Jak se zasnoubit s hrabětem

Jak se zasnoubit s hrabětem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351005/bmid_jak-se-zasnoubit-s-hrabetem-uqG-351005.jpg 4 53 17

Dům pro neprovdané dámy série

< 3. díl

Slečna Jane Wilkinsonová se konečně dočkala. Její dvě přítelkyně se chystají provdat a žádané místo v domě pro svobodné dámy je její. Poprvé po osmadvaceti letech se zbaví dohledu staršího bratra a bude si moct dělat, co se jí zachce, nebude-li to ovšem zahrnovat žádného muže. V tom je malý problém, protože Jane myslí na jistého hraběte z Evansu častěji, než by počestná stará panna měla. Hrabě Alex by naopak sňatek uvítal, chce se ostatně už dlouho usadit. Chraň Bůh, aby si však vybral za manželku ženu tak panovačnou, jako je slečna Wilkinsonová. Ale proč ji jen osud obdařil tak zřejmými půvaby, když se lásky a vášně dobrovolně zřekla?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

When to Engage an Earl , 2017

pip11
18.12.2022 5 z 5

Poslední díl série byl moc pěkný a zábavný. Vše se hezky uzavřelo a nechyběla ani skvělá kočičí dáma Poppy.

MarkétaI.
31.12.2021 4 z 5

Jak už je zde psáno, tak kniha nenedchne ani neurazí. Je to oddechovka na jedno odpoledne. Od autorky jsem ještě nic jiného nečetla, ale dám tomu určitě šanci..

Lena79
20.05.2021 4 z 5

Milá oddechovka, která neurazí ani nenadchne. Mám autorku ráda, ale tady mi docela vadilo časté připomínání toho, že se jedná o "Dům pro neprovdané dámy". Některé situace mě i rozesmály.

malazluta
04.02.2021 3 z 5

Příjemná oddechová kniha, která sice není nejlepší ve svém žánru, ale ani nejhorší.

zuzka5372
04.06.2020 5 z 5

Hezký příběh, oddechovka na odpoledne. I přesto že jsem nečetla dva předchozí díly v příběhu jsem se zorientovala. Nemohu nic vytknout.

miruska1
29.02.2020 5 z 5

Pěkně uzavřená série........

Janča1532
03.11.2019

Moc pěkná kniha,hodně dobře se čte,vřele doporučuji.

Tefnut
06.04.2019

Jako vždy příběh je krásně napsaný, popis prostředí, osob a trošku té zápletky a nesmíme opomenout ani intriky ze stran svým kamarádek a hlavně bratra hlavní hrdinky. Pěkně se kniha četla a pokud má rád někdo také pěkně psané příběhy, u kterých se dá odpočinout, ale nutí vás to číst dále tak je kniha ideální kamarád.

havrmoni
12.01.2019 5 z 5

To nejlepší na konec?? No asi ano. Hezký milý oddechový příběh. Mám trochu problém s těmi ,,dohazovači" a nos do všeho strkajícími lidmi, kteří to myslí jen v dobrém. To pak soucítím s hrdiny a nemám jim za zlé, že dělají opak, na truc. Jinak autorka opět nezklamala.

rampapa
06.01.2019 5 z 5

Miluji tento příběh. Knížku velmi doporučuji.

Eliot30
07.12.2018 5 z 5

Nádherný příběh, jako vždy jsem s touto autorkou spokojená.

mariva
02.11.2018 4 z 5

Poslední příběh uzavírá sérii docela příjemným způsobem, odpočinková četba.

alzbeta4340
10.10.2018 5 z 5

Velmi povedená romance, při čtení jsem úplně cítila, jak se ze mě odplavuje stres a starosti. Prostě jsem si výborně odpočinula. Podle mého názoru, je to nejlepší díl z této série.
Čtenářky, které mají rády dramatickou zápletku, musím ale upozornit, že nic takového nenajdou. Je to ten typ červené knihovny ve stylu: nemám ho ráda, mám ho ráda, nemám ji rád, mám ji rád .... a šťastný konec.

Ditules
25.09.2018 3 z 5

Sally M. nezklame nikdy... Skvělé čtení pro ženy.

Lee7
24.08.2018 3 z 5

Vtipná, hezká na jeden večer. Série se mi líbila a patří prostě mezi oddechovky. Nic náročného..

beatrisi
19.08.2018 4 z 5

Kniha je docela pěkná, ale rozhodně nedosahuje kvalit "naháčů", myslím, že předchozí knihy byly lépe propracované, vztah mezi hlavními hrdiny byl vždy silný a postavy sympatické. Za mne knihy z edice - Dům pro neprovdané dámy - nestojí za mnoho.

lenka9778
23.07.2018 5 z 5

Velice povedené dílko. Síly podle mě byly vyrovnané mezi hlavními hrdiny. Ale největší radost jsem měla z epilogu. Takhle uzavřené série mě baví.

pro ženy milostné romány romantika historické romance

Sally MacKenzie
americká, 1955
2009  79%Nahý vévoda
2010  83%Nahý markýz
2011  84%Nahý vikomt
2010  77%Nahý hrabě
2011  76%Nahý baron

Kniha Jak se zasnoubit s hrabětem je v