Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila

Pět Pět Ursula Poznanski

Opět báječná kniha od Ursuly .Zajímavý námět z prostředí geocachingu. O mrtvolky taky není nouze a kdo je vrah mi došlo jen o malou chvilku než vyšetřovatelce :D . Takže knihu doporučuji =)

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Od Projektu manželka jsem měla asi moc vysoké očekávání . Knihu jsem přečetla na dvakrát musela jsem si mezi to hodit jiné čtivo.protože mě to prostě nebavilo . Po měsíci jsem se k ní vrátila a dočetla jsem ji . Musím říct že jsem se u ní ani nezasmála je to prostě čtivo u kterého se nemusí moc myslet .Jedno vím jistě do dalšího dílu Projekt potomek se určitě nepustím .

07.04.2018

Prozření Prozření Anna Godbersen

Tak konečně poslední díl ze série za mnou . A opět jsem se rozčílila , protože jsem čekala úplně jiný konec . Ten co vymyslela autorka mě úplně odrovnal . Ale i tak to bylo báječné čtení. Doporučuji celou sérii Luxus.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Teda musím říct ,že tuto knihu jsem si opravdu užila. I když je pro mladší čtenáře ,tak já ji doslova hltala. Úžasný příběh , který vás vcucne a ten konec no prostě paráda. Abych pravdu řekla , úplně se klepu na další díl . Takže všem moc doporučuji .

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak moje první kniha od Mo Hayder . Nejdřív jsem si myslela ,že prostě klasika vrah vyšetřovatel .Chvilku z pohledu vraha chvilku z pohledu vyšetřovatele. Ale musím říct, že mě autorka překvapila ,takže ke konci docela nářez . A hlavně překvapení.

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Ursula opět nezklamala. Saeculum má zajímavý příběh , který vás nutí číst , číst a číst. Mám ráda knihy , které vás nutí přemýšlet ,jak to bude pokračovat , kdo je zloduch ,a jak to celé skončí . Samozřejmě se mi teda nepodařilo konec odhadnout . V knize nechybí napětí , láska , přátelství ,popis krajiny je stručný, ale výstižný což mě vyhovuje nemám moc ráda knihy , kde několik stran čtete ja je tráva zelená , stromy vysoké atd..Musím říct ,že to bylo báječné čtení. Takže všem moc doporučuji

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Tak z této knihy jsem byla úplně unešená. Krásný příběh , který mě doslova vcucnul.Jen jsem četla a četla a užívala si krásně napsaný příběh. Dokonce mi dvakrát ukápla i slza.Určitě si přečtu i druhou knihu od této spisovatelky.
Jinak kdo hledá opravdu příjemnou oddychovku ,tak vřele doporučuji tuto knihu .

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Opět další kniha do které jsem se zamilovala. A samozřejmě to musí být ze série :D. Takže mě čeká dokupování dalších dílů. Jinak moc hezky napsaný příběh , ve kterém nechybí kouzla , akčnost a trocha romantiky. Opravdu se moc těším na další díl .

Slepý inštinkt Slepý inštinkt Andreas Winkelmann

Velice pěkný thriller. I když se hned od začátku něco děje ,měla jsem problém se do ní začíst. Ale vydržela jsem to a nelituji toho . Je to velice zajímavý příběh s koncem , který mě překvapil . Jestli vyjde další kniha od tohoto autora ,tak si ji ráda přečtu.

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

Svatba z donucení Svatba z donucení Barbara Cartland

Tak po dlouhé době jsem si vzala jednu romantiku od Barbary a byla to příjemná oddychovka . Takže kdo občas potřebuje něco na odlehčení u čeho nemusíte přemýšlet ,tak Barbara Cartland je přesně to pravé

07.04.2018 3 z 5

Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.

07.04.2018 3 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Ta kniha je prostě báječná . Popis postav a všeho co se v knize odehrává je úžasný. Nic se nedá dělat musím si koupit další díl jsem hrozně zvědavá , jak to bude dál pokračovat . Všem doporučuji si tuto knihu přečíst .

07.04.2018 5 z 5

Urban Games Urban Games A. T. Jurasek (p)

Jelikož jsem příznivec vyvražďovaček ,tak jsem se na tuto knihu hodně těšila. Musím přiznat , že jsem ze začátku byla zmatená co si o ní mám myslet. Něco mi tam chybělo ,ale nevěděla jsem co . Ale po přečtení celé knihy musím říct ,že se mi kniha líbila a konec jsem hltala ,abych se dozvěděla jak to dopadne.

07.04.2018 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Slabší nátury by tuto knihu neměly číst v noci a ještě k tomu sami doma. . ´Děj je trochu psycho . Kniha se čte velice dobře a nutí Vás číst rychle , aby jste se dozvěděli , jak to vše dopadne.

07.04.2018 4 z 5

Zkrocení Zkrocení Jude Deveraux (p)

Tak tato kniha je taková moje srdcovka. Vím ,že je to romantika , ale na tuhle knihu já nedám dopustit