tak trpieť. Ako mohol narod take nieco dopustiť. Kazda kniha ktora zachytáva holokaust si zaluzi byt s úctou prečítaná. Tento pribeh si clovek zapamätá na dlhe roky, lebo je autentické a surovo opisane. Vsetka česť a moja ucta ludom ktorí takto museli trpieť len koly tomu ze boli odlišný.

12.01.2024 5 z 5

Mlčanie Mlčanie Diane Chamberlain

Mozem povedat ze sa to citalo samo, ma to taky dobry spád a dej ze miestami clovek nedýcha a hlta stranu za stranou, originalne a napínavé.A ten koniec!!!! No tak toto ma dostalo.

10.01.2024 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Vtipne napísaná kniha, myslienkove pochody a prirovnania hlavnej hrdinky stali za to, ne raz som sa smiala ako pubertak. Je to oddychovka, ziaden extra zvrat, niake intrigy ani napetie. Noo ale takeho suseda by som teda chcela hned. Stoji to za prečítanie, preco nie.

05.01.2024 3 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Tak a je to tu koniec serie,bolo to svižne, romanicke, cele to do seba zapadlo. Cakala som mozno trocbu viac, autorka keby zatlacila viac pílu, neakou zapletku, viac napetia a akcie bola by to mega kniha. V tom poslednom diele mi prislo ze Aiden je cisty romantik, az vemi presladeny.. . Chybal mi ten sociopat, manipulátor a cisty magor, ktory bol tak sialeny az bol jedinecne zaujimavy.

26.11.2023 3 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Hahah tak toto bola jazda!!nie je to kniha pre kazdeho, je tam vela nasilia,natlaku,vulgarizmov,sexu... Aj ked je to príbeh zo školského prostredia clovek to tak nevnima. Je to kniha ktora je plna zvratov a napetia, nepustite ju z ruk lebo vás vtiahne do deja tak ze budete zvedavý co je na dlasej strane. Prva cast nebola az tak dobra ako tato. Samozrejme ma paru chýb, napr stale sa opakujúce sexualne sceny, rovnaky postup, nic nove s cim by človeka zaujala. Povaha hl. hrdinu je tiež niekedy cez ciaru. ale o to tu vobec nejde... Dej vas dostane a hlavne koniec. Chvalim, dobre vymyslené.

19.09.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Prekvapivo dobre napisany pribeh. V posledej dobe je velky hit dominantný alfa samec, milionar s helikoptérou a chuderka ktorá potrebuje zachrániť. No tu to tak nebolo. Jakc bol zlaticko, nakrknute, zachmurene a zahundrane zlaticko... Rose bola az realne normalna(okrem tych zdlhavych monologov) Pribeh sa mi pacil, lebo nebol klasicky, neaku velku zapletku necakajte. Ale tu sa ukazuje ze ak niekto na verejnosti neprejavuje city neznamena ze v súkromí je chlany cumak.

22.04.2024 3 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Sladke, romanicke,okorene erot. Scénami, citalo sa to samo. Velmi dobre napisane. Lenze mi tam nesedel ten vekovy rozdiel, nemohla som sa ponoriť uplne do pribehu, stale mi to prislo divne. Ona bola prakticky dieta a on muz v zrelom beku pred 40 i ked bol totalne zlaticko a tak akurat sexi matros.Niesom pruderna,no bolo to pre mna nerealne, ked si predstavím aky sme boli v devätnástich...

13.03.2024 3 z 5

Placebo My Placebo My Baja Dolce

Zakončenie serie bolo úžasné, strhujúce, napínavé... Malo to veľmi dobry zvrat. Aj ked som bola trosku nastvana na Emu ze si vsetko drzala pre seba. Velmi citliva a realna tema násilia na deťoch.Koniec bol krásny a ja sa musím priznať ze mi bolo do placu. Odporucam tuto knihu.

03.03.2024 4 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Slabší odvar a pokus napodobniť 50 odtieňov... Toto tu uz raz bolo a v lepsom podani ako tato kniha. Hlavna hrdinka ma vytacala, naivna husicka ktora len tak ponukne sex bohatému a hlavne prepnutemu človeku,pripomína mi mladu a hlupu pubertiacku, ktora nema vlastny nazor, ma psa ktoreho neskutočne miluje, utecie a jej je to v prdeli? . Opakujuce sa frázy. AUČ!!! Och boze a ten koniec!!!! Strasne trapna kniha.

24.02.2024 2 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Po dlhej dobre sa vraciam k tejto autorke, nelutujem. Dej bo svižný,celkom vtipny, eroticky opísaný ale mal aj dost scen kedy som sa zamyslela a uvedomila si ze ludia su aj zly a miestami sialeny, chuda chlapec.... Začiatok bravúrny, Wolfa som si obľúbila, sexi, drsny a hriešny ako samo peklo a predsa laskavy a milujuci.

