Leniiis Leniiis komentáře u knih

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Hrůza a děs. Nevím jak je možný, že jsem něco tak hroznýho dočetla, ale šlo to samo. Musela jsem číst dál a dál a pořád jsem čekala, že už konečně bude tomu hroznýmu trápení konec. Nechápu jak se takhle muže chovat rodič dítěte, osoba, které dítko věří a která by měla být jeho oporou a ne zlem, kterýho se bojí. Chudák holka má zkaženej život.

06.03.2015 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Mám tuhle autorku moc ráda, ale tohle pro mě nebyla nějaká extra super knížka. Ani to nebylo tak napínavý jako jiný knížky od ní. Myslím, že umí psát i líp.

04.03.2015 3 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Ze začátku knížky mi trvalo než jsem se začetla, což se mi u Keleové normálně nestává. Ale pak už to šlo samo. Tato knížka ukazuje, co je v životě doopravdy duležitý a co jsou jen prkotiny, který nemá cenu řešit a hrotit. Nejednou jsem při čtení o průběhu nemoci a jejím boji s ní měla v čích slzy. Jinak hlavní hrdinka by si zasloužila ze začátku pár facek, protože chování k synovi i manželovi bylo teda děsný.

25.02.2015 4 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Ač mám Lanczovou ráda, tak tohle byl pouze průměr. Žádná pořádná zápletka. Za mě sladkej cajdák.

20.02.2015 3 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Krásná knížka jako všechny od této autorky, ale jedna věc mi trochu vadila a to, že některý věci co se týkají vztahu hlavní hrdinky a Vladimíra byly až moc roztahaný.

18.02.2015 5 z 5

Láska na půl úvazku Láska na půl úvazku Lenka Teremová

Musela jsem se přemáhat abych knížku vůbec dočetla. Přitom první knížku, co jsem od ní četla jsem nemohla přestat číst, jak mě bavila.

15.02.2015 1 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Od Lanczové jedna z těch slabších knížek. Jinak Viktor je zmetek jinak se to říct nedá.

14.02.2015 3 z 5

Plyšová veš Plyšová veš Hana Hlavínová

Za mě zklamání. Chvilkama byla knížka vtipná, ale žádná hitparáda to nebyla. Čekala jsem bohužel víc.

11.02.2015 2 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Její knížky prostě mám ráda!!:-)

10.02.2015 4 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Hezká knížka o nenaplněné lásce..u konce jsem si trochu zaslzela a prostě jsem do poslední chvilky doufala ve zvrat a jinej konec, aspoň trochu štastnej..nestalo se. Nevadí..i takový jsou knížky.

07.02.2015 4 z 5

Ráno nepláču Ráno nepláču Katarína Gillerová

Pěkná knížka, dějově dost bohatá, to se vidí v málokteré knížce, aby byl člověk napnutej a pořád hádal, co asi bude dál a jak to všechno dopadne.

04.02.2015 4 z 5

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

Super, super, super. Krásná knížka, kterou jsem totálně hltala a nemohla se odtrhnout. Nechápu komentáře typu, že děj je nereálný, protože mi tam nepřišlo zas nic tak hrozně blbýho, co by se nemohlo v normálním životě stát.

02.02.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Já se fakt hrozně snažila..ale po sto stránkách jsem to prostě dala pryč a nedočetla jsem. Nedalo se to. A to jsem díky procentům a komentům tady čekala, že to bude zázrak. Jsem zklamaná no. Bohužel.

31.01.2015 2 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Čekala jsem uplně něco jinýho, jinej děj, ale prima knížka. Byla jsem příjemně překvapena.

29.01.2015 4 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Nevím proč ve mě název knížky "Letní snění" evokovalo uplně něco jinýho než to nakonec bylo. Knížku jsem přečetla, ale už teď vím, že další knížky od této autorky asi číst nebudu.

23.01.2015 3 z 5

Smlouva s osudem: Cesty lásky Smlouva s osudem: Cesty lásky Jitka Volfová

Nedočkavě jsem se těšila, až knížka vyjde a až si ji přečtu. A nezklamala. Bavila mě, styl autorky se mi prostě líbí a dobře se mi čte, takže já jsem spokojená. Jen ten konec mě trochu zklamal. Asi je jasný jak to dopadlo, ale čekala jsem, že to tam bude trochu víc rozvinutý. No nic, nezbývá nic jinýho než doufat, že autorka vydá i čtyřku. Určitě bych si ráda přečetla víc knížek od ní.

21.01.2015 5 z 5

Sex, víno a cigarety Sex, víno a cigarety Petra Zhřívalová

Hrozně fajn knížka, naprosto mě pohltila a měla jsem ji přečtenou za dva dny. Akorát ubírám jednu hvězdičku za to, že tam mohlo být víc zahrnuto jak to s těmi Romy je vlastně. Čekala jsem, že tam bude toho trochu víc o tom jak rozdílní byli jako pár..ale i tak pěkná, čtivá knížka.

19.01.2015 5 z 5

Řekni mi pravdu Řekni mi pravdu Rachel Gibson

Pruměrná knížka, pruměrný příběh. Bylo tam pár vtipných pasáží, to bylo plus.

17.01.2015 3 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Krásná knížka, krásnej příběh. Je zajímavý přečíst si o kultuře a zvycích v jiné zemi. Občas mi běhala husí kuže po zádech z toho, jak hezky to bylo napsaný. Trochu zklamání přišlo na konci. Ale jinak za mě jedna z nejlepších autorek.

14.01.2015 4 z 5

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Už je to dýl, co jsem ji četla, ale i přesto pořád vím o čem je a pamatuju si uplně přesně jak jsem do knížky byla zažraná. Super čtení!!

10.01.2015 5 z 5