LenkaNovotna32 Online LenkaNovotna32 komentáře u knih

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Prekvapivo dobre napisany pribeh. V posledej dobe je velky hit dominantný alfa samec, milionar s helikoptérou a chuderka ktorá potrebuje zachrániť. No tu to tak nebolo. Jakc bol zlaticko, nakrknute, zachmurene a zahundrane zlaticko... Rose bola az realne normalna(okrem tych zdlhavych monologov) Pribeh sa mi pacil, lebo nebol klasicky, neaku velku zapletku necakajte. Ale tu sa ukazuje ze ak niekto na verejnosti neprejavuje city neznamena ze v súkromí je chlany cumak.

22.04.2024 3 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Nebolo to vyslovene zle,kniha ma potenciál. Nechyba tam romantika, laska,mafiánske prostredie, sex, zrada... Ale nieje to to prave orechové. V takomto žánri sa netreba držať spet. Treba do toho ist na plne gule,doslova nesetrit citatela a nebat sa odozvy,cely pribeh je pod ruzkom romantického pohladu. Prijemne čítanie ale nic extra to nebolo

05.04.2024 2 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Haha smiala som sa este dobru pol hodku ked som docitala knihu.Kimber bola totalne na hlavu, stale naštvaná a neskutocne sarkasticka az niekedy vysinuta Ale bola perfektne strelena,boze a ta komunikácia s jej delohou!!! Hah bavila ma, Mateo bol snovy muz. Sexi vymakany Talian, a tie vlasy... mal dobru povahu a znasal dost vela ran od Kim. Pasovalo mi to,

23.03.2024 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Malo to miestami neake chyby,opakujuce sa frázy, trosku nepremysleny dej,ale aj tak knihu odporucam. Chcela by som mat vlastnosť brat vsetko s takým humorom a sarkazmom ako Bianka. Toto bola top postava, myslienkove pochody obidvoch hl hrdinov stály za to.

22.03.2024 3 z 5

Až nás pravda spojí Až nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

Cista konina, nie kniha. Ako takeho chlapa ako je Collin by som pri sebe nezniesla! Citova padavaka, nerozhodný tridsať rocny chlap, nic len riesil co ked ma pravdu Carolin, co ked ma pravdu Tonny alebo jeho babka. Boha jeho!to ze bola Eleanor chudobna a prinutena kradnúť, ze zila v strachu a bola tyrana s nej este nerobi podradného cloveka.Nepacila sa mi kniha,bolo to slabe, postavy uplne ne prepracované, dej sa vliekol a hlavne autorka sa nas snazila presvedčiť ze kazda zena si zasluzi byt popoluskou. Ale prave naopak v tejto knihe je len poukázané ze ked si na dne a si len zobracka, mozes mat srdce zo zlata a cistu dusu aj tak su peniaze, moc a postavenie viac. Nic ine sa v tej knihe ani neukazuje iba to co je dobre pre meno Wainovcov. Ps:všimli ste si ze v kazdej jednej knihe je hl. hrdinka znasilnena a tyrana?

18.03.2024 2 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Sladke, romanicke,okorene erot. Scénami, citalo sa to samo. Velmi dobre napisane. Lenze mi tam nesedel ten vekovy rozdiel, nemohla som sa ponoriť uplne do pribehu, stale mi to prislo divne. Ona bola prakticky dieta a on muz v zrelom beku pred 40 i ked bol totalne zlaticko a tak akurat sexi matros.Niesom pruderna,no bolo to pre mna nerealne, ked si predstavím aky sme boli v devätnástich...

13.03.2024 3 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

Pekne napísaná romanicka kniha. Iris bola špičková, mam rada hrdinky ktore maju v hlave viac ako cukrovú vatu,su inteligentnne, maju ostry jazyk a nenachaju si kaslat na hlavu. To bola presne Iris. Declan bol zase ina salka kavy,niekedy by som ho najradsej nakopala do riti za jeho reci ale zase mal úžasný suchy humor a bol pekelne sexi. Preco nie? Aj taketo rozpravky treba čítať...

11.03.2024 4 z 5

Placebo My Placebo My Baja Dolce

Zakončenie serie bolo úžasné, strhujúce, napínavé... Malo to veľmi dobry zvrat. Aj ked som bola trosku nastvana na Emu ze si vsetko drzala pre seba. Velmi citliva a realna tema násilia na deťoch.Koniec bol krásny a ja sa musím priznať ze mi bolo do placu. Odporucam tuto knihu.

03.03.2024 4 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Slabší odvar a pokus napodobniť 50 odtieňov... Toto tu uz raz bolo a v lepsom podani ako tato kniha. Hlavna hrdinka ma vytacala, naivna husicka ktora len tak ponukne sex bohatému a hlavne prepnutemu človeku,pripomína mi mladu a hlupu pubertiacku, ktora nema vlastny nazor, ma psa ktoreho neskutočne miluje, utecie a jej je to v prdeli? . Opakujuce sa frázy. AUČ!!! Och boze a ten koniec!!!! Strasne trapna kniha.

