Urban Games ekniha

20 dní. 20 soutěžících. 200 milionů. Urban games se zprvu jeví jako další tuctová reality show s poutavým sloganem hry, při kterých půjde o život. Soutěžící si myslí, že mají skvělou příležitost zbohatnout a začít nový život, ale hned při prvním úkolu zemřou dva hráči… Druhý úkol se nezadržitelně blíží. A tvůrci her pro ně mají přichystáno spoustu dalších překvapení… Uzavření ve Městě, aréně, kde se celá soutěž odehrává, se vzápětí rozjíždí diváky bedlivě sledovaná hra o přežití. Kdo ze soutěžících vydrží až do samého finále a kdo nakonec podlehne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223339/urban-games-223339.png 4.3120
Literatura světová, Thrillery, Sci-fi
Vydáno: (ekniha), Bezvydavatele.cz

Kniha Urban Games

Kasandra109
12.12.2018

Často jsem se ztrácela v ději a postavách, které mohly být více propracované. Jinak to bylo celkem čtivé.

mysterygirl
20.11.2018

Teda to byl hnus,ale dost dobrej.
Moc se mi libila kniha.

Barbarka_CZ
28.05.2018

Není to špatné, ale kniha mi přijde dost nevyvážená. To nejzajímavější se odehrává na posledních pár stránkách, do té doby je to vesměs nuda. Takový průměr - neurazí, ale ani nepřináší nic výjimečného.

Sameva
20.04.2018

Zacatek knihy se mi zdal slaby a nevedela jsem, co si myslet, ale vydrzela jsem a nelituju. Pribeh velmi napinavy az do konce.

Lenka40
07.04.2018

Jelikož jsem příznivec vyvražďovaček ,tak jsem se na tuto knihu hodně těšila. Musím přiznat , že jsem ze začátku byla zmatená co si o ní mám myslet. Něco mi tam chybělo ,ale nevěděla jsem co . Ale po přečtení celé knihy musím říct ,že se mi kniha líbila a konec jsem hltala ,abych se dozvěděla jak to dopadne.

unavensluncem
08.03.2018

Dobry, rozhodne lepsi nez ubuleny hunger games, 15minus je lepsi...

Marekh
04.02.2018

Jedná se o první knihu s tímto žánrem, kterou jsem se rozhodl přečíst. Kniha se mi celkově líbila a myslím si, že tato kniha by se klidně mohla prodávat v knihkupectvích. Kniha má určitě potenciál, aby byla prodávána.

Kniha má 6 částí. V knize je vyskytuje brutalita, vulgarismy, nic pro slabé povahy. Na konci první kapitoly jsem měl husí kůži po celém těle. :)

Bohužel nemám srovnání s dalšími knihami s tímto žánrem, např. Hunger games, viděl jsem pouze filmy.

S autorem jsem jel osobně ve vlaku, je fajn. :)

mandari
11.11.2017

Tato knížka je opravdu pro silnější povahy. Ale nedalo se od ní odtrhnout. Bylo občas trochu matoucí se přepnout na toho, kdo právě příběh vypráví. Šlo o hodně postav. Ale i tak to bylo hodně zajímavé.