Noc s princem

Rok 1815. Lady Christabel se ocitla ve svízelné situaci: potřebuje se zmocnit dopisů, jejichž zveřejnění by ji společensky zničilo. Dopisy se nacházejí v soukromém sídle, dějišti skandálních večírků, a pokud se tam chce Christabel dostat, potřebuje pánský doprovod. V zoufalství osloví proslulého sukničkáře Gavina Byrna. Ten jí slíbí pomoc pod podmínkou, že se stane jeho milenkou, alespoň naoko. Christabel nezbývá, než nehorázný návrh přijmout. Gavin ji začne zasvěcovat do tajů mileneckého chování a ona pozvolna zjišťuje, že v něm získala velmi vynalézavého učitele... Gavin nikomu neprozradil, že hodlá dopisy využít ve vlastní prospěch. Chce se pomstít muži, který ho v dětství opustil a nechal ho napospas nuznému životu v londýnských brlozích. Zároveň ho těší, jaké dělá Christabel pokroky. Je si jist, že jeho svérázná výuka brzy dospěje ke sladkému závěru. Když ho však svůdná žačka lapí do sítě smyslných požitků, stane Gavin před nesnadnou volbou: má uskutečnit dlouho připravovanou pomstu, anebo chránit ženu, která se pro něj stala příslibem věcí mnohem sladších?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14052/noc-s-princem-14052.jpg 4.3107

Zneuznaní princové (3.)

Vydáno:, Domino

One Night With A Prince (2005)

Kniha Noc s princem

účetní
28.12.2018

Pěkné, hlavně poslední třetina knihy byla skvělá, Gavin a Christabel byli moc sympatičtí.

Terisek99
02.12.2018

Čekala jsem od posledního dílu trochu více, ale nijak mě nenadchla.

Lembac
23.06.2018

Zápletka s dopisy je místy tak zapeklitá, že jsem se v ní občas trochu ztrácela. Nicméně i já jsem pochopila, že právě tato psaní byla důvodem, proč se Gavin a Christabel spolu spřáhli. A co začalo jako partnerství z rozumu, skončilo láskou jako trám. :-) Popis milostného sbližování hřišně krásného karbaníka a mladé vdovy je osvěžující...zábavný byl především necudný whist.
Knížka se četla docela dobře, i když místy byla na můj vkus mírně rozvláčná. Dávám hezké tři hvězdy.

lenka9778
10.01.2018

Knihu jsem čela již podruhé. Poprvé v e-book, nyní v knize a opět jsem si dílo velice užila.

Perlivav
31.12.2017

Nejlepší kniha z celé série.

Turiel11
26.08.2017

Myslím si, že třetí kniha byla třešničkou na dortu celé série, která se oficiálně stává jednou z mých nejoblíbenějších v tomto žánru a vřele ji doporučuji. Opakuji se, ale opět zajímaví hrdinové i příběh, který je velmi čtivý a má spád. A samozřejmě romantika, romantika a romantika. Prostě super. :-)))

Danulka11
10.12.2016

Knížka mě naprosto uchvátila a četla jsem ji jedním dechem. Do rukou se vám dostává děj nabitý romantikou s vtipnými dialogy. Dlouho jsem si "šetřila" tuto knížku od Jeffries a musím říci, že se těžko hledá podobná spisovatelka, která píše tak nádherné romány. Samozřejmě kromě Kleypas, Jordan, Howell a Medeiros :o)

moudivlacek
12.03.2016

Nádherná série a ani tento poslední díl mě nezklamal, zase jsem se skvěle bavila. Nemohu říci, který díl byl nejhezčí. Lady pistolnice mě neustále přiváděla k smíchu, ale také díky tvrdohlavosti i k červeným uším.
Rozhodně se u této knihy nudit nebude. Doporučuji přečíst celou sérii.