V objatí gentlemana

Prvá časť vzrušujúcej trilógie z pera talentovanej slovenskej autorky. Melánia Gerardová so súhlasom svojho šéfredaktora napíše nie veľmi lichotivý článok o váženom a bohatom občanovi New Yorku Sebastianovi Reylyim. O pár dní na to, zaklope na dvere kancelárie redakcie v ktorej pracuje, jeho právnička a oznámi jej , že pán Reyly sa chystá podať na ňu žalobu. Pri osobnom stretnutí s pánom Reylyim, ktoré nenechá na seba dlho čakať, dostane Melánia šialený nápad. Ponúkne mu svoj protinávrh, ktorý vzápätí oľutuje. Cesta späť už ale nie je možná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286590/v-objati-gentlemana-wWE-286590.jpg 3.948

V objatí gentlemana 1.

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Meridiano-press

Kniha V objatí gentlemana

Kiwicatko
30.04.2019

Tak tohle slo i na muj vkus silene rychle. Kdeze svetelna rychlost....tohle ani myslenkach nejde udelat tak rychle. Neco byly pro me naprosty blbosti.....zvyseni platu po dvou soulozich? Okamzita majetnickost? Sex u dveri jen kvuli tomu dokazat si, ze ji s.ka on? Ale no taaaaak......

Bey
02.06.2018

Už po druhý raz som sa pokúsila, opakujem, POKÚSILA knihu prečítať. Dúfala som, že po nejakom čase ma to ku knihe určite privedie. Mám rada knihy so sexuálnou tematikou, dokonca by mi ani nevadilo, že je to takmer navlas rovnaké ako Päťdesiat odtieňov... ale úprimne, to sa nedalo čítať. Dosť viet som vynechávala, dokonca aj strán. Čo ma najviac znechutilo bolo správanie hrdinky (čo mi v iných knihách nevadí) a niekedy aj tie dialógy medzi nimi. Hrôza. Neviem prečo je to na Slovenskú taký hit (neviem ako v ČR), ale pravdepodobne môžu za to diela pani spisovateľky Evy Urbaníkovej (nemám rada štýl písania a celkového deja slovenských autoriek - áno, zopár som ich prečítala ale strata času) čo je dosť podobné tomuto štýlu. V sérii nebudem pokračovať. Dávam jednu hviezdičku za zahraničné prostredie a posteľové scény.

Lucai
12.05.2018

Trochu podobné s knihou paťdesiat odtienov...ale inak celkom pútavé....dobre sa to čítalo...

Kukicka
26.01.2018

To jako vážně!!! Nejsem si jistá jestli spisovatel, který ze 70% knihu okopíruje by se měl nazývat spisovatelem. Ta jedna hvězdička není za to, že by byla kniha špatně napsaná, ale za to, že už jsem ten příběh a v mnoha případech i ty stejná slova a fráze jednou četla

Shanib
17.10.2017

Knížka mě mile přikvapila. Nebyla laciná, mělo to děj a i jsem se během čtení zasmála. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a nebyl tam žádný rušivý element. Určitě se k ní ještě ráda vrátím

Lucie1990
12.02.2017

Skvělá kniha. Opravdu nějaké scény byly podobné jako v 50 odstínů, ale asi je to dobrá inspirace pro tuto autorku :-) Komu se líbí 50 odstínů bude se snad líbit i tato kniha. Jsem zvědavá na další díly V objatí. Doporučuji

Suin
06.12.2016

Dávam tri ale ak by sa dalo tak skor je to na 2,5* lebo 2 by bolo zrejme málo. Dosť ploché. Miestami nedokončené myšlienky a scény. Značnej časti chýba nejaká iskra. No, prirovnávať k 50 odtieňom sa to dá ale tam bola aspoň autorka viac čitateľná, text nejak ľahšie plynul. Tu mi to prišlo ako nasilu.
Inak snaha sa cení, každý kto niečo napíše si asi zaslúži uznanie.

Lucianna13
19.07.2016

Kniha dobrá, ľahké, oddychové čítanie. Dosť pripomína 50 odtieňov, ale mne to nevadilo.

Všechno nebo nic
Manželky

Emily D. Beňová (p)
slovenská, 1985

všech 18 knih autora

Kniha V objatí gentlemana je v