LenkaNovotna32 LenkaNovotna32 komentáře u knih

Remy Remy Katy Evans

Haha strasne rada mam tuto seriu, Remy je sexi, úžasný, krasny, silny a mudry, tak trochu na hlavu ale kazda by ho chcela mat doma(v posteli)... Brooke na druhej strane mi vobec nesedela, boze ved ona bola v kuse nadrzana!!!! V kuse mala mokre nohavicky a stale dookola prahla po sexe... Ako keby mala o koliesko menej, ziadne ambície, ziadne konicky dokonca ani spravny nazor. ALE aj tak som ich milovala cely cas, od začiatku az po koniec. Kniha si zaslúži velku pochvalu, vtiahne vas a nepusti. Budete chcieť byt Brooke, lebo ktora zena by nechcela byt taaak strasne milovana a chranena, takym sexosom akym bol Remy. Top

24.10.2023 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Strasne dlho natahovany dej, spisovatelka na tendenciu opakovať frázy, opakuju sa v kazdej knihe. Dej nebol az taky zly, ale bolo to predvídateľné a dost slabe na moj vkus. Alex bol cisty psychopat ktory mal az príliš velke ego a istu poruchu spravania, cisty magor ktory zenu ktoru miluje nazyva slapkou. Sexuálnych scén tu bolo pozehnane ale vsetky sa opakovali, rovnako opisovane, nic nove skor nuda. Bohužiaľ ani jednotka ani dvojka ma nenadchla.

19.10.2023 2 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Nebolo to ono, myslim si ze jedna s tych slabších knih od autorky. Dejova linka sa tahala a tahala a bolo to take ne mastné ne slane.

15.10.2023 1 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Citalo sa to veľmi dobre, pribeh trochu predvídateľny ale nevadi. Mohlo to mat este vic napinavy koniec a bolo by to super. No kto by nechcel mat doma takeho medveďa ako Maxx! A hlavna hrdinka stala za vsetky drobné. Oddychovka pri ktorej clovek vypne a uzije si jazdu.

11.10.2023 3 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Bolo to romantické, sexi, vtipne a velmi dobre sa to citalo. Je to jednohubka na jednu noc.miestami som prevracala ocami a naslo by sa paru chyb ktore mi vadili, ale nie je to potrebné. Aj taketo knihy potrebujeme...

24.09.2023 3 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Hahah tak toto bola jazda!!nie je to kniha pre kazdeho, je tam vela nasilia,natlaku,vulgarizmov,sexu... Aj ked je to príbeh zo školského prostredia clovek to tak nevnima. Je to kniha ktora je plna zvratov a napetia, nepustite ju z ruk lebo vás vtiahne do deja tak ze budete zvedavý co je na dlasej strane. Prva cast nebola az tak dobra ako tato. Samozrejme ma paru chýb, napr stale sa opakujúce sexualne sceny, rovnaky postup, nic nove s cim by človeka zaujala. Povaha hl. hrdinu je tiež niekedy cez ciaru. ale o to tu vobec nejde... Dej vas dostane a hlavne koniec. Chvalim, dobre vymyslené.

19.09.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Marcy Jell

Tak toto je vazne pruser. Ked uz sa clovek zacita tak je koniec.Nemalo to ziaden zaciatok,nestihnete sa stotožniť s postavami, dej uplne na houby. To načo bola dobra tato kniha? Cisty amaterizmus, s kazdeho rosku trosku...

15.09.2023 odpad!

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Malo kedy davam 5 hviezd, ale cela seria je proste uzasna, spisovatelka vie co píše. Perfektne zakončenie, uz dlho som sa tolko nenasmiala pri knihe. Je tam všetko co dobra kniha ma mat,pre mna top autorka. Odporucam, stoji to za prečítanie od jednotky az po štvorku.

14.09.2023

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Nechem nikoho uraziť ale citala som od autorky vsetky knihy, a ani jedna ma nenadchla, pribehy su strasne predvídateľné, slabe a zle popisované ako keby to pisala stredoskolacka ktora nema skoro nic prežite, velmi amatérske , chyba tomu neaka vecsia zápletka v každej knihe v podstate to iste, namakany samec a chuderka ktoru je potrebné zachrániť. Po precitani knihy boss som tomu davala nadej ze mozno sa to zlepší ale je mi to luto, som totalne sklamana, pani spisovatelka potrebuje este vela co to prečítať aby bola aspon dobra.