24.02.2024 2 z 5

Velmi dlho som nemala odvahu začať čítať tuto knihu, emocionálne ale aj duševne vyčerpávajúci pribeh. Chcem týmto vzdať všetku úctu ale aj velky obdiv pani Fischerovej,za jej odvahu, lasku, dobrotu ale aj za vôľu žiť. Knihu som nepustila z rúk a mozem povedat ze som miestami nevidela koly slzám a vzlykom. Je dôležité nezabudnúť na holokaust, ani na ludi ktory prežili strasne casy a utrpenie, strach, videli a zažili veci ktoré by nemaly byt uz nikdy legálne.Poucme sa prosim a drzme sa lasky a dobroty. Odporucam všetkým.

10.02.2024 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Po dlhej dobre sa vraciam k tejto autorke, nelutujem. Dej bo svižný,celkom vtipny, eroticky opísaný ale mal aj dost scen kedy som sa zamyslela a uvedomila si ze ludia su aj zly a miestami sialeny, chuda chlapec.... Začiatok bravúrny, Wolfa som si obľúbila, sexi, drsny a hriešny ako samo peklo a predsa laskavy a milujuci.

10.02.2024 4 z 5

Zlodejka kníh Zlodejka kníh Markus Zusak

Tuto knihu radim medzi to najlepšie co som citala o 2sv., bolo to originalne v podani smrti,kto by to povedal ze smrt ma srdce. Milovala som Liesel od začiatku az po koniec,Rosu aj Hansa. Tu sa ukazuje ze za vojny trpeli vsetci a to aj Nemci, unikatny príbeh na zamyslenie, ktory stoji za to prečítať si ho.

10.02.2024 5 z 5

Angelológia Angelológia Danielle Trussoni

Jedna z najlepších knih ktore som na tuto tému citala. Začiatok bol síce trosku kostrbaty, ale stalo to za to. Uzasny dej, malo to ten spravny spad a hlavne citatel bol v napeti co bude dalej... Skoda len ze u nas nie je prelozena 3 časť.

07.02.2024 5 z 5

666 démonov 666 démonov Emily D. Beňová (p)

Prvý diel bol ohromny a plny nečakaných zvratov. No tu v tejto knihe je akosi zo všetkého vela, pride mi to ako fantasy rozpravka kde maju v pekle vrazdiace macky tykadla a demoni si navzajom pomahaju... Nevravím ze je to zle,pribeh je plny napetia a intríg, pomaly clovek nedýcha a hlta strany, ALE menej je niekedy viac, aspon z mojho pohľadu. Autorka nie je zla ale strasne tlaci na pílu a miestami mi prislo ze je to z každého rožku trosku, dusi ten pribeh medzi hlavnými postavami. Nic závratné v tejto casti necitala,som trocha sklamana.

06.02.2024 3 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Kniha nie je zla ale ani niako nenadchne. Hlavna hrdinka je totálne detinska, nedospela, ľahkovážna, uchylna a celkovo mi nesadla. Hlavny hrdina sa snazi byt alfa samec s dobrym srdcom ale vyzera to komicky. Cakala som knihu ako od T. L. Swan ale ma to od jej knih strasne ďaleko, nepacil sa styl pisania a ani trapny humor a nelogicke sceny. Nie proste sa mi to nepáčilo,ďalšie knihy urcite vynechám.

02.02.2024 1 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Tato cela seria sa strasne vydarila. Zakoncenie bolo dokonale, chalanov som si doslova zamilovala, skoda ze ich nie je viac. Odporucam kazdemu

25.01.2024 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Na začiatku to bolo dosť ťažkopádne az miestami slabe a mala som pocit ze autorka nevyužila poriadne potenciál ktorý tato kniha ma, ze sa stale drzi pozadu a ze knihy na tuto temu sa maju pisat na plne bomby! ALE kniha ma v polovici milo prekvapila a nedokázala som sa odtrhnúť!! Bolo to maximálne sialene a ja som milovala kazdu jednu stranu. Tato tema je sama o sebe úchvatná a ked to clovek vie dobre rozložiť v erotickom a napínavom pribehu... Proste to malo vsetko co som ocakavalaa, hlavu, pätu, poriadne gule, lasku, sex, humor a samozrejme nakoniec aj spravodlivosť. No najviac sa mi paci Gabriel.

24.01.2024 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Malo kedy sa stava ze spojenie dvoch autoriek vyprodukuje niečo originálne. No opak je pravdou,kniha je proste skvela, zhltla som ju za jeden deň, ma vsetko co potrebujete.Zo začiatku to sice bolo take ťažkopádne ale potom sa to rozbehlo a kym nebolo 6 hod rano tak som sa nezastavila. Uzila som si sexi, napinavy, totalne vtipny pribeh.

17.01.2024 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Precitala som celu sériu a mozem povedat ze som sa zamilovala do celeho klanu Bratstva ciernej dyky. No pre mna bol najúžasnejší prave Z, komplikovaný, posahany, sexi a inteligentný, láskavý no neprístupný, kym nepride Bella a ta je proste top, presne ako jin a jang, ona krasna az to bralo dych a on zniceny a zjazveny az ma clovek strach sa pozrieť. Cela seria je dobre napisana,uzasny námet,ma to stavu, napetie, akciu, humor, namakanych a sialenych alfa samcov, erotických scen... Dokonalosť. Odporucam.

16.01.2024 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Velni pekná oddychová kniha. Iskrenie medzi hlavnými postavami je uzasne no najviac som si uzila jej šialený slovnik, myslienkove pochody, drzosť a obetovanie rodine...Len ta obalka sa vobec nehodi k pribehu. Chapem ze autorka chcela zaujať obálkou ale toto nie.

16.01.2024 4 z 5