LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

První pravidlo První pravidlo Robert Crais

Občas mě to prostě baví :)

24.06.2021 4 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Zajímavé čtení, kniha se mi líbila a závěr překvapil.

23.06.2020 3 z 5

Podezřelý Podezřelý Robert Crais

Moje druhá kniha od autora, kterého jsem objevila náhodně. Byla úplně jiná, ale bavilo mě to. Příběh "okořeněný" služebním psem se mi líbil.

05.06.2020 4 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Skvělá kniha, často jsem se nahlas smála. Slyšela jsem autora i naživo, můžu jen doporučit.

06.04.2020 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Od autorky už jsem přečetla skoro všechno. Knihy se mi líbí, jak se to všechno proplétá a nakonec se to propojí.

10.06.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Ta kniha mě pohltila a musela jsem čist a číst. Četla jsem od autora všechny knihy a vždycky je to takové. Je skvělý vypravěč a čím je člověk starší, tím víc zjišťuje, že v životě se často dějí neuvěřitelné věci a vztahové propletence.

07.01.2019 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Pro mě má ta kniha osobní význam, protože Marušku znám osobně a žila jsem na stejném sídlišti, takže asi nejsem objektivní kritik. Občas jsem se smála, občas málem plakala. Moc se mi to líbilo. Kniha je taky nádherně ilustrovaná a vázaná.

07.01.2019 4 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Trvalo mi dost dlouho než jsem se začetla. Za mě to zatím není na plný počet hvězd. něco mi tam lehce vadí. Možná to je někdy dost rozvláčné, pak to zase nabere tempo.
každopádně čtení to je zajímavé a pokračuji dalším dílem.

23.11.2018 4 z 5

Tohle je hodně těžké téma. Kdo nezažil asi těžko chápe (jako já), ale každopádně jsem tuhle útlou knížečku předčetla za víkend a hodně jsem o tom přemýšlela.

17.09.2018 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Kniha se mi celkem líbila. Čtení myšlenek v druhé povídce je zajímavý námět. V podstatě jsem od autora četla skoro všechno, ale dřív jsem z toho byla nějak víc nadšená.

20.08.2018 3 z 5

Skála Skála Peter May

Byla to moje druhá kniha od autora a líbila se mi mnohem víc. prolínání současnosti a událostí z dětství a mládí vyšetřovatele Fina mě fakt bavilo.

06.02.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla. Patrik Hartl je skvělý autor. Nikdy jsem nečetla knihu, která se dá číst z obou stran, krásně to do sebe zapadá. Moc se mi to líbilo.

11.01.2017 5 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Tuhle "kultovní" knihu už jsem četla kdysi v mládí. Rozhodla jsem se, že se právě k některým knihám vrátím. Bohužel trochu mě to zklamalo a nebyla jsem z toho úplně nadšená jako tenkrát. Možná je to tím, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, nevím. Každopádně jsem to přečetla a doporučuji každému to zkusit, ta kniha je krásná.

23.02.2016 4 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Ta kniha mě naprosto uchvátila.Vlastně se mi vůbec nechtělo ji číst, říkala jsem si, o čem to může být, když pořád "jenom" jde.....doporučuji každému a zkusím taky film.

29.09.2015 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Kniha mě pohltila a dokud jsem ji nepřečtela, šlo všechno stranou.

25.04.2013 5 z 5

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Jiné knihy od autora se mi asi líbily víc. Každopádně je to zajímavé čtení, přestože pro mě by ta cesta asi nebyla.

17.02.2024 3 z 5

Sisi: Císařovniny hvězdy Sisi: Císařovniny hvězdy Mara Andeck

Zajímá mě všechno, co se týká císařovny Sissi a tahle kniha se mi hodně líbila. Nakonec se člověk i dozví, co je skutečnost a co románová fikce.

05.02.2024 5 z 5

Volání srdce Volání srdce Janette Oke

Když člověk leží s virozou, tak pohodové čtení. Na mě trochu moc "sladké", ale časem si přečtu další díly, až se zase budu potřebovat odreagovat.

25.01.2024 4 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. Napínavé, čtivé, lehce erotické...skvělá četba k moji současné viróze:)

21.01.2024 5 z 5

Národní opruzení Národní opruzení Karolína Zoe Meixnerová

Mě to teda moc neuchvátilo. Viděla jsem autorku živě na Listování a tam byla skvělá a hodně jsem se pobavila s její druhou knihou, ale číst ji nebudu.

06.11.2023 2 z 5