Deník těhotného muže

Deník těhotného muže https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41459/denik-tehotneho-muze-41459.jpg 3 33 9

Když Cullenova partnerka Kate otěhotněla, Andrew se rozhodl, že napíše knihu, kterou si chtěl přečíst, ale nikde nemohl najít knihu, která pravdivě zaznamená, jak ženino těhotenství prožívá její partner. Jeho těhotenský deník popisuje všechny detaily i dramatické chvíle a je ideálním společníkem pro všechny, kdo uvažují o tom, že se stanou otcem popř matkou. "Těhotenství" je podle Cullena příběh, který zahrnuje všechny žánry: romanci, komedii, thriller, napínavý příběh i cestopis o nejúžasnější cestě v životě člověka. Cullenova unikátní kronika je upřímná, vtipná, dojemná a seznamuje čtenáře s pocity a zkušenostmi muže, který se má stát již brzy otcem. ... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

From here to paternity , 2005

madem
13.08.2022 2 z 5

Nevím, jestli to je tím, že nejsem muž, ale vůbec mě tento humor nebyl blízký. Partnerka je těhotná, těhotenství je dlouhé, je jí blbě, bude to drahé, jak to budeme zvládat, ...
A tak to šlo den ode dne. Možná dobré pro chlapa, že zjistí, že stejné pocity má i jiný muž, ale humor k popukání to není.

Shinky
08.06.2017 1 z 5

Nelíbilo se mi to! Autor mi byl protivně nesympatický, místy až trapný, zachránil to jen poslední stránkou, ale já rozhodně nedoporučuji!

Beky
22.10.2015 4 z 5

Úžasná, svižná, vtipná a nápaditá kniha! :) Oceňuji originalitu v tom, že vím, jak těhotenství prožívá muž. :)) Úsměvné, reálné a působivé čtení.

Leniiis
20.10.2014 3 z 5

Příjemná knížka, vtipný pasáže, celkově se to přečíst dalo, ale tady z těch deníkovskejch znám i lepší :)

Ewinky
17.03.2014 5 z 5

Četlo se to jedním dechem. A já bych jednou uvítala, kdyby se otec mého budoucího dítěte o všechno kolem těhotenství a porodu také tak zajímal.

Leňouza
18.11.2013 3 z 5

Chvílemi jsem se u knihy smála na hlas...a pak zase byly dny, kdy jsme precetla tri stranky a knihu odlozila. U mě průměr, ale stojí za přečtení :-)

pakoshka
22.05.2013 5 z 5

Chcete se pobavit a zasmát? Oddechnout si? Proč ne s touhle knihou?

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Četla jsem už podruhé a opět skvělý zážitek. Humorné, svěží dílko. Líbí se mi pohled chlapa na těhotenství, jak to vidí a prožívá on.

Agi
10.01.2012 4 z 5

Autor s ustarostenou, pedantnou popisnosťou rozpráva o tehotenstve a pôrode svojej partnerky. Chvíľami milé, avšak občas ma napadlo, či sa Kate necítila viac ako pozorovací objekt než jeho partnerka. Plusom knihy sú pomerne neznáme informácie o prenatálnej diagnostike.

Autorovy knížky

2007  64%Deník těhotného muže