Leniiis Leniiis komentáře u knih

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Knížku jsem přečetla za dva dny, nemohla jsem se od ní otrhnout, opravdu strhující příběh. Člověku se ani nechce věřit, že by jednoho člověka mohlo potkat tolik zlýho. Ale bohužel..i takovej je život.

07.11.2014 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Petra Lázničková

No...abych pravdu řekla čekala jsem větší hitparádu. Chvilkama byl děj docela nudnej a ten konec mi přišel hrozně rychlej...ale jinak se to dobře četlo no, ale jak říkám..spíš taková hodně obyčejná oddechovka..

05.11.2014 2 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Jak jsem ženská a tenhle styl knížek nečtu a naprosto se mě to nedotýká, tak tomuhle jsem dala šanci. Koupila jsem to švagrovi k narozeninám a ten mi ji pujčil následně a z knížky jsem nadšená :)
Míchali se ve mě ruzný emoce, jednou se mi chtělo brečet, pak jsem byla dojatá ..měla strach jak to dopadne s autorem knížky zdravotně atd.
Pro mě jako laika, co neví jak to chodí v Afghánistánu to bylo fakt super čtení a aspon si člověk přečetl co a jak ..:) za mě určitě ano!!! Tleskám autorovi! A jinak nespisovný výrazy a sprostý slova? No a? Je to napsáno od srdce, to prostě z té knížky bylo cítit.

05.11.2014 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Super knížka. Moc mě bavila.

29.10.2014 4 z 5

S.P.O.L.O.K S.P.O.L.O.K Lisa Gabriele

Byly chvilky, kdy jsem četla se zaujetím a chvilky, kdy jsem se téměř nudila. Čekala jsem víc, proto asi jsem víceméně zklamaná. Nějak mi to hlavně přišlo trochu nereálný celý nějak ..celej klub, celá ta plejáda věcí, co se tam děly..všechno až moc dokonalý.

21.10.2014

Příběh TY a JÁ Příběh TY a JÁ Petra Langová

Super knížka.

Jednou pochopíš Jednou pochopíš Kristína Mišovičová

Znám lepší knížky, ale na dovče přečtená za pár dnů.

Zblbnout, ale krásně Zblbnout, ale krásně Terezie Braunová

No já teda nevím, děj byl teda docela dost absurdní, nebo se mi to aspon zdá. Ale i tak jsem knížku přečetla jedním dechem a opravdu mě zaujala.

Peří v průvanu Peří v průvanu Jarmila Pospíšilová

Knížku jsem přečetla a i docela rychle, ale celkově se mi zdál obsah trochu odlifnknutej. Všechno moc hrr a zfouknuto do pár stránek. Takže za mě už asi tato autorka ne, pokud má na svým kontě ještě nějaký díla.

Jedině Tereza Jedině Tereza Táňa Kubátová

Pěkní knížka. je to sice už strašná doba, co jsem ji přečetla, ale doted mi uvízla v paměti tím svým příběhem a obsahem. Za mě určitě jo!:-)

Co tě nezabije... Co tě nezabije... Alison Craig

Vtipný knížka. Kdo se chce pobavit a odreagovat se, tak doporučuju :)

Deník těhotného muže Deník těhotného muže Andrew Cullen

Příjemná knížka, vtipný pasáže, celkově se to přečíst dalo, ale tady z těch deníkovskejch znám i lepší :)

20.10.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bohužel jsem ani nedočetla, ač jsem se snažila sebevíc, tak mě to prostě nebavilo a nebavilo.

19.10.2014 1 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Zaujala mě víc než první díl, přečteno za dva dny, ale asi jen proto, že to je fakt nenáročný čtení u kterýho se ani nemusí přemýšlet.

17.10.2014 3 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Tento první díl mě tolik nezaujal, chvilkama jsem ani nevěděla, co čtu, stávalo se mi, že při čtení jsem byla myšlenkama jinde.

17.10.2014 3 z 5

Daň z orgasmu Daň z orgasmu Lenka Teremová

Zajímavá knížka o tom, co se v životě muže stát každýmu z nás. Všem kdo váhají jestli do ní jít vřele doporučuju. Žádnej sladkej cajdák o prkotinách.

17.10.2014 5 z 5

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Silná knížka, nejednou jsem při čtení zamačkávala slzu.

17.10.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knížka se četla dobře, ale žádnej odvar to není. Některý pasáže mi přišly ujetý např. trhání kalhotek, ale jinak dobrý. Zkusím si přečíst i další díly.

15.10.2014

Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Jackie Clune

Fajn knížka, mě takový druhy knížek nevadí, takže jsem se i zasmála a odreagovala se...nenáročný čtení.

25.09.2014 3 z 5

Moje malá Sára Moje malá Sára Fabienne Brin

Pěkná knížka, bavila mě až na ten zdlouhavý konec.

25.09.2014