Odhalena láskou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Marianna Winchilseaová chce vypátrat, kdo má prsty v obvinění jejího otce z pokusu o zavraždění krále Karla II., kvůli němuž se ona sama musí skrývat u své cikánské tety. Nejvíce podezřelým se jí jeví hrabě Garrett Falkham, který od krále získal její dosavadní domov, jehož byl před Cromwellovým povstáním dědicem. Oba nedůvěřivé mladé lidi spojí vášnivá láska, kvůli níž riskují své životy a společně se postaví nenasytnému zrádci, který se je oba pokouší zničit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324814/odhalena-laskou-VJl-324814.jpg 3.948
Série

Restoration 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Historie
Vydáno, Baronet
Orig. název

By Love Unveiled, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Odhalena láskou

Přidat komentář
moudivlacek
16.08.2018

Nádherná romantika, moc mi pomohla strávit krásné odpoledne. Od začátku až do konce má děj spád, vtipné dialogy i drsné objevování pravdy, líčení vzklíčení lásky až do jejího rozpuku, každý si hned udělá jasno v tom, kdo je dobrý a kdo ne, přesto závěr přinese malé překvapení, které vše vysvětlí a posune správným směrem.
Autorka prostě romantické knihy rozhodně psát umí. Těším se na další díl.
Romantikům mohu knihu jen a jen doporučit.

110022
14.06.2017

Nádherná odpočinková, romantická četba, která mě potěšila. Oměj mi nemohl můj čtenářský požitek pokazit. Líbilo se mi to moc, takže se pouštím do druhého dílu, a doufám, že budu stejně nadšená.

lenka9778
24.03.2017

Nemůžu říct, že by se mi kniha úplně hnusila ale ani moc nenadchla. Hlavní hrdina sice byl podle mého gusta, takouvou povahu u hrdinů mám ráda ale hrdince chybělo "něco". Ze začátku jsem se nemohla ani do knihy zakousnout až ke konci jsem ji dala v jednom dechu. Nakonec vypíchnu ještě jediný postřeh. Strýček - úplně to ve mě vařilo a nejraději bych ho "pověsila za koule do průvanu", a pak rozčtvrtit....

havrmoni
13.03.2017

Tato autorka nikdy nezklame. Opět pěkný příběh. Kvůly komentářům jsem si oměj také vygooglila páč jsem o tom měla jen mlhavou představu. A ejhle komenty mají pravdu. To je jediné co by mohlo vadit na jinak hezké romantice.

biki
04.03.2017

Standartní příjemné počtení, romantický příběh konečně zase z jiného období, než pro autorku typické doby regentství. Mě osobně se děj zase tak zdlouhavý nezdál, těch událostí tam bylo docela dost. Hlavní hrdinka byla na svou dobu poměrně výjimečná, i když mě některá její rozhodnutí občas štvala. Hlavní hrdina si taky prožil svoje, ale nakonec podle zákonů žánru se vše v dobré obrátilo.
Ta omějová mast mě taky zarazila. I když jsem dohledala, že se oměj v lidovém léčitelství občas používal jako anestetikum či lék proti horečce, bylo ale asi hodně riskantní určit tu správnou dávku. Možná tedy opravdu špatný překlad.

lacerta
20.02.2017

Trochu zdlouhavé, škoda, že autorka při předělávce staršího textu nezkracovala. Jo a do kolen mne dostala ta omějová mast - to by pan hrabě opravdu nerozdýchal. Koneckonců, ne nadarmo se jeden z druhů oměje jmenuje vlčí mor... Nebo že by špatný překlad?