Pod kůží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Simona je typická úspěšná žena budující kariéru. V podniku, kde pracuje, dosahuje na stále vyšší pozice. Je deset let rozvedená a z manželství má už třináctiletou dceru, která ovšem žije se svým otcem a jeho novou partnerkou. Simona se na tom s manželem dohodla – protože sama dává přednost kariéře a svou dceru i tak pravidelně navštěvuje, i přes nepochopení okolí tento systém funguje. Klidně nalajnovaný život nabere větší obrátky, když se Simona náhodou seznámí s dočasným sousedem Romanem a nastěhuje ho k sobě, aniž by o něm cokoli věděla. Vášnivý vztah plný sexu a radovánek je nějakou dobu idylický, ale plíživě začínají narůstat problémy: Simona má najednou plno starostí sama se sebou a všechny její dosavadní vztahy se rozpadají… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4617/pod-kuzi-4617.jpg 3.816
Žánr
Literatura česká
Vydáno
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Pod kůží

Přidat komentář
nick nick 75
22.07.2018

mně se kniha líbila, nebyla tam jenom erotika ale normální život

Leniiis
05.11.2014

No...abych pravdu řekla čekala jsem větší hitparádu. Chvilkama byl děj docela nudnej a ten konec mi přišel hrozně rychlej...ale jinak se to dobře četlo no, ale jak říkám..spíš taková hodně obyčejná oddechovka..


kika 13
06.11.2012

V dnešní době pár lidí znám kteří to takto praktikují.Netradiční model.

1alena1
21.09.2011

Výborná knížka, která poukazuje na nástrahy dnešního života a problémy, které přináší dnešní jiný život, než žili naše rodiče. Už není ten model máma, táta a děti a po rozvodu máma a děti + otec jinde. Každá doba s sebou něco přináší.

Autor a jeho další knihy

Petra Lázničková
česká, 1970

všech 9 knih autora

Kniha Pod kůží je v

Přečtených20x
Doporučených1x
Knihotéce2x
Chystám se číst7x
Chci si koupit1x