Leniiis Leniiis komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krása, krása, krása. Stejně jako u filmu jsem si pěkně pobrečela.

16.05.2015 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno jedním dechem a co nejdřív to půjde letím do knihovny pro druhej díl. Jsem fakt příjemně překvapena.

10.05.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ze začátku super, pak už se to táhlo a prostě druhá polovina knížky byla o ničem. A tu zminovanou erotiku a ohromnej smysl pro humor jsem teda asi taky jaksi nepostřehla.

08.05.2015 3 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Po přečtení první knížky autorky asi před rokem jsem se zařekla, že od ní už nepřečtu ani jednu knížku. Nechala jsem se ale unýst a jsem ráda, že jsem jí dala jako autorce druhou šanci, protože tato knížka mě opravdu zaujala. I když byla chvilkama i smutná, tak mě naprosto pohltila a četla se skoro sama.

03.05.2015 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Potřebovala jsem nějakou knížku na odreagování a v tomto směru kniha učel splnila, chvilkama jsem se i zasmála. Co jsem ale nechápala..tak to, jak mohla být hlavní hrdinka vůbec schopna tak přistupovat nebo spíš nepřistupovat ke svým problémům, všechno zametat pod koberec, lhát atd. Chvílema jsem měla chut ji naliskat.

26.04.2015 3 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Moc krásná knížka. Četla se úplně sama a na konci jsem četla se zatajeným dechem a čekala jak se to vyvrbí a měla jsem zvláštní pocit, dá se říct až skoro dojetí, z toho jak to dopadlo.

19.04.2015 5 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

Za mě nuda. Většinou čtu knížky pár dnů a s tímhle jsem se prala týden a když jsem konečně dočetla vydechla jsem si úlevou.

15.04.2015 2 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Námět knížky dobrý, ale mě knížka nezaujala tak jak jsem čekala, že mě zaujme. Přečetla jsem ji, ale prostě to nebylo takový to začtení, kdy se člověk od knížky nemuže odtrhnout.

06.04.2015 3 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

Na knížce se mi líbilo, že měla originální děj o kterým jsem ještě nečetla. Knížka se mi líbila a přečetla jsem ji jedním dechem. A k tomu, že se tam opakovaly situace kdy Patricie slibuje a zase to nedodrží? To je podle mě realita. Je to jednou závislost a z toho se nedá vycouvat za jeden den.

03.04.2015 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Pěkná knížka. Protože se hezky četla a byla milá, tak mi ani nevadilo, že byla tak obsáhlá a vubec mi nepřišlo, že by ten konec byl nějakej natahovanej. Jako jo, mohli je dát dohromady dřív než až na starý kolena, ale vůbec mi to nijak nevadilo, že to bylo jak to bylo. I styl psaní byl zajímavej a neměla jsem problém se začíst. Určitě stojí za přečtení. A jinak film za mě propadák.

02.04.2015 5 z 5

Růže a slzy Růže a slzy Markéta Harasimová

Na mě až moc špatnejch věcí v jednom příběhu. Ale jinak jsem se začetla hned.

30.03.2015 3 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Když jsem knížku dočítala a vypadalo to, že bude s Keirem, tak jsem si říkala to přece není možný, tak to dopadnou nemuže. A když si nakonec vybrala Neda byla jsem zklamaná, protože to na mě byl až moc velkej happy end. Skoro jako pohádka :-D

27.03.2015 3 z 5

Pro lásku k dceři Pro lásku k dceři Sarah Taylor

Knížka mě naprosto pohltila a četla se úplně sama. Pořád se sama sebe ptám, proč takový knížky čtu, když jsem pak z toho špatná a když se do toho dokážu fakt dost vžít, ale prostě se to nedá nečíst. Byla jsem překvapená jaký zákony jsou a jak někdy fakt matka není vůbec nic a nemá vůbec žádnou možnost rozhodovat o svým dítěti. Hlavní je, že všechno dobře dopadlo.

23.03.2015 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Druhej díl této série mě zklamal a zapříčinil to, že další díly asi už číst ani nechci. Děj v podstatě uplně stejnej jako v první knížce až na obměnu postav. Možná byla chyba v tom, že jsem je četla hned po sobě a třeba kdybych mezi nima udělala pauzu, tak by to bylo zase jiný, kdo ví. Musela jsem se ale nutit abych to vubec dočetla.

21.03.2015 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Parádní a originální příběh, kterej se četl skoro sám. Jediný, co mě naštvalo tak, že na konci nebylo napsáno co se jim narodilo, ale tak přežiju to asi..:-D

17.03.2015 4 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Přečteno jedním dechem, to myslím mluví za vše.

15.03.2015 5 z 5

...a postarej se o Elišku ...a postarej se o Elišku Lucie Müllerová

Mazec. Vůbec nevím proč takový knížky čtu, když pak z nich mám divnej pocit a brečím u toho. Knížka plná emocí, nejednou jsem při čtení zamačkávala slzu.

13.03.2015 5 z 5

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Všechny její knížky se mi líbily a tahle nebyla vyjímkou. Na mě na konci až moc velkej happyend, ale beru to.

12.03.2015 4 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Mám ráda její knížky a mám ráda ji jako autorku. Tahle knížka byla ale pro mě jedna z těch slabších. Nevím proč, nevím co mi na ní nesedělo, co se mi nelíbilo nebo proč mi přišel děj chvilkama až nudnej. Ale beru to, určitě na ni jako na autorku nezanevřu a přečtu si další z jejich děl. Bohužel to tak je, né každá knížka muže být stoprocentní a dokonalá.

10.03.2015 3 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se četla sama, jako každá od Táni. Jo holt, každej chce vždycky to, co zrovna nemá. Konec mě troch překvapil, přiznám se, že i když byla Ema potvora, tak jsem naivně doufala a nebo jí i možná přála lepší konec.

08.03.2015 5 z 5