Řekni mi pravdu

Řekni mi pravdu https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6772/mid_rekni-mi-pravdu-paP-6772.jpg 4 47 11

Nový román pro ženy od Rachel Gibson, jedné z nejpopulárnějších romantických autorek současnosti Sympatická reportérka Hope Spencerová přijíždí z Los Angeles do malého města Gospel hledat ztracenou tvůrčí jiskru a zapomenout na krach svého manželství. Inspiraci nalézá u svérázných obyvatel městečka a v osobě místního šerifa Dylana Tabera. Vztah, jenž se mezi ním a Hope vyvíjí, však zkomplikují problémy z minulosti, které jeden před druhým tají.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

True confessions , 2001

Nikidree
Nikidree
30.01.2024 2 z 5

Druhá z vypůjčených knih od kamarádky. Bohužel ta horší. Neoslovily mě postavy, prostředí a už vůbec ne zápletka. Takže jsem si čtení takřka neužila.
Hope mi nebyla sympatická a ani mě nijak neoslovil její život/události, kvůli čemuž se dostala do Gospelu. U Dylana jsem naopak nepochopila jeho přehnanou starostlivost o synovu nevědomost ohledně jeho matky. Asi je kniha zasazena do doby, kdy to byl/je problém.
A upřímně, ačkoliv je to smysl této knihy, nebavilo mě číst, jak jeden prahne po tom druhém a obráceně. Jak se nemůže nabažit její kůže atp. Prostě mi to tam nesedělo. Stejně jako drobné zápletky především kolem Hope. Například psaní článků bylo vždy zmíněné jen okrajově, hlavně o bývalém šerifovi (ten mě zajímal nejvíc). Ano jedná se o vatu, ať to není úplně strohé, ale musím říct, že tato vata je hodně mdlá.
Věřím, že jiní kteří mají tento typ knih rádi, nad tím stráví oddechové odpoledne. Mě tato kniha neoslovila a proto dávám jen 2*.

yonda
yonda
19.12.2019 2 z 5

No...bylo to takové americké.Všichni překrásní, dost charakterní atd... Jinak se kniha docela dobře četla.Odpustila bych si pasáže hodné spíše erotického románu.

alzbeta4340
alzbeta4340
30.11.2019 5 z 5

Veselé a zábavné.

LuciKo
LuciKo
26.11.2019 3 z 5

No.. Ani nevím, jak se mi knížka dostala do seznamu "Chci si přečíst", ale po dlouhé době jsem ji tedy zvládla. Asi ze mě nikdy nebude fanynka amerického venkova a šerifů s klobouky už vůbec ne. Pokud jsem ale tato fakta během čtení "ignorovala", vyšel z knížky klasický romantický příběh, jak podle vzorové osnovy. Překvapilo mě, že nakonec se i knížka četla dobře. Na prvních dvou stránkách jsem si totiž jen říkala, do čeho jsem se to pustila.. :)

SBH
SBH
19.04.2018 2 z 5

Ze začátku jsem překonávala silné nutkání knihu odhodit v dál. Nesnáším kovboje a country-music. Ale Hope mi byla vcelku sympatická, takže jsem nakonec vytrvala. Příběh obsahoval asi jednu pěknou pasáž, kterak Hope překonávala bolest ze zlomeného srdce. Jinak erotické momenty byly nudné, zbytek předvídatelný. Jako obvykle mi vadily řemeslné chyby - neúměrně časté opakování slov.
Úplná ztráta času to nebyla, ale skoro ano.

helenkan
helenkan
22.02.2015 2 z 5

Docela obyčejná romantika,kde se až tak moc nedělo.Čekala jsem víc.

Leniiis
Leniiis
17.01.2015 3 z 5

Pruměrná knížka, pruměrný příběh. Bylo tam pár vtipných pasáží, to bylo plus.

vaili
vaili
07.05.2014 4 z 5

Další dobrá kniha na odreagování.. téměř bych řekla protistresová..ale povolání Hope..tak to je pěkný děs.. pokud doopravdy někoho něco takového živí, tak potěš pánbůh :))

janys1

Opravdu skvělá kniha:-)

Delfi.necek
Delfi.necek
02.04.2012 4 z 5

velmi zábavné a příjemné čtení ... pohodová kniha...doporučuji.

Rachel Gibson
americká, 1961
2008  76%Sex, lži a rande přes internet
2001  72%To musí být láska!
2008  75%Řekni mi pravdu
2010  81%Láska na ľade
2013  76%Zachraň mě

Kniha Řekni mi pravdu je v