lenka9778 lenka9778 komentáře u knih

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Knížka mě potěšila, četla se dobře, nenudila. Musím ale vyzdvihnout popis hlavního hrdiny. Hlavně vzhledově, bych si takového představovala v každé knize. Pro mě naprosto dokonalý.

16.03.2018 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Knížka se krásně četla. Absolutně nechápu, proč jsem ji poslední týdny odkládala "na později". Hlavní hrdina mi byl sympatický a líbila se mi zápletka s přítomnost dítěte. Hlavní hrdinka ze začátku nic moc ale nakonec na svůj věk se z ní stala úžasná máma. Určitě po knížce zase sáhnu a jisté pasáže si s chutí opět přečtu. Jediná výtka je k začátku knihy. Děj byl na můj vkus příliš zrychléný. Také bych dala určitě první erotickou scénu někam blíž po svatbě, taklhle mi její absence chyběla.

11.01.2018 5 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Knihu jsem čela již podruhé. Poprvé v e-book, nyní v knize a opět jsem si dílo velice užila.

10.01.2018 5 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

krásná

23.09.2017 5 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Tak zlatá střední cesta.....kniha ani nenadchla ani nezklamala. Jen jsem měla pocit, že se děj točí na jednom místě a nikam se prakticky nevyvíjí. p.s. Epilog by to dost vylepšil.

30.05.2017 3 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Na jeden nádech.......úžasný příběh.

10.05.2017 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

The best... na jeden zátah.....za 16h přečteno.

06.05.2017 5 z 5

Odhalena láskou Odhalena láskou Sabrina Jeffries

Nemůžu říct, že by se mi kniha úplně hnusila ale ani moc nenadchla. Hlavní hrdina sice byl podle mého gusta, takouvou povahu u hrdinů mám ráda ale hrdince chybělo "něco". Ze začátku jsem se nemohla ani do knihy zakousnout až ke konci jsem ji dala v jednom dechu. Nakonec vypíchnu ještě jediný postřeh. Strýček - úplně to ve mě vařilo a nejraději bych ho "pověsila za koule do průvanu", a pak rozčtvrtit....

24.03.2017 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Pro mě absolutně z celé série TOP. Nj to už tak bývá když hlavní hrdina Vám sedne jak šitý na míru. A to jinak novodobé romány zasazené do 21. stol. nečtu :)

29.07.2015 5 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Démon bylo supr jako hlavní Hrdina. Prostě odpovídal povahou všem z Bar C. ale hrdinka mi připadala že žila v extrémech. Na jednu stranu šíleně sebevědomá a na druhou stranu neskutečně naivní. Mám pocit ale možná nebudu jediná když prohlásím, že na můj vkus tam moc řešili svoje osobní potřeby a zápletka šla stranou a až na konci to autorka rychle zahrála do autu, aby se vše vyřešilo. Jako by z ničeho nic.

24.07.2015 2 z 5

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Postava Ellie se mi celkem líbila ale nějak mi nesedla povaha Neda, připadal mi úzkoprsí a až moc vážný a přehnaně starostlivý na druhou stranu, dávám mu velké plus za jeho pěkně povedeného moncla :)

18.08.2014 3 z 5

Nevyzpytatelný vévoda Nevyzpytatelný vévoda Sabrina Jeffries

Myšlenka žen bojovnic mě nadchla ale z hlavní mužské postavy se mi s prominutím, nadzvedával kufr. Nejvíc mi vadila konkrétn pasáž v šatně.

03.06.2014 1 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Krásný příběh, ale čekala jsem, že hlavní hrdinka bude víc po tatínkovi ;)

14.09.2019 5 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Knížku bych zařadila jako průměrnou zatím z celé série. Myslím si, že dokonce tuto autorku postupem času čtu už jen ze setrvačnosti, že jsem od ní přečetla zatím vše co v ČR vyšlo.

15.10.2018 3 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Knížku považuji zatím z celé série za nejslabší ale jen proto, že nesplnila můj vkus. Dávám přednost lásce mezi šlechtou - prostě pohádky.

27.08.2018 4 z 5

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Sally MacKenzie

Velice povedené dílko. Síly podle mě byly vyrovnané mezi hlavními hrdiny. Ale největší radost jsem měla z epilogu. Takhle uzavřené série mě baví.

23.07.2018 5 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

Začátek slušný, konec nejlepší ale nehorázně mi vadilo, jak od určité stránky, v každé kapitole byl sex. V jednu chvíli mě napadlo, a už se o tom nkědo z vás zmiňoval, že autorkla potřebovala splnit počet stránek a slov. Jinak si to nedovedu předstvit. Kolikrát jsem ty scény už přeskakovala jinak bych u toho usla a nikdy nedočetla.

04.07.2018 3 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Nejlepší divadelní hr,a u které jsem se s partnerem nasmáli.

03.07.2018 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

pouze povinná četba

03.07.2018 2 z 5

Panoptikum Města pražského Panoptikum Města pražského Jiří Marek (p)

četla jsem jako oddychovku od červené knihovny.

03.07.2018 5 z 5