Dobrá partie pro Cynstera

Marcus Cynster čeká, co mu osud přinese – zůstane ve svém milovaném Skotsku, nebo ho zanese někam daleko? On sám by nejraději strávil život po boku Niniver Carrickové, k níž ho srdce táhne už od dětství, ale ví, že tahle mladá lairdka klanu se za žádnou cenu vdávat nechce! Niniver zůstala z celé rodiny sama a teď je na ní, aby klan přivedla zpátky k blahobytu. Není to lehký úkol, takže nemůže riskovat, aby ji případný snoubenec rozptyloval… jenže s těmi se právě roztrhl pytel. Kdo jiný ji může uchránit před dotěrnými ctiteli než statečný a drsně vyhlížející Marcus Cynster? Jejich společná cesta nebude lehká – bude plná výzev, nepředvídaných nebezpečí, vášně a touhy… dokud si Niniver neuvědomí, že ona je pro Marcuse ta pravá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367415/dobra-partie-pro-cynstera-cQK-367415.jpg 3.955

Nová generace Cynsterů 3.

Romány, Pro ženy
Vydáno, Harlequin

A Match for Marcus Cynster, 2015

Kniha Dobrá partie pro Cynstera

narisa
20.11.2019

Marcus se mi moc líbil, ale oproti předchozímu dílu to byla hrozná nuda

mariva
29.10.2019

Nesleduji celou sérii a mám pocit, že jsem o moc nepřišla. Knížka mi přišla strašně roztahaná, klidně mohla mít o 100 - 150 stránek méně, protože někdy byla ta spousta omáčky okolo k nevydržení. Škoda, stručněji a živěji popsaný příběh mohl být docela fajn.

munka
28.12.2018

Trochu rozťahaný dej, veľa opisov, chýbal tam prvok, ktorý by dodal príbehu na zaujímavosti. Zapojenie Marcusových rodičov potešilo, ale príbeh to nezachránilo. Nová generácia je zatiaľ sklamaním.

rampapa
17.04.2018

Úžasná kniha a skvěle se čte jedním dechem.

Enny4
15.04.2018

Mě se tato kniha líbila o něco více než předchozí díl o Lucille a Thomasovi. Jinak souhlasím s komentářem havrmoni, že Cynsterovská sága měla skončit knihou Zimní romance.

havrmoni
31.03.2018

Bohužel tady bylo velké zklamání. Autorka měla skončit celou ságu tím zimním dílem,tam jsme nahlédli do nové generace,zjistili jak se po letech mají a šlus. Tohle už nemá grády. Navíc příběh Richarda,Thomase a Marcuse je jak přes kopírák. Oni se musí přizbůsobit ženě-vůdkyni. Příběh Marcusových rodičů se líbil moc,protože to mělo grády. Předchozí díl už nebyl tak zajímavý,ale ještě to nebylo nejhorší,páč i Thomas musel příjmout,že je nějaké nadpřirozeno. Kdežto Marcus k tomu byl vychován a věděl o své cestě životem a to už působilo (tedy na mě) nudně. Abych to schrnula,první a poslední třetina fajn,z prostředka vypustit všechny ty nesmyslný myšlenky na několik stránek. A ač nemám nic proti erotice a milostným scénám,tak 10 stran od polibku k zakončení samotného aktu,bylo i na mě moooooc natažené.

Sinjun
11.03.2018

Mne sa kniha pacila. Nevravim, ze som par stran nepereskocila, psy ma nebavili. Inak pekna kniha, cita sa dobre. TEsim sa na dalsie

lenka9778
07.03.2018

Kniha byla na mě zlouhavá. Části, které aspoň trochu zaujaly zase až moc zrychlené (odbyté). Uvítala bych více situací s Marcusovou rodinou. Bylo dokonce vidět, umělé prodlužování knihy (tedy zbytečnost). Chvílemi jsem si říkala, že kdybych si chtěla číst o podrobných popisech, sáhla bych po "Vojna a Mír". Už po knize o Lusille, jsem měla špatné tušení, a teď se mi potvrdilo. Autorka ztrácí ve svých knihách "švih" Obávám se, že bude hůř a hůř. Například při srovnání s příběhem o Silvestrovi a Honorii, se tehdejší nadšení se současným znuděním nedá vůbec srovnávat. I přes to dávám ale 3* zaujal mě totiž popis výcviku psů. S tím si dala autorka svědomitou práci.