Jak se stát vévodkyní

Nejstarší syn vévodkyně Lydie, Grey, 5. vévoda z Greycourtu, byl v deseti letech kvůli otcově poslední vůli odtržen od rodiny a vychováván strýcem, který se ho pokusil připravit o majetek. Grey proto nikomu nevěří, zvlášť ne sestřenicí svého nevlastního bratra, Beatrici Wolfové, která je ještě ke všemu i se svým bratrem Joshuou v podezření, že se podílela na smrti Greyova nevlastního otce. Přemůže náklonnost, kterou k ní cítí, Greyovu nedůvěru a vzkřísí jeho vyschlé srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427689/big_jak-se-stat-vevodkyni-ONy-427689.jpg 481

Dynastie vévodů 1.

Vydáno: , Baronet

Project Duchess, 2019

Kniha Jak se stát vévodkyní

Ála1968

Nebylo to špatné,ale na můj vkus to bylo takové obyčejné,bez nějakých zvratů.Sice se zřejmě dozvíme ve 4.díle,kdo je ten lup a vrah,ale je to zde jen okrajově a bez napětí.

munka
26.10.2020

Trochu slabší začiatok série, nenadchol, ale ani nesklamal. Som zvedavá na pokračovanie.

Mi--LADA
23.08.2020odpad!

Nebavilo mi to, nějak jsem se nedokázala začíst, autorčin styl mně nesedl, příliš suchopárné. Nejslabší historická romance, kterou jsem v poslední době četla. Knížku jsem ani nedočetla.

07.07.2020

Tahle knížka od Sabriny trošku zklamání. Pro mě to nemělo ty správné grády a šťávu, na co jsem z jejích knížek zvyklá. Špatné to nebylo, to vůbec ne, jen mi v tom prostě to něco víc chybělo. Uvidíme, co přinese pokračování. Ale i tak hodnotím 4*.

vcielka
23.06.2020

Nie zle. Nieco mi tam chybalo. Priznam sa, ze som si hlavnych hrdinov nejak nedokazala uplne oblubit. To uz sa mi viac pacili ich bratia Jossua a Thorn, nez samotny hrdinovia. Vsetko bolo akosi lahke a lahko sa vysvetlilo i poriesilo, malo trapenia a malo napatia. Velmi na mna ta vasen z knizky tiez nekricala. Nie je to celkom priemer ale ani na 4 hviezdy nie tak celkom, ako som dala

Zomy
17.05.2020

Tomu říkám parádní výchozí situace pro novou sérii. Tři bratři, všichni tři vévodové (to tu fakt ještě nebylo), navíc všichni se ve společnosti potýkají s nějakými předsudky a pomluvami. Do toho další příbuzní a komplikované rodinné vztahy - a přesto je z jejich dohadování a šarvátek cítit pevné pouto a láska.

Grey a Bea jsou skvělý pár, dialogy mezi nimi mají ten správný náboj, emoce fungují.

Na to, kolik už Sabrina Jeffries napsala knih, to na mě působí neuvěřitelně svižně a plné elánu.

Maruš.D
20.04.2020

Očekávat můžete vše, co je pro S. Jeffries typické. Její vytříbený vkus, mluva, postavy, zápletka. Postavy byly milé, zajímavé a jednoduché. Bea, která pronesla co ji slina na jazyk přinesla a Grey, který byl gentleman, jak se patří. Jsem velice zvědavá na jejich sourozence. Líbí se mi, že nám kniha dává najevo, že bude pokračování. Série mi připomíná “výtečníky”, kteří také řeší záhadu smrti v rodině. Takže já už se velice těším na další díly. :-)))

lenka9778
12.04.2020

Po dlouhé době jsem sáhla po této autorce a opět mě nezklamala.
Úvod do série s použitím zajímavých hlavních hrdinů mě potěšil a namlsal na další kombinace milenců. Ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že půjde příběh podobnou cestou jako série knih Výtečníci z Halstead Hall.