12.09.2023 1 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Tak som to konečne docitala, cely cas cakam kedy sa zacne neaky pribeh, neake nieco! To co toto bolo? Velmi slaba kniha, strasne fandím Slovenským spisovateľkam, ale niektore na to fakt nemaju. Celkom dobry namet ale je potrebny talent aby s toho bola dobra kniha, hlavny hrdina je nadherny, bohaty, vybaveny ale sladky jak macko Pu! Nic sa o nom nedozvieme, ona za píska, on poskoci. No a hlavna hrdinka je zena ktora nevie co chce, nelogicky uponahlana. Je vela knih s touto tematikou ktoré su fakt dobre a stoja za to si ich prečítať. Ale tato kniha je tak absurdná az je to pre mna len jedno velke sklamanie.

06.09.2023 1 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Od začiatku to bolo dost dobre, cita sa to samo. Poznate to ked si uvedomíte ze nieco po polnoci lebo ste chceli len dočítať kapitolu. Ale postupne sa s toho stava brak. Dej sa strasne natahuje a zbytočne. Koniec bol celkom dobry.

24.08.2023 1 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Pribeh je celkom pekny, clovek sa pri tejto knihe ne zapotil, zidne zaporne postavy, ziaden rusivy moment, je to sladka rozprávka. No chybal mi aspon neaky humor, neake spickovanie alebo sialene sceny. ked uz dej bol ako z cukrarne. Hniha ktoru zhlnete ale neaky velky dojem nezanecha. Jedine takeho Sebastiana by chcela mat doma kazda zena.

24.08.2023 2 z 5

Věž Věž Skye Warren

Zbytocna tretia cast, totalne nudna kniha. Strasne dlhy dej bez ničoho. Autorka keby trochu poracovala na knihe tak by to bola bomba, lebo to malo velmi dobry potenciál. Bludila som v knihe a neveda jej prist na chuť. Absurdné popisovanie erotickych scen, ktorych tam bolo prehnane. Tato kniha bola strasne zbytočná.

08.08.2023 1 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Nereálny eroticky pribeh,nic vam neda ale ani nevezme. Na druhy den si ho nebudete pametat. Jednohubka bez neakej velkej zapletky.davam plus za super obalku knihy.

07.08.2023 3 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Od začiatku to bolo celkom fajn. Ale potom sa to rozbehlo tým zlym smerom. Hlavna hrdinka bola strašne nezaujimava az detinska. Nedavalo to zmysel. Plati niekomu aby ju chranil a trucuje ako maly fagan. No a on sladky jak hnusny turecky med. Bozeee nazval ju veverickou! A najhorsia veta knihy:chcem byt tvoj jedenásty chlap!!!! . Chybala tomu stava, trochu viac napetia, viac humoru a celkovo je to najslabšíe co som citala za poslednú dobu. Neodporúčam nikomu, kto ma aspon trochu dobry vkus na knihy.

07.08.2023 2 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Nic extra od tejto knihy neočakávajte. Je to ale vtipny pohlad muza, neuste mysliaci na sex. Na trhu je milion lepsich knih.

26.07.2023 1 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Mohla to byť tak dobra kniha, keby sa autorka viac posnazila. Velmi dobry námet. Zaujimavy, na začiatku to clovek hlta. Ale postupom casu niktore pasáže boli tak naivne a detinské az si pomyslím ze za toto som dala peniaze?! Hlava mi to nebere.

18.07.2023 2 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Dobre, dosť dobre na to aby si to clovek precital. Bolo tam všetko. Humor, napetie, sex, tvrdohlava hlavna postava a samozrejme sexi capo. Len jedna vec mi chybala. Opis ako vyzeral Nero.?

14.07.2023 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

(SPOILER) Aj tato kniha patrí k tym na ktore zabudnete hned o dva dni. O com toto bolo!?dost erotickych scen ale strasne slabo opysanych, dej ako na horskej drahe,ona je zena bez sebaúcty, vlastneho nazoru a hrdosti. Autorka sa mohla viac popasovať s pribehom. Bolo to nudne az na tu časť z jeho minulosti. Kazdy rodic somnou bude súhlasiť ze takato scena ked umrie 2 dnove babetko nepatri do erotickej knihy! Zaboli to tak az lutujem ze som túto knihu otvorila. Su ine temy a veci ktore mohla do pribehu dat aby to malo spravny spád. Niektoré autorky by nemali písať!

06.07.2023 1 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Nevie niekto ci autorka este pise nove knihy? Dakujem

28.06.2023 5 z 5