Jedině Tereza

Tereza Petra zaujala přesto, že ji poprvé potkal jako barmanku v nevalném nočním podniku. Netušil, že její skutečná profese je jiná. Ačkoliv se mu zdálo, že také ona vnímá to zneklidňující pouto mezi nimi, a svěřil jí leccos ze svého života, zůstávala vůči němu uzavřená. Po čase ji potkává znovu. To už je z něj zasnoubený muž, který se chystá založit rodinu a postavit dům. Hezká, vzdělaná a kultivovaná Edita se jeví jako dokonalá partnerka. I jeho rodina ji má ráda a stanovení termínu svatby je tedy otázkou krátkého času. Tak proč se do jeho mysli stále častěji vtírá obraz Tereziných očí plných tajemného smutku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23759/jedine-tereza-23759.jpg 4.138
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Petra (ČR)

tereza..23

Zajímavá. České autorky moc nevyhledávám ale tahle kniha se mi vážně líbila. Dostala jsem ji jako dárkem a i když mě ze začátku moc nelákala nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Knížka je romantická a má úžasný příběh. Když to vezmu kolem a kolem i v ČR se dá najít pravá láska :-).

LibraryGirl
16.10.2017

Krásná romantická jednohubka. Příjemně se mi při ní odpočívalo a snilo, pohladila mě po duši. Doporučuji.

Romžiry
10.07.2017

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

alnahu
26.04.2017

Tento příběh dívky , která je poznamenaná krutým dětstvím se mě líbil . Život Terezy až do jejích 31 let byl v podstatě velmi smutný, dokud nepotkala Petra ,který se do ní zamiloval a pomohl jí všechny její psychické problémy překonat. V žádném případě se ale nejedná o červenou knihovnu, ale příběh .který je ze života , podle mne i reálný.

EvikU.
07.04.2017

Knihu jsem přečetla hned. Četla se hezky. Mám tuhle autorku ráda. Doporučuji.

Doubravka1975
23.01.2017

Pěkně napsáno, Tereza zaslouží obdiv, jak to všechno ustála, křivdy z mládí a i Petr, má charakter, že to nevzdal a o Terezu bojoval

zdehan
06.02.2016

Tana Kubátová opět nezklamala výborně napsaná a čtivá kniha

Leniiis
20.10.2014

Pěkní knížka. je to sice už strašná doba, co jsem ji přečetla, ale doted mi uvízla v paměti tím svým příběhem a obsahem. Za mě určitě jo!:-)

1v8na
08.08.2014

Velice dojemný a pusobivý příběh. Nechtěla bych mít minulost hlavní hrdinky. Na druhou stranu ji obdivuju, musela mít pevnou vuli a trpělivost.

kiková
30.03.2014

Me se kniha teda nezdala nerealná a od teto spisovatelky pro me nejlepsi knizka od ni.Ja se z ni neceho ponaucila,ale to si necham pro sebe..

krispinek
07.08.2013

kniha velmi dobra,prectena takrka okamzite...

Suzz
20.08.2012

Mně se kniha náhodou velmi líbila. Zhltla jsem ji jedním dechem, zvědavá, jak to vlastně skončí. V dnešním světě se může stát cokoliv, tak proč ne právě tohle?

Fiona

Tak tohle mi přišlo ani ne tak pohádkové jako nereálné, začátek vypadal slibně, ale pak se to začalo zvrhávat a dočetla jsem jen, protože jsem doufala, že to konec napraví. Nenapravil, bylo to křečovité a nereálné, alespoň pro mne, ale pořád to není tak úplně odpad, pořád jsem četla horší...