Pod kůží

Pod kůží https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4617/pod-kuzi-4617.jpg 4 17 4

Simona je typická úspěšná žena budující kariéru. V podniku, kde pracuje, dosahuje na stále vyšší pozice. Je deset let rozvedená a z manželství má už třináctiletou dceru, která ovšem žije se svým otcem a jeho novou partnerkou. Simona se na tom s manželem dohodla – protože sama dává přednost kariéře a svou dceru i tak pravidelně navštěvuje, i přes nepochopení okolí tento systém funguje. Klidně nalajnovaný život nabere větší obrátky, když se Simona náhodou seznámí s dočasným sousedem Romanem a nastěhuje ho k sobě, aniž by o něm cokoli věděla. Vášnivý vztah plný sexu a radovánek je nějakou dobu idylický, ale plíživě začínají narůstat problémy: Simona má najednou plno starostí sama se sebou a všechny její dosavadní vztahy se rozpadají… ... celý text

Literatura česká

Vydáno: ,

nick nick 75
22.07.2018 5 z 5

mně se kniha líbila, nebyla tam jenom erotika ale normální život

Leniiis
05.11.2014 2 z 5

No...abych pravdu řekla čekala jsem větší hitparádu. Chvilkama byl děj docela nudnej a ten konec mi přišel hrozně rychlej...ale jinak se to dobře četlo no, ale jak říkám..spíš taková hodně obyčejná oddechovka..

kika 13
06.11.2012 3 z 5

V dnešní době pár lidí znám kteří to takto praktikují.Netradiční model.

1alena1
21.09.2011 5 z 5

Výborná knížka, která poukazuje na nástrahy dnešního života a problémy, které přináší dnešní jiný život, než žili naše rodiče. Už není ten model máma, táta a děti a po rozvodu máma a děti + otec jinde. Každá doba s sebou něco přináší.

Petra Lázničková
česká, 1970