Noc s princem

Noc s princem https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14052/bmid_noc-s-princem-AtA-14052.jpg 4 155 21

Zneuznaní princové série

< 3. díl

Rok 1815. Lady Christabel se ocitla ve svízelné situaci: potřebuje se zmocnit dopisů, jejichž zveřejnění by ji společensky zničilo. Dopisy se nacházejí v soukromém sídle, dějišti skandálních večírků, a pokud se tam chce Christabel dostat, potřebuje pánský doprovod. V zoufalství osloví proslulého sukničkáře Gavina Byrna. Ten jí slíbí pomoc pod podmínkou, že se stane jeho milenkou, alespoň naoko. Christabel nezbývá, než nehorázný návrh přijmout. Gavin ji začne zasvěcovat do tajů mileneckého chování a ona pozvolna zjišťuje, že v něm získala velmi vynalézavého učitele... Gavin nikomu neprozradil, že hodlá dopisy využít ve vlastní prospěch. Chce se pomstít muži, který ho v dětství opustil a nechal ho napospas nuznému životu v londýnských brlozích. Zároveň ho těší, jaké dělá Christabel pokroky. Je si jist, že jeho svérázná výuka brzy dospěje ke sladkému závěru. Když ho však svůdná žačka lapí do sítě smyslných požitků, stane Gavin před nesnadnou volbou: má uskutečnit dlouho připravovanou pomstu, anebo chránit ženu, která se pro něj stala příslibem věcí mnohem sladších?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

One Night With A Prince , 2005

Ála1968
27.03.2023 4 z 5

Tento díl byl z celé série nejlepší
.Hodně jsem se u něj nasmála.Ale celkově mi přišly tyto tři díly slabší než jiné série.

katkaq
11.02.2022 4 z 5

Dějová linka s dopisy byla chvílemi trošku zmatená, ale je to rozhodně nejlepší díl této série. Skvěle bylo vidět, jak se vztah Christabel a Gavina vyvíjí i jejich důvěra v toho druhého. Hrdinkou není nezkušená žena a možná i to jejich vztah posouvá o něco dále. Konec mi přišel přirozený a ne vynucený, jak to bylo u minulých dílů.

rampapa
21.12.2021 5 z 5

Na poslední díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle sérii a miluji tuhle autorku. Gavina jsem si zamilovala už z předešlých dvou dílů. Christabele jsem si hnedka oblíbila. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a 19. století.

Maruš.D
14.04.2021 5 z 5

Naprosto super četba. Příběh se krásně četl, byl zajímavý, poutavý, zábavný a romantický.
Milovala jsem ostré výměny názorů a jiskru mezi hlavními postavy. Gavin byl další princ, který si v mládí prožil své a to se na něm podepsalo, nicméně z něho vyrostl gentleman. Christabel má za prvé super jméno a za druhé super povahu. Je nebojácná, rázná, milá a moudrá. Naprosto jsem obdivovala jak zvládala situace se všemi těmi milenkami a také Gavina.
Rozhodně doporučuji :-)

Lee7
21.08.2019 4 z 5

Třetí díl mě bavil asi nejvíc, bratři byli pomálu což je škoda..ale náramně jsem se bavila a jako zakončení bylo dojemné. Díky

účetní
28.12.2018 5 z 5

Pěkné, hlavně poslední třetina knihy byla skvělá, Gavin a Christabel byli moc sympatičtí.

Terisek99
02.12.2018 1 z 5

Čekala jsem od posledního dílu trochu více, ale nijak mě nenadchla.

Lembac
23.06.2018 3 z 5

Zápletka s dopisy je místy tak zapeklitá, že jsem se v ní občas trochu ztrácela. Nicméně i já jsem pochopila, že právě tato psaní byla důvodem, proč se Gavin a Christabel spolu spřáhli. A co začalo jako partnerství z rozumu, skončilo láskou jako trám. :-) Popis milostného sbližování hřišně krásného karbaníka a mladé vdovy je osvěžující...zábavný byl především necudný whist.
Knížka se četla docela dobře, i když místy byla na můj vkus mírně rozvláčná. Dávám hezké tři hvězdy.

lenka9778
10.01.2018 5 z 5

Knihu jsem čela již podruhé. Poprvé v e-book, nyní v knize a opět jsem si dílo velice užila.

Perlivav
31.12.2017 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série.

Turiel11
26.08.2017 5 z 5

Myslím si, že třetí kniha byla třešničkou na dortu celé série, která se oficiálně stává jednou z mých nejoblíbenějších v tomto žánru a vřele ji doporučuji. Opakuji se, ale opět zajímaví hrdinové i příběh, který je velmi čtivý a má spád. A samozřejmě romantika, romantika a romantika. Prostě super. :-)))

Danulka11
10.12.2016 5 z 5

Knížka mě naprosto uchvátila a četla jsem ji jedním dechem. Do rukou se vám dostává děj nabitý romantikou s vtipnými dialogy. Dlouho jsem si "šetřila" tuto knížku od Jeffries a musím říci, že se těžko hledá podobná spisovatelka, která píše tak nádherné romány. Samozřejmě kromě Kleypas, Jordan, Howell a Medeiros :o)

moudivlacek
12.03.2016 5 z 5

Nádherná série a ani tento poslední díl mě nezklamal, zase jsem se skvěle bavila. Nemohu říci, který díl byl nejhezčí. Lady pistolnice mě neustále přiváděla k smíchu, ale také díky tvrdohlavosti i k červeným uším.
Rozhodně se u této knihy nudit nebude. Doporučuji přečíst celou sérii.

Etule
20.02.2016 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale něco mi tam chybělo. Kniha se mi samozřejmě líbila a četla se opravdu lehce. Ale na Byrna jsem se opravdu těšila a nakonec byla trošku zklamaná. Ale ne zas tolik. :)

Kessy1990
11.09.2015

Tato kniha opět měla u mě veliký ohlas. Dokonce mě i v jedné části rozbrečela :) Bylo to osvěžující čtení a četla se jedním dechem :) těším se na další série této autorky :)

havrmoni
18.02.2015 5 z 5

Tentokrát se mi líbila cela série a s chutí ji zařadím mezi oblíbené. I když druhý díl byl pro mě za 5* ++ :-)

miruska1
16.12.2013 5 z 5

Pekny pribeh. Pačil sa mi najviac zo serie.

Roninka
24.06.2013 5 z 5

Tak tato kniha byla opravdu perfektní! Mám jí na prvním místě v oblíbenosti, byla vtipná a pro mne strhující. Nic lepšího jsem doposud nečetla.

PomněnkaPrvní
07.05.2013

Pro mě nejlepší z třídílné série. Jedná se o klasický a v červené knihovně oblíbený scénář o napravení nenapravitelného zpustlíka :o) Oba hrdinové jsou sympatičtí, Christabel coby dcera vojáka je jiná, než na co jsme zvyklí u šlechtických dcerek. Místy se člověk i zasměje. Erotiky je tam hodně, skoro víc než romantiky ;) Ale když jsem četla o Tydlitákovi a Tydlitekovi, to jsem se nasmála. Co se názvu týče, vzpomínala jsem to už u druhého dílu - spíš pro tento třetí díl by se hodil název Princova milenka...

Monika Pau
11.06.2012 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha, četla jsem jí již 3x a určitě to nebylo naposledy:-)