Řekni mi pravdu

Nový román pro ženy od Rachel Gibson, jedné z nejpopulárnějších romantických autorek současnosti Sympatická reportérka Hope Spencerová přijíždí z Los Angeles do malého města Gospel hledat ztracenou tvůrčí jiskru a zapomenout na krach svého manželství. Inspiraci nalézá u svérázných obyvatel městečka a v osobě místního šerifa Dylana Tabera. Vztah, jenž se mezi ním a Hope vyvíjí, však zkomplikují problémy z minulosti, které jeden před druhým tají....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6772/big_rekni-mi-pravdu-paP-6772.jpg 3.844

Vydáno: , Motto

True confessions, 2001

Kniha Řekni mi pravdu

yonda
19.12.2019

No...bylo to takové americké.Všichni překrásní, dost charakterní atd... Jinak se kniha docela dobře četla.Odpustila bych si pasáže hodné spíše erotického románu.

alzbeta4340
30.11.2019

Veselé a zábavné.

LuciKo
26.11.2019

No.. Ani nevím, jak se mi knížka dostala do seznamu "Chci si přečíst", ale po dlouhé době jsem ji tedy zvládla. Asi ze mě nikdy nebude fanynka amerického venkova a šerifů s klobouky už vůbec ne. Pokud jsem ale tato fakta během čtení "ignorovala", vyšel z knížky klasický romantický příběh, jak podle vzorové osnovy. Překvapilo mě, že nakonec se i knížka četla dobře. Na prvních dvou stránkách jsem si totiž jen říkala, do čeho jsem se to pustila.. :)

SBH
19.04.2018

Ze začátku jsem překonávala silné nutkání knihu odhodit v dál. Nesnáším kovboje a country-music. Ale Hope mi byla vcelku sympatická, takže jsem nakonec vytrvala. Příběh obsahoval asi jednu pěknou pasáž, kterak Hope překonávala bolest ze zlomeného srdce. Jinak erotické momenty byly nudné, zbytek předvídatelný. Jako obvykle mi vadily řemeslné chyby - neúměrně časté opakování slov.
Úplná ztráta času to nebyla, ale skoro ano.

helenkan
22.02.2015

Docela obyčejná romantika,kde se až tak moc nedělo.Čekala jsem víc.

Leniiis
17.01.2015

Pruměrná knížka, pruměrný příběh. Bylo tam pár vtipných pasáží, to bylo plus.

vaili
07.05.2014

Další dobrá kniha na odreagování.. téměř bych řekla protistresová..ale povolání Hope..tak to je pěkný děs.. pokud doopravdy někoho něco takového živí, tak potěš pánbůh :))

janys1
30.01.2014