Co tě nezabije...

Co tě nezabije... https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41545/co-te-nezabije-41545.jpg 3 29 8

Tato mimořádně vtipná knížka je pravé čtení pro všechny ženy, které se vbrzku stanou, nebo se právě staly, matkami, a potýkají se s nepřebernými úskalími mateřství: Díky této odlehčené a velmi zábavné četbě se brzy budou cítit zase normálně.

DominaCZ
19.07.2022 odpad!

Chlubit se tím, že jsem ožralá k.áva co jen chlašče, nechrání se a pak "se bojí zůstat s miminem protože neví, jak se o něj postarat"?? Pokud vím nebyla ještě ve třetím tak to holt měla dat pryč když je tak tupá.
Tyhle slepice mi spolehlivě přivádějí blití.

markoj05
13.03.2019 3 z 5

Mam stejné pocity z knihy, jako ostatni. Velka pecka to neni, ale cte se dobre :-)

Market = )
01.09.2016 4 z 5

Nakonec se mi knížka moc líbila, dokonce jsem z ní kousek předčítala příteli nahlas a pobavila ho taky. Právě vtipné momenty a celkově moc hezké ladění a pojetí se mi líbily. Trochu mě vyděsil popis těhotenství a doby po porodu, tak upřímně doufám, že to tak všechny ženy nemají, jinak se sem vrátím a pár hvězdiček uběru :-D.

Leniiis
20.10.2014

Vtipný knížka. Kdo se chce pobavit a odreagovat se, tak doporučuju :)

Alca007
23.04.2014 3 z 5

vtipná, oddychová knížka.

kkouzlo
17.09.2013 3 z 5

Jako matka jsem se občas zasmála, ale za nějaké vrcholné dílo, které musí přečíst každý a musí být v mé knihovně, tuhle knihu rozhodně nepovažuji.

danuska
11.01.2013 3 z 5

Take nijake, ani dobre ani zle.

Agi
10.01.2012 3 z 5

Príbeh mladej rozhlasovej redaktorky, ktorá musela kvôli neplánovanému tehotenstvu poodsunúť svoju kariéru. Sporadicky to v texte zaiskrí vtipom, no vonkoncom to nie je taký zábavný ohňostroj, aký by sa dal čakať podľa anotácií.

Autorovy knížky

2008  61%Co tě nezabije...