leník511 leník511 komentáře u knih

(Že)nám (Že)nám Bára Vencálková

Dokonalé

23.08.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tenhle díl byl narozdíl od minulého takový dospělejší, protože hlavním hrdinům bylo už okolo 30, ale i když se to některým líbilo kvůli tomu víc, tak mně se to líbilo nějak tak nastejno a dávám zase 5*.

17.08.2020 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pro mě je to prostě srdcovka...

15.08.2020 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Sice to nebylo tak moc dobré jako první díl a místy se to trošku táhlo, ale stejně si to pořád zaslouží 5*.

15.08.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Úžasné !!!! Zamilovala jsem si tuhle autorku a její styl psaní. I když knížka není za mě tak dobrá jako Kulti, tak se mi moc líbila a dávám 5*.

12.08.2020 5 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Průměrná knížka, která mě nijak extrémně nenadchla a vůbec mě nebavily kapitoly s pohledu Selininy dcery. A i když jsem uhodla, jak to skončí, tak konec mě dostal.

11.08.2020 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

(3,5 hvězdičky)
Moc nechápu, co na tom všichni mají, protože první třetina byla celkem nudná a strašně dlouho trvalo, než se hlavní hrdinové seznámili. Druhá třetina byla z celé knížky nejlepší a romantická linka byla skvělá. Třetí třetina už zase nic moc... Tentokrát to nebylo ani tak nudné, jako spíš příšerně natahované. Za mě takový lehčí nadprůměr.

08.08.2020 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Další skvělá a vtipná kniha od Elle Kennedy.

04.08.2020 5 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

(3,5 hvězdičky)
Začátek, který byl z pohledu holek, byl celkem nudný... Pak část prvního dílu, ale z pohledu Hardina, byla místy už trochu ohraná, ale jinak bylo hezké se zase vrátit k jejich úplným začátkům. Kapitoly z pohledu kluků mě fakt bavily, hlavně ty z pohledu Vance a poslední Hessa kapitoly byly fakt super.
Celkově bych řekla, že to nebylo úplně špatné, ale zároveň si myslím, že to autorka vůbec nemusela vydávat...

25.07.2020 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

(2,5 hvězdičky)
Průměrná knížka, která mě nijak nenadchla a od autorek jsem čekala víc.

23.07.2020 2 z 5

My My Elle Kennedy

Ještě lepší jak první díl.

17.07.2020 5 z 5

Vládkyně kouře Vládkyně kouře Laura Sebastian

Tohle bylo snad ještě horší než první díl !!!

03.07.2020 odpad!

Risk Risk Elle Kennedy

O trošku lepší jak první díl se Summer, ale za mě to pořád nemá na Návrh.

28.06.2020 5 z 5

Catwoman: Zlodějka duší Catwoman: Zlodějka duší Sarah J. Maas

(4,5 hvězdičky)
Sarah ani tentokrat nezklamala...

28.06.2020 5 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

(4,5 hvězdičky)
Naprosto úžasná knížka, která má naprosto skvělý a propracovaný svět. Bohužel půl hvězdičky srážím za pomalejší rozjezd a za to, že mi cca od poloviny knihy bylo jasné, kdo bude Zero.

18.06.2020 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

(3,5 hvězdičky)
Průměrná romantická oddechovka. Nečekejte v ní nic moc originálního, ale jako pohodové čtení je to super.

17.06.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow !!! Co to bylo ?!
Sice u mě pořád vedou její romantické knihy, ale tohle bylo fakt něco !!!
A ten konec ?!

17.06.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Za mě to bylo trošku horší jak minulé díly, ale i tak mě to strašně bavilo. Jenom mi přišlo, že jsem se s hlavními hrdiny nezžila tolik, jak s ostatními. Jo a Sabrinu jsem občas chtěla vzít pánvičkou...

02.06.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tuhle sérii jsem si zase oblíbila ještě o něco víc a tenhle díl byl fakt super.

31.05.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Trošku slabší než první díl, ale pořád to bylo hrozně super a čtivé.

31.05.2020 5 z 5