lenka9778 lenka9778 komentáře u knih

Vášnivý duel Vášnivý duel Sabrina Jeffries

Tak po dlouhé době jsem byla s knížku spokojená a zhltla ji na jeden nádech. I epilog mě uspokojil, a už se těším na Fulkhama. :)

06.06.2018 5 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Knížka měla úžasný rozjezd. Uprostřed se mi zdálo, že se nic moc neděje, a nebo spíš bych řekla, že se situace opakovaly. Ale konec byl přesně takový, jaký mám u červené knihovny ráda. Prostě jako z pohádky. P.S. Pomalu si začínám zvykat na nový styl autorky, a i když se budu opakovat, jelikož si opravdu myslím, že se styl podobá N.Jordan, tak musím říc, že je to opravdu příjemný "čerstvý vítr do plachet".

01.06.2018 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Za mě tedy první půlka prozívaná a druhá přečtená na jedno nadechnutí.....

16.05.2018 3 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Knížka mě potěšila, četla se dobře, nenudila. Musím ale vyzdvihnout popis hlavního hrdiny. Hlavně vzhledově, bych si takového představovala v každé knize. Pro mě naprosto dokonalý.

16.03.2018 5 z 5

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Kniha byla na mě zlouhavá. Části, které aspoň trochu zaujaly zase až moc zrychlené (odbyté). Uvítala bych více situací s Marcusovou rodinou. Bylo dokonce vidět, umělé prodlužování knihy (tedy zbytečnost). Chvílemi jsem si říkala, že kdybych si chtěla číst o podrobných popisech, sáhla bych po "Vojna a Mír". Už po knize o Lusille, jsem měla špatné tušení, a teď se mi potvrdilo. Autorka ztrácí ve svých knihách "švih" Obávám se, že bude hůř a hůř. Například při srovnání s příběhem o Silvestrovi a Honorii, se tehdejší nadšení se současným znuděním nedá vůbec srovnávat. I přes to dávám ale 3* zaujal mě totiž popis výcviku psů. S tím si dala autorka svědomitou práci.

07.03.2018 3 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Mám ráda, když autorky zabrousí na Vysočinu ale v této knize mi chybělo to "něco", co by ji povzneslo. Četla jsem ji hodně louho, vůbec se nešlo začíst.

22.02.2018 3 z 5

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Líbivá, ale musím říct, že v druhém díle jsem měla pocít, že Lauru vyměnili.

12.02.2018 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Knížka se krásně četla. Absolutně nechápu, proč jsem ji poslední týdny odkládala "na později". Hlavní hrdina mi byl sympatický a líbila se mi zápletka s přítomnost dítěte. Hlavní hrdinka ze začátku nic moc ale nakonec na svůj věk se z ní stala úžasná máma. Určitě po knížce zase sáhnu a jisté pasáže si s chutí opět přečtu. Jediná výtka je k začátku knihy. Děj byl na můj vkus příliš zrychléný. Také bych dala určitě první erotickou scénu někam blíž po svatbě, taklhle mi její absence chyběla.

11.01.2018 5 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Knihu jsem čela již podruhé. Poprvé v e-book, nyní v knize a opět jsem si dílo velice užila.

10.01.2018 5 z 5

Nesmrtelná láska Nesmrtelná láska Jen Holling

Druhý díl byl pro mě spíše prodlouženým epilogem k prvnímu dílu. Velice jsem si oblíbila hlavní dvojici z prvního dílu.

12.12.2017 5 z 5

Můj nesmrtelný ochránce Můj nesmrtelný ochránce Jen Holling

Knihu jsem si užila, ač od dob Stmívání již nevyhledávám "upířinu", tak tento kousek mi padl do oka a na jeden zátah jsem jej zdolala.

12.12.2017 5 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Po přečtení prvního dílu jsem raději neměla žádná očekávání k druhému dílu. Mile mě tedy překvapil, a jak jsem uvedla v komentáři u prvního dílu, kde jsem vytkla, že by to spravil nějaký pěkný epilog, tak po přečtení druhého dílu jsem pochopila, proč žádný epilog v první knize nebyl.....Každopádně, nadchla mě v druhé knize hlavní hrdinka. Hodně jsem se do ní vcítila, co se týče její rodiny......U hlavního hrdiny se mi líbilo, jak se vzpamatoval...Moc se těším na poslední příběh a věřím ve šťastné konce všech!

11.12.2017 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Moc pěkná oddychovka. Ráda si čas od času přečtu příběh, kde se nehodní vrazi a podvodníci. A souhlasím s předešlým, názorem. je příjemné si říct, jé tuhle postavu si pamatuji z jiného příběhu. Když autorky prolínají, je to jako kdybych v té knize žila s postavami také.....

29.11.2017 5 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

....na každé druhé stránce jsem klimbala. Divím se, že jsem knihu vůbec dočetla. Ani erotické scény mě neprobraly. Za mě tedy Ztráta času. Čekala jsem od knihy víc.

20.11.2017 1 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Příběh považuji zatím v této serii za slabší, ale 5* udělit musím. Autorka na konci knihy zanechala poslaní, pro nás a další generace, kterého si velice vážím, které mi mluvilo z duše, jelikož sama věřím v ženskou sílu a udržování toho, co za nás dříve jiné ženy vybojovaly. Jsem si jistá, že mnoho z vás nečte dál pasáže jako Poděkování či Poznámka autorky, proto cituji L.K.: "Nikdy se nepodceňujt, milé přítelkyně. Naše názory a hlasy mají svou hodnotu! Jiskry, které v sobě máte, přinesou světlo budoucím generacím, tak jako to ty skvělé ženy udělaly pro nás."

13.11.2017 5 z 5

Skúška z lásky Skúška z lásky Jennifer Probst

Moc pěkný závěr celé série. Přečetla jsem na jedno nadechnutí, a to je co říct, jelikož se jedná u mě teprve o druhou slovensky psanou knihu, tak jsme už ani nepotřebovala česko-slovenský slovník, jako u první knihy.

20.10.2017 5 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Jednoznačně skvělé....minimálně tři příběhy v jednom čase. Celou knihu považuji za veliký prolog pro sérii NOVÁ GENERACE, na kterou se velice těším.

04.10.2017 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Za mě si myslím, že nová série od S.Enoch bude takový čerstvý vítr v jejím stylu psaní, a vším co doposud uvedla. I přes to jsem měla hlavně ze začátku pocit, jako kdybych spíš četla ale knihu od N. Jordan. S. E. nikdy neměla své knihy tolik protkané erotikou, jako její kolegyně.

03.10.2017 3 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

krásná

23.09.2017 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Tak nevím, chvílemi dost nudné, chvílemi vzrušující ale pořád jsem měla pocit, že tomu něco chybí. Na druhou stranu autorka má trochu modernější popis na akt dvou lidí.....by mě ale zajímalo, jak by se v 19.stol. dívky tvářily při použití slova "udělat"..... To mě rozsekalo.

11.07.2017 3 z 5