lenka9778 lenka9778 komentáře u knih

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Za mě mohu říct, že se jedná o krásné zakončení celé série. Bylo tam vše co na červené knihovně miluji a přítomnost dětí je úžasný bonus.

28.05.2020 5 z 5

Jak se stát vévodkyní Jak se stát vévodkyní Sabrina Jeffries

Po dlouhé době jsem sáhla po této autorce a opět mě nezklamala.
Úvod do série s použitím zajímavých hlavních hrdinů mě potěšil a namlsal na další kombinace milenců. Ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že půjde příběh podobnou cestou jako série knih Výtečníci z Halstead Hall.

12.04.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Maximální spokojenost. Hlavní hrdinka mě nadchla víc než ta v předchozím díle. A strašně jsem se namlsala na další díl. Taky máte podezřelý pocit, čí je vlastně Beca? ;)

09.12.2019 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Krásný příběh, ale čekala jsem, že hlavní hrdinka bude víc po tatínkovi ;)

14.09.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Za mě autorka nezklamala. knížka měla náboj, držela se jedné linie, a i když se někomu může zdát nudná, mě zaujala a za jeden den jsem ji zhltla. už se moc těším na další díly.

18.06.2019 5 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

S knížkou jsem byla spokojená. Příjemné pohodové čtení. Trochu jsem se bál, že bude hlavní hrdinka hloupá husa, co vše vykecá ale mile překvapila.

27.05.2019 5 z 5

Lady v modrom Lady v modrom Valerie Bowman

Za mě zatím nejlepší díl ze série, i když chvílema mi jednotlivé části přišly ukousnuté. Autorka rychle ukončovala jednotlivé kusy zápletek jen proto aby se z knihy nestal tisícistránkový svazek. Kdyby upustila od nekterých pasáží a plynule navazovala, tam kde skončila, byla bych z knihy nadšnější. Tak uvidím, jak se povede Daphne. Každopádně povahy obou hlavních hrdinů mi byly velice příjemné a užila jsem si je.

09.11.2018 4 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Co dodat.........Vše rozečtené šlo najednou stranou a "Slib"přečten na jedno nadechnutí.

23.10.2018 5 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Knížku bych zařadila jako průměrnou zatím z celé série. Myslím si, že dokonce tuto autorku postupem času čtu už jen ze setrvačnosti, že jsem od ní přečetla zatím vše co v ČR vyšlo.

15.10.2018 3 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

Pěkná návaznost na první knihu. Určitě plus za propojení s hlavními hrdiny z předchozího příběhu. Jen zbytečně dlouhý začátek a moc rychle zkrácený konec. Když se má něco rozuzlit, tak by se tomu mělo věnovat trochu víc stránek. Naopak epilog nezklamal.

05.10.2018 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Knížku považuji zatím z celé série za nejslabší ale jen proto, že nesplnila můj vkus. Dávám přednost lásce mezi šlechtou - prostě pohádky.

27.08.2018 4 z 5

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Sally MacKenzie

Velice povedené dílko. Síly podle mě byly vyrovnané mezi hlavními hrdiny. Ale největší radost jsem měla z epilogu. Takhle uzavřené série mě baví.

23.07.2018 5 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

Začátek slušný, konec nejlepší ale nehorázně mi vadilo, jak od určité stránky, v každé kapitole byl sex. V jednu chvíli mě napadlo, a už se o tom nkědo z vás zmiňoval, že autorkla potřebovala splnit počet stránek a slov. Jinak si to nedovedu předstvit. Kolikrát jsem ty scény už přeskakovala jinak bych u toho usla a nikdy nedočetla.

04.07.2018 3 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Nejlepší divadelní hr,a u které jsem se s partnerem nasmáli.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Mistr svádění Mistr svádění Sherrilyn Kenyon

srdcovka

03.07.2018 3 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

ze všech knih od této autprky jsem vždy nadšená

03.07.2018 5 z 5

Panoptikum Města pražského Panoptikum Města pražského Jiří Marek (p)

četla jsem jako oddychovku od červené knihovny.

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Nemůžu se zbavit dojmu, že už jsem někde něco obdobného četla, u jiné autorky. Zhrzený hrdina, který tyranizuje svou lásku a ona mu za to ještě ichotně roztahuje nohy..... No, ale jelikož se jedná o prvnotinu nové série a konec knihy se mi zalíbil, těším se tyd na další díl s Evanem :).

13.06.2018 5 z 5