leník511 leník511 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Vtipné, čtivé, romantické a oddechové. Já dostala přesně to, co jsem od knihy očekávala a byla velice spokojená.

30.05.2020 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Pokud hledáte nějakou lepší knížku z povinné četby, tak doporučuji.

14.04.2020 3 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak tohle bylo úžasné !!!! Už dlouho jsem nečetla takhle dobrou fantasy knížku !!!

28.03.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Miluju ti sérii !!!!

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Občas tam byly trošku nudnější pasáže, ale jinak to bylo fakt super. A ten konec byl úžasný. Už se těším na druhý díl.

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Knížka, ve které se nic neděje a klidně by mohla být o polovinu kratší. A o hlavní hrdince radši ani nemluvím.

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Normální romantická knížka, která za mě nijak nevyčnívá z davu.

23.03.2020

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

(3,5 hvězdičky)
Oproti minulé sérii to bylo zklamání.

23.03.2020

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Úžasný příběh, který stojí za přečtení.

Wonder Woman: Válkonoška Wonder Woman: Válkonoška Leigh Bardugo

Od autorky mé milované série Šest vran jsem čekala úplně něco jiného. Tohle byl plochý a nezajímavý příběh, který se rozjel asi na posledních 50 stránkách, kdy to konečně stálo za to.

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

První díl jsem četla asi ve 12, kdy jsem z něho byla naprosto unešená. Tenhle v 15 a musím říct, že už se mi to nelíbilo tolik... není to tím, ze by byla tato série špatná, ale pokud už jste starší, tak se vám to asi nebude líbit tolik. Proto bych se nedívala na to, že je knížka doporučena až od 15, protože pokud vám nevadí jeden (ještě ne tak moc detailně popsaný) sex, tak si ji přečtěte klidně dřív.
Knížce dávám ale i tak plný počet, protože před 2 roky by se mi určitě líbila mnohem víc.

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

(4,5 hvězdičky) Až na kapitolu Klíčení, skvělá poezie.

23.03.2020 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Hezký příběh, který měl sice občas trošku nudné pasáže, ale jinak to bylo super.

Gemina Gemina Amie Kaufman

Boží !!! To, co mi malinko chybělo v prvním díle, tak tady bylo.

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

(4,5 hvězdičky) Úžasná originální knížka, ale chvíli mi trvalo, než jsem se v tom zorientovala.

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

(3,5 hvězdičky) Doporučila bych ji spíš starším cca 20. Já ji asi neprožívala tak, jak bych měla.

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Za mě ještě lepší jak první díl.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Naprosto dokonalé !!!

22.03.2020 5 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

(3,5 hvězdičky) Oproti druhému dílu trošku zklamání, tak doufám, že poslední díl bude stát za to.

21.03.2020 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

(4,5 hvězdičky) Pro mě zatím nejlepší díl. Stejně se ale přikláním víc k druhé sérii od autorky (Dvory).

21.03.2020 5 z 5