10.02.2024 4 z 5

666 démonov 666 démonov Emily D. Beňová (p)

Prvý diel bol ohromny a plny nečakaných zvratov. No tu v tejto knihe je akosi zo všetkého vela, pride mi to ako fantasy rozpravka kde maju v pekle vrazdiace macky tykadla a demoni si navzajom pomahaju... Nevravím ze je to zle,pribeh je plny napetia a intríg, pomaly clovek nedýcha a hlta strany, ALE menej je niekedy viac, aspon z mojho pohľadu. Autorka nie je zla ale strasne tlaci na pílu a miestami mi prislo ze je to z každého rožku trosku, dusi ten pribeh medzi hlavnými postavami. Nic závratné v tejto casti necitala,som trocha sklamana.

06.02.2024 3 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Na začiatku to bolo dosť ťažkopádne az miestami slabe a mala som pocit ze autorka nevyužila poriadne potenciál ktorý tato kniha ma, ze sa stale drzi pozadu a ze knihy na tuto temu sa maju pisat na plne bomby! ALE kniha ma v polovici milo prekvapila a nedokázala som sa odtrhnúť!! Bolo to maximálne sialene a ja som milovala kazdu jednu stranu. Tato tema je sama o sebe úchvatná a ked to clovek vie dobre rozložiť v erotickom a napínavom pribehu... Proste to malo vsetko co som ocakavalaa, hlavu, pätu, poriadne gule, lasku, sex, humor a samozrejme nakoniec aj spravodlivosť. No najviac sa mi paci Gabriel.

24.01.2024 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Precitala som celu sériu a mozem povedat ze som sa zamilovala do celeho klanu Bratstva ciernej dyky. No pre mna bol najúžasnejší prave Z, komplikovaný, posahany, sexi a inteligentný, láskavý no neprístupný, kym nepride Bella a ta je proste top, presne ako jin a jang, ona krasna az to bralo dych a on zniceny a zjazveny az ma clovek strach sa pozrieť. Cela seria je dobre napisana,uzasny námet,ma to stavu, napetie, akciu, humor, namakanych a sialenych alfa samcov, erotických scen... Dokonalosť. Odporucam.

16.01.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tento diel bol asi najlepši. Dlho ma tak kniha nechytila, dostala som presne co som ocakavala a to:napetie, súcit, lasku, eroticke scény, sexi potetovaneho bossa ktory bol trochu magor, trochu násilník,manipulátor, sarkasticky ale aj citlivy a vtipny. Mila sa mi pacila,mala dobrý charakter ale nenechala si kaslat na hlavu, vedela byt tvrdohlava a sprvnym spôsobom švihnutá.Knihu som si uzila a mozem povedat ze sa vazne vydarila, mozno by som ju len trochu skratila, dej bol dost natahovany,inak je to vazne dobre.

12.01.2024 4 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

No na tuto knihu som sa dlho tesila a bola som poriadne sklamana, dejova línia bola o dost slabsia ako pri knihe Konflikt, postavy malo rozvynute. An bola velmi mlada az naivna, a ta scena na intraku, toto co bolo? Videla byvaleho priatela a dostala zachvat?!mohlo to byt trosku vaznejsie, trosku viac vierohodne. Nooo a Sam bol velky, bradatý, potetovany, vymakany ale mäkký plysak. Chybal tam poriadny dej, poriadna akcia, neaky humor, napetie a urcite mafiánska autorita, sarkazmu, trochu brutality by nezaškodilo a sexualnych scen.bolo to ne mastné ne slane.

12.12.2023 2 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Dlho som vahala nad touto knihou,ale neľutujem ze som sa do nej pustila. Nico bol cool, od začiatku si ho clovek zamiluje,ma všetko co ma spravy capo mat, sexi, sarkasticky, trochu švihnutý, nasilnicky správnej miere, bohaty, potetovany s poriadnou výbavou. Elena bola paradna, tvrdohlava a krasna.... Velmi som si tuto knihu uzila. Keby tak bola neaka vecsia zápletka tak by to bola top kniha.

29.10.2023 3 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Strasne dlho natahovany dej, spisovatelka na tendenciu opakovať frázy, opakuju sa v kazdej knihe. Dej nebol az taky zly, ale bolo to predvídateľné a dost slabe na moj vkus. Alex bol cisty psychopat ktory mal az príliš velke ego a istu poruchu spravania, cisty magor ktory zenu ktoru miluje nazyva slapkou. Sexuálnych scén tu bolo pozehnane ale vsetky sa opakovali, rovnako opisovane, nic nove skor nuda. Bohužiaľ ani jednotka ani dvojka ma nenadchla.

19.10.2023 2 z